Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Superson Maciej Gdynia Duathlon
2 Szczutkowska Agnieszka Gdańsk MTB Mini Nest Bike opłacono on-line
3 Babicz Bartłomiej Gdańsk MTB Mini Nest Bike opłacono on-line
4 Jasnoch Andrzej Gdańsk MTB Mini Nest Bike opłacono on-line
5 Biernacik Mariusz Gdańsk Duathlon SP Kolbudy opłacono on-line
6 Szerszyński Łukasz Szerszyński Banino MTB Mini opłacono on-line
7 Sikora Jakub Kaliska MTB Mini opłacono on-line
8 Twardy Remigiusz Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
9 Fabisiak Grzegorz Gdańsk MTB Mini Nest Bike opłacono on-line
10 Kawiak Janusz Cedry Wielkie MTB Mini opłacono on-line
11 Matuła Bartłomiej Banino MTB Mini DCT opłacono on-line
12 Kocjan Karol Gdańsk Duathlon TC Kiełpinek opłacono on-line
13 Kamiński Ireneusz Gdynia MTB Mega K.S. „Iskra” przy AMW opłacono on-line
14 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
15 Kucal Maciej Gdańsk MTB Mini 3athlete opłacono on-line
16 Wawrzyniak Marcin Gdynia MTB Mega Klub Sportowy Iskra przy AMW opłacono on-line
17 Wysocki Wojciech Szymbark Duathlon deW Team
18 Szoch Tomasz Bydgoszcz MTB Mega mrozbike.pl opłacono on-line
19 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze MTB Mini Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
20 Antochowski Jan Ostróda MTB Mini
21 TEOFILAK Jacek RUMIA MTB Mini opłacono on-line
22 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia MTB Mini opłacono on-line
23 Jończyk Krzysztof Wrześnica MTB Mini opłacono on-line
24 Strzemieczny Tomasz Płock MTB Mega opłacono on-line
25 MIENTKA JOANNA GDAŃSK Duathlon VO2max MTB Team opłacono on-line
26 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MTB Mini MTB MAJS opłacono on-line
27 BIAŁOWĄS MACIEJ GDAŃSK MTB Mega K.S. „Iskra” opłacono on-line
28 Świeca Grzegorz Gdańsk Duathlon opłacono on-line
29 Malinowska - Bizon Aleksandra Borkowo MTB Mini opłacono on-line
30 Bruderek Tomasz Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
31 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon Krokowa Biega
32 Woźniak Mateusz Rybno Duathlon NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
33 Gniaź Aleksandra Gdansk Duathlon opłacono on-line
34 Kowalski Robert Banino MTB Mini opłacono on-line
35 Delewski Piotr Rożental Duathlon
36 Białończyk Jarosław Krynica Zdrój MTB Mini MTB Krynica Zdrój
37 wyrwicki rafał gdańsk Duathlon Wyrwicki opłacono on-line
38 Nagel Anna Bojano MTB Mini opłacono on-line
39 Grzyb Grzegorz RUMIA MTB Mini NORDA ACTIVE TEAM
40 Buczyńska Joanna Gdańsk MTB Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
41 Lipiński Tomasz Gdynia MTB Mega opłacono on-line
42 Maćkowiak Piotr Bytów MTB Mega Bytów opłacono on-line
43 Marzec Tomasz Słupsk Duathlon opłacono on-line
44 Tur Anna Żukowo MTB Mini opłacono on-line
45 Adamski Dariusz Kostrzyn MTB Mini Walka Kostrzyn opłacono on-line
46 Dobosz Romuald Ustka MTB Mini opłacono on-line
47 Sikora Roger Gdynia Duathlon Kołomański Rowery Gdynia opłacono on-line
48 Lipkowski Paweł Tczew MTB Mini 3athlete opłacono on-line
49 Czaja Agnieszka Cewice MTB Mini opłacono on-line
50 Maciejewski Michał Poznań MTB Mega Consdata Supersportowy Team
51 Adamek Krzysztof Bytów MTB Mini opłacono on-line
52 Skierka Wiesław Kartuzy Duathlon Sela bike Kaszuby
53 Janowski Krzysztof Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
54 Klasa Paweł Kartuzy Duathlon opłacono on-line
55 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
56 Malek Anna Dobrzewino Duathlon
57 Stojak Krzysztof Suchy Dąb Duathlon
58 Koszlaga Tomasz Gdańsk MTB Mini Tom&Tom Bike Team opłacono on-line
59 Kamrowski Robert Tczew MTB Mini opłacono on-line
60 Jata Sebastian Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
61 Zachciał Tomek Kowale MTB Mega VO2max MTB Team opłacono on-line
62 Jurewicz Tomasz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
63 Skrzypczak Kinga Puck Duathlon Klif MTB Team Chłapowo opłacono on-line
64 Bogdańska Weronika Piła MTB Mini opłacono on-line
65 Bogdański Daniel Piła MTB Mini opłacono on-line
66 Meyer Łukasz Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
67 WYDROWSKI RAFAŁ ŁĘCZYCE MTB Mini opłacono on-line
68 Laskowski Błażej Rumia MTB Mini opłacono on-line
69 Gardzielewski Artur Gdańsk MTB Mega VO2max MTB Team opłacono on-line
70 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MTB Mega opłacono on-line
71 Latański Radoslaw kusice MTB Mega opłacono on-line
72 Tymiński Tomasz Kowale MTB Mini opłacono on-line
73 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Duathlon STOPA Słupsk opłacono
74 Ołdziejewski Marcin Nowy Staw Duathlon
75 Grzywacz Maciej Gdynia MTB Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
76 Ziniewicz Łukasz Malbork Duathlon Waniewski Coaching opłacono on-line
77 Bluj Roman Gdynia MTB Mega VO2MAX MTB TEM opłacono on-line
78 cebula krzysztof chwaszczyno MTB Mini
79 Peszek Krzysztof Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
80 Furmanek Slawomir Tczew MTB Mini Mtb Start Trec Kartuzy
81 Hering Maciej bartosz Krag MTB Mini opłacono on-line
82 Wanta Łukasz Bytów MTB Mini opłacono on-line
83 Adamczyk Paweł Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
84 Lis Kamil Kębłowo Nowowiejskie MTB Mini
85 kruk donat żukowo MTB Mini opłacono on-line
86 Różański Lech Nowy Tuchom MTB Mini opłacono on-line
87 Sobieralski Piotr tczew MTB Mini Tczewski Klub Rowerowy
88 Majewski Dawid Słupsk MTB Mini opłacono on-line
89 Filbrandt Jacek Gdańsk Duathlon AIC TEAM
90 Szlas Radosław tuchom MTB Mega Runnersi S7 Banino opłacono on-line
91 Niedziela Małgorzata Gdynia MTB Mini opłacono on-line
92 Niedziela Mateusz Gdynia MTB Mega opłacono on-line
93 Prądziński Adam Gdynia MTB Mini opłacono on-line
94 Pietek Katarzyna Bolechowo MTB Mini Consdata Supersportowy Team opłacono on-line
95 Hirsz Maciej Goręczyno MTB Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
96 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Duathlon BIEGACZE PÓŁNOCY
97 Zabłocki Piotr Gdynia Duathlon AIC TEAM
98 KREFFT Maria PARCHOWO Duathlon BASZTA BYTÓW opłacono on-line
99 Bączkiewicz Zbigniew TORUŃ Duathlon Sztajfa Gołaś Bikes opłacono on-line
100 Kaminski Radosław Kaminski Bytów MTB Mini opłacono on-line


Wyświetleń: 5629

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ