Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gajewski Radosław Pruszcz Gdański MTB Mini opłacono on-line
2 Kowalski Robert Banino MTB Mini opłacono on-line
3 Bogdański Daniel Piła MTB Mini opłacono on-line
4 Bogdańska Weronika Piła MTB Mini opłacono on-line
5 Jata Sebastian Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
6 Peszek Krzysztof Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
7 Czaja Agnieszka Cewice MTB Mini opłacono on-line
8 Lis Kamil Kębłowo Nowowiejskie MTB Mini
9 Weiland Karina Sopot Duathlon
10 Wanta Łukasz Bytów MTB Mini opłacono on-line
11 Różański Lech Nowy Tuchom MTB Mini opłacono on-line
12 cebula krzysztof chwaszczyno MTB Mini
13 Bruderek Tomasz Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
14 Gniaź Aleksandra Gdansk Duathlon opłacono on-line
15 Gizela Michał Kartuzy MTB Mini opłacono on-line
16 Strzemieczny Tomasz Płock MTB Mega opłacono on-line
17 Malinowska - Bizon Aleksandra Borkowo MTB Mini opłacono on-line
18 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MTB Mega opłacono on-line
19 Stojak Krzysztof Suchy Dąb Duathlon
20 Dobosz Romuald Ustka MTB Mini opłacono on-line
21 Malek Anna Dobrzewino Duathlon
22 Laskowski Błażej Rumia MTB Mini opłacono on-line
23 Latański Radoslaw kusice MTB Mega opłacono on-line
24 Grundman Dariusz Tczew MTB Mini opłacono on-line
25 Majewski Dawid Słupsk MTB Mini opłacono on-line
26 Kawiak Janusz Cedry Wielkie MTB Mini opłacono on-line
27 Jończyk Krzysztof Wrześnica MTB Mini opłacono on-line
28 Twardy Remigiusz Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
29 Sadziński Karol Słupsk Duathlon opłacono on-line
30 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia MTB Mini opłacono on-line
31 TEOFILAK Jacek RUMIA MTB Mini opłacono on-line
32 Adamczyk Paweł Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
33 Brzeziński Łukasz Tczew MTB Mini opłacono on-line
34 Prądziński Adam Gdynia MTB Mini opłacono on-line
35 Hering Maciej bartosz Krag MTB Mini opłacono on-line
36 Tur Anna Żukowo MTB Mini opłacono on-line
37 Nagel Anna Bojano MTB Mini opłacono on-line
38 Antochowski Jan Ostróda MTB Mini
39 Tymiński Tomasz Kowale MTB Mini opłacono on-line
40 Wilczyński Michał Lębork MTB Mini opłacono on-line
41 Klasa Paweł Kartuzy Duathlon opłacono on-line
42 Błach Piotr Sławoborze Duathlon
43 Sikora Jakub Kaliska MTB Mini opłacono on-line
44 Janowski Krzysztof Gdańsk MTB Mini opłacono on-line
45 Jurewicz Tomasz Gdynia MTB Mini opłacono on-line
46 WYDROWSKI RAFAŁ ŁĘCZYCE MTB Mini opłacono on-line
47 Zielonka Tadeusz Parchowo MTB Mini
48 Lipiński Tomasz Gdynia MTB Mega opłacono on-line
49 Świeca Grzegorz Gdańsk Duathlon opłacono on-line
50 Szerszyński Łukasz Szerszyński Banino MTB Mini opłacono on-line
51 Superson Maciej Gdynia Duathlon
52 Delewski Piotr Rożental Duathlon
53 Zasada Grzegorz Puck Duathlon
54 Niedziela Mateusz Gdynia MTB Mega opłacono on-line
55 kruk donat żukowo MTB Mini opłacono on-line
56 Niedziela Małgorzata Gdynia MTB Mini opłacono on-line
57 Kaminski Radosław Kaminski Bytów MTB Mini opłacono on-line
58 Adamek Krzysztof Bytów MTB Mini opłacono on-line
59 Kubiak Monika Gdańsk Duathlon opłacono on-line
60 Szreder Krzysztof Wejherowo Duathlon opłacono on-line
61 Chojnacki Krzysztof Chojnacki Bydgoszcz Duathlon
62 Ołdziejewski Marcin Nowy Staw Duathlon
63 Kamrowski Robert Tczew MTB Mini opłacono on-line
64 Lipkowski Zygmunt Świecie MTB Mini opłacono on-line
65 Marzec Tomasz Słupsk Duathlon opłacono on-line
66 BIAŁOWĄS MACIEJ GDAŃSK MTB Mega K.S. „Iskra” opłacono on-line
67 Kamiński Ireneusz Gdynia MTB Mega K.S. „Iskra” przy AMW opłacono on-line
68 Chruściński Bartłomiej Straszyn Duathlon #FitChrustu
69 Kucal Maciej Gdańsk MTB Mini 3athlete opłacono on-line
70 Lipkowski Paweł Tczew MTB Mini 3athlete opłacono on-line
71 Zabłocki Piotr Gdynia Duathlon AIC TEAM
72 Filbrandt Jacek Gdańsk Duathlon AIC TEAM
73 Hirsz Maciej Goręczyno MTB Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
74 Grzywacz Maciej Gdynia MTB Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono on-line
75 KREFFT Maria PARCHOWO Duathlon BASZTA BYTÓW opłacono on-line
76 Kwiatkowski Marcin Gdynia Duathlon Batalion S7 Gdynia opłacono on-line
77 Kaczmarek Krzysztof Gdańsk Duathlon BIEGACZE PÓŁNOCY
78 Maćkowiak Piotr Bytów MTB Mega Bytów opłacono on-line
79 Fabiszewski Krzysztof Bytów MTB Mini Bytów opłacono on-line
80 Pietek Katarzyna Bolechowo MTB Mini Consdata Supersportowy Team opłacono on-line
81 Maciejewski Michał Poznań MTB Mega Consdata Supersportowy Team
82 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Duathlon Cookies opłacono on-line
83 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Duathlon DAMA opłacono on-line
84 Matuła Bartłomiej Banino MTB Mini DCT opłacono on-line
85 Wysocki Wojciech Szymbark Duathlon deW Team
86 Kwidziński Krzysztof Gdynia Duathlon Eltorbud Team
87 Romanowska Agnieszka Rumia Duathlon FTI Racing Team
88 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
89 Damski Łukasz Tryszczyn Duathlon GardenFlora MTB Team
90 Puchowska Ewelina Gdańsk MTB Mini GEMINI TEAM opłacono on-line
91 Skrzypczak Kinga Puck Duathlon Klif MTB Team Chłapowo opłacono on-line
92 SKWERES ADRIANA PELPLIN Duathlon Klub Aktywnego Pelpliniaka
93 Wawrzyniak Marcin Gdynia MTB Mega Klub Sportowy Iskra przy AMW opłacono on-line
94 Sikora Roger Gdynia Duathlon Kołomański Rowery Gdynia opłacono on-line
95 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon Krokowa Biega
96 BERNACKI Jacek Połchowo MTB Mega KRS FORMOZA opłacono on-line
97 Lipkowski Wojciech Świecie MTB Mini KRS FORMOZA opłacono on-line
98 KAWUCHA MIROSŁAW GDYNIA MTB Mega KRS FORMOZA opłacono on-line
99 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
100 Meyer Łukasz Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 6541

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ