Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2

PUCHARU BAŁTYKU W DUATHLONIE I MTB 2018 - MTB Mini 27,2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR.
1 376 ŻYWICKI PAWEŁ M 1 M 30-39 BYTÓW MLKS BASZTA BYTÓW MTB Mini (27,2km) 0:59:49 27.28 [km/h] 12:12 [min/km] 0:29:55
2 313 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M 2 M 30-39 POGÓRZE TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MTB Mini (27,2km) 0:59:50 27.28 [km/h] 12:12 [min/km] 0:29:57
3 365 WILCZYŃSKI MICHAŁ M 3 M 30-39 LĘBORK MTB Mini (27,2km) 0:59:53 27.25 [km/h] 12:12 [min/km] 0:30:00
4 369 FURMANEK SLAWOMIR M 4 M 40-49 1 TCZEW MTB START TREC KARTUZY MTB Mini (27,2km) 1:00:00 27.20 [km/h] 12:12 [min/km] 0:29:59
5 372 LELUKIEWICZ RAFAŁ M 5 M 30-39 1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK MTB Mini (27,2km) 1:00:33 26.95 [km/h] 12:14 [min/km] 0:30:02
6 357 SZERSZYŃSKI ŁUKASZ M 6 M 30-39 2 BANINO MTB Mini (27,2km) 1:01:25 26.57 [km/h] 12:15 [min/km] 0:30:01
7 377 KŁOSAK PIOTR M 7 M 30-39 3 GDAŃSK - MTB Mini (27,2km) 1:03:21 25.76 [km/h] 12:20 [min/km] 0:31:35
8 318 GORTAT BOGUMIŁ M 8 M 30-39 4 DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM MTB Mini (27,2km) 1:03:33 25.68 [km/h] 12:20 [min/km] 0:31:37
9 373 SOBIERALSKI PIOTR M 9 M 40-49 2 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MTB Mini (27,2km) 1:03:34 25.67 [km/h] 12:20 [min/km] 0:31:08
10 230 NEUBAUER SZYMON M 10 M 30-39 5 BOROWO - MTB Mini (27,2km) 1:04:58 25.12 [km/h] 12:23 [min/km] 0:32:34
11 379 DANIEL KRAMP M 11 M 40-49 3 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY MTB Mini (27,2km) 1:05:44 24.83 [km/h] 12:25 [min/km] 0:32:38
12 344 MATUŁA BARTŁOMIEJ M 12 M 30-39 6 BANINO DCT MTB Mini (27,2km) 1:05:49 24.80 [km/h] 12:25 [min/km] 0:32:30
13 229 BIAŁOŃCZYK JAROSŁAW M 13 M 40-49 4 KRYNICA ZDRÓJ MTB KRYNICA ZDRÓJ MTB Mini (27,2km) 1:06:54 24.39 [km/h] 12:28 [min/km] 0:33:22
14 345 MEYER ŁUKASZ M 14 M 30-39 7 LUZINO LUK-CONNECT RACING TEAM MTB Mini (27,2km) 1:07:00 24.36 [km/h] 12:28 [min/km] 0:33:25
15 371 POKŁADOWSKI DAMIAN M 15 M 30-39 8 BYTÓW - MTB Mini (27,2km) 1:07:27 24.20 [km/h] 12:29 [min/km] 0:33:26
16 375 KASZUBA MACIEJ M 16 M 30-39 9 GDAŃSK ADVA OPTICAL NETWORKING MTB Mini (27,2km) 1:09:36 23.45 [km/h] 12:34 [min/km] 0:34:11
17 374 ZAGDAN ARKADIUSZ M 17 M 30-39 10 BYTÓW - MTB Mini (27,2km) 1:09:50 23.37 [km/h] 12:34 [min/km] 0:34:15
18 320 HERING MACIEJ BARTOSZ M 18 M 30-39 11 KRAG MTB Mini (27,2km) 1:10:52 23.03 [km/h] 12:36 [min/km] 0:34:27
19 362 WANTA ŁUKASZ M 19 M 0-29 1 BYTÓW MTB Mini (27,2km) 1:10:59 22.99 [km/h] 12:37 [min/km] 0:34:31
20 304 BABICZ BARTŁOMIEJ M 20 M 40-49 5 GDAŃSK NEST BIKE MTB Mini (27,2km) 1:11:11 22.93 [km/h] 12:37 [min/km] 0:34:48
21 338 LIPKOWSKI WOJCIECH M 21 M 0-29 2 ŚWIECIE KRS FORMOZA MTB Mini (27,2km) 1:11:23 22.86 [km/h] 12:37 [min/km] 0:34:35
22 370 PIEPKA MATEUSZ M 22 M 0-29 3 STARZYNO MTB KLIF MTB Mini (27,2km) 1:11:29 22.83 [km/h] 12:38 [min/km] 0:34:36
23 348 PACZUŁA IRENEUSZ M 23 M 30-39 12 LĘBORK PACZUŁA TEAM MTB Mini (27,2km) 1:11:39 22.78 [km/h] 12:38 [min/km] 0:35:38
24 378 CZAPP MICHAŁ M 24 M 40-49 6 KARTUZY MTB START TREC KARTUZY MTB Mini (27,2km) 1:12:24 22.54 [km/h] 12:40 [min/km] 0:35:51
25 326 KAMINSKI RADOSŁAW M 25 M 0-29 4 BYTÓW MTB Mini (27,2km) 1:12:32 22.50 [km/h] 12:40 [min/km] 0:34:41
26 354 SIKORA JAKUB M 26 M 30-39 13 KALISKA MTB Mini (27,2km) 1:12:52 22.40 [km/h] 12:41 [min/km] 0:36:00
27 333 KUCAL MACIEJ M 27 M 30-39 14 GDAŃSK 3ATHLETE MTB Mini (27,2km) 1:12:55 22.38 [km/h] 12:41 [min/km] 0:35:05
28 358 TEOFILAK JACEK M 28 M 30-39 15 RUMIA MTB Mini (27,2km) 1:12:56 22.38 [km/h] 12:41 [min/km] 0:35:23
29 366 WYDROWSKI RAFAŁ M 29 M 30-39 16 ŁĘCZYCE MTB Mini (27,2km) 1:14:22 21.95 [km/h] 12:44 [min/km] 0:36:37
30 302 ADAMEK KRZYSZTOF M 30 M 30-39 17 BYTÓW MTB Mini (27,2km) 1:15:40 21.57 [km/h] 12:47 [min/km] 0:36:45
31 327 KAMROWSKI ROBERT M 31 M 40-49 7 TCZEW MTB Mini (27,2km) 1:15:48 21.53 [km/h] 12:47 [min/km] 0:37:40
32 303 ADAMSKI DARIUSZ M 32 M 50+ 1 KOSTRZYN WALKA KOSTRZYN MTB Mini (27,2km) 1:15:51 21.52 [km/h] 12:47 [min/km] 0:37:38
33 335 KULAS JERZY M 33 M 50+ 2 PRUSZCZ GDAŃSKI MTB MAJS MTB Mini (27,2km) 1:16:12 21.42 [km/h] 12:48 [min/km] 0:37:44
34 315 FABISZEWSKI KRZYSZTOF M 34 M 40-49 8 BYTÓW BYTÓW MTB Mini (27,2km) 1:16:13 21.41 [km/h] 12:48 [min/km] 0:36:59
35 380 ZIELONKA TADEUSZ M 35 M 50+ 3 PARCHOWO MTB Mini (27,2km) 1:16:18 21.39 [km/h] 12:48 [min/km] 0:37:42
36 353 RÓŻAŃSKI LECH M 36 M 30-39 18 NOWY TUCHOM MTB Mini (27,2km) 1:17:14 21.13 [km/h] 12:50 [min/km] 0:37:41
37 324 JOŃCZYK KRZYSZTOF M 37 M 40-49 9 WRZEŚNICA MTB Mini (27,2km) 1:17:34 21.04 [km/h] 12:51 [min/km] 0:37:25
38 346 NAGEL ANNA K 1 K 30+ BOJANO MTB Mini (27,2km) 1:17:35 21.04 [km/h] 12:51 [min/km] 0:37:58
39 331 KOWALSKI ROBERT M 38 M 30-39 19 BANINO MTB Mini (27,2km) 1:18:00 20.92 [km/h] 12:52 [min/km] 0:38:25
40 325 JUREWICZ TOMASZ M 39 M 30-39 20 GDYNIA MTB Mini (27,2km) 1:19:55 20.42 [km/h] 12:56 [min/km] 0:38:40
41 337 LIPKOWSKI PAWEŁ M 40 M 30-39 21 TCZEW 3ATHLETE MTB Mini (27,2km) 1:20:15 20.34 [km/h] 12:57 [min/km] 0:38:42
42 334 KUCHNOWSKI HENRYK M 41 M 40-49 10 MINKOWICE LUK-CONNECT RACING TEAM MTB Mini (27,2km) 1:20:26 20.29 [km/h] 12:57 [min/km] 0:38:20
43 355 STALKA PRZEMYSŁAW M 42 M 30-39 22 KOŚCIERZYNA STALSPEED.PL MTB Mini (27,2km) 1:20:46 20.21 [km/h] 12:58 [min/km] 0:41:39
44 317 GIZELA MICHAŁ M 43 M 30-39 23 KARTUZY MTB Mini (27,2km) 1:20:47 20.20 [km/h] 12:58 [min/km] 0:39:46
45 323 JATA SEBASTIAN M 44 M 0-29 5 GDAŃSK MTB Mini (27,2km) 1:21:06 20.12 [km/h] 12:59 [min/km] 0:40:41
46 329 KAWIAK JANUSZ M 45 M 50+ 4 CEDRY WIELKIE MTB Mini (27,2km) 1:21:30 20.02 [km/h] 12:00 [min/km] 0:39:50
47 360 TWARDY REMIGIUSZ M 46 M 30-39 24 GDAŃSK MTB Mini (27,2km) 1:21:42 19.98 [km/h] 12:00 [min/km] 0:40:35
48 301 ADAMCZYK PAWEŁ M 47 M 30-39 25 GDAŃSK MTB Mini (27,2km) 1:22:58 19.67 [km/h] 12:03 [min/km] 0:40:10
49 368 MICHALSKI DAWID M 48 M 30-39 26 DZIERŻĄŻNO - MTB Mini (27,2km) 1:23:07 19.64 [km/h] 12:03 [min/km] 0:41:02
50 319 GRUNDMAN DARIUSZ M 49 M 0-29 6 TCZEW MTB Mini (27,2km) 1:24:05 19.41 [km/h] 12:05 [min/km] 0:41:20
51 328 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 2 K 30+ RUMIA MTB Mini (27,2km) 1:24:17 19.36 [km/h] 12:06 [min/km] 0:41:38
52 352 PUCHOWSKA EWELINA K 3 K 30+ GDAŃSK GEMINI TEAM MTB Mini (27,2km) 1:24:31 19.31 [km/h] 12:06 [min/km] 0:41:49
53 349 PESZEK KRZYSZTOF M 50 M 30-39 27 GDAŃSK MTB Mini (27,2km) 1:27:29 18.65 [km/h] 12:13 [min/km] 0:42:32
54 350 PIETEK KATARZYNA K 4 K 30+ 1 BOLECHOWO CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM MTB Mini (27,2km) 1:27:29 18.65 [km/h] 12:13 [min/km] 0:42:32
55 336 LASKOWSKI BŁAŻEJ M 51 M 0-29 7 RUMIA MTB Mini (27,2km) 1:27:47 18.59 [km/h] 12:14 [min/km] 0:43:14
56 308 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ M 52 M 30-39 28 TCZEW MTB Mini (27,2km) 1:28:47 18.38 [km/h] 12:16 [min/km] 0:42:50
57 314 FABISIAK GRZEGORZ M 53 M 30-39 29 GDAŃSK NEST BIKE MTB Mini (27,2km) 1:28:56 18.35 [km/h] 12:16 [min/km] 0:44:52
58 311 CZERWIONKA KAZIMIERZ M 54 M 50+ 5 CHARBROWSKI BÓR PÓJ NA KOŁO MTB Mini (27,2km) 1:29:52 18.16 [km/h] 12:18 [min/km] 0:44:32
59 347 NIEDZIELA MAŁGORZATA K 5 K 0-29 1 GDYNIA MTB Mini (27,2km) 1:30:18 18.07 [km/h] 12:19 [min/km] 0:40:42
60 307 BRUDEREK TOMASZ M 55 M 40-49 11 GDAŃSK MTB Mini (27,2km) 1:30:35 18.02 [km/h] 12:20 [min/km] 0:44:09
61 309 BUCZYŃSKA JOANNA K 6 K 30+ 2 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MTB Mini (27,2km) 1:35:17 17.13 [km/h] 12:30 [min/km] 0:46:14
62 363 WENTA GABRIEL M 56 M 50+ 6 ŁEBUNIA ŁEBUNIA MTB Mini (27,2km) 1:38:31 16.57 [km/h] 12:37 [min/km] 0:46:53
63 367 KUCHNOWSKA WERONIKA K 7 K 30+ 3 MINKOWICE - MTB Mini (27,2km) 1:39:32 16.40 [km/h] 12:40 [min/km] 0:48:46
64 359 TUR ANNA K 8 K 30+ 4 ŻUKOWO MTB Mini (27,2km) 1:39:57 16.33 [km/h] 12:40 [min/km] 0:48:12
65 310 CZAJA AGNIESZKA K 9 K 0-29 2 CEWICE MTB Mini (27,2km) 1:44:49 15.57 [km/h] 12:51 [min/km] 0:49:19
66 342 MALINOWSKA - BIZON ALEKSANDRA K 10 K 30+ 5 BORKOWO MTB Mini (27,2km) 1:46:07 15.38 [km/h] 12:54 [min/km] 0:52:19
67 321 JANOWSKI KRZYSZTOF M 57 M 50+ 7 GDAŃSK MTB Mini (27,2km) 1:55:19 14.15 [km/h] 12:14 [min/km] 0:54:28
68 356 SZCZUTKOWSKA AGNIESZKA K 11 K 30+ 6 GDAŃSK NEST BIKE MTB Mini (27,2km) 1:56:06 14.06 [km/h] 12:16 [min/km] 0:57:24
69 322 JASNOCH ANDRZEJ M 58 M 40-49 12 GDAŃSK NEST BIKE MTB Mini (27,2km) 1:56:06 14.06 [km/h] 12:16 [min/km] 0:56:54
70 364 WENTA MIECZYSŁAW M 59 M 50+ 8 ŁEBUNIA PÓJ NA KOŁO ŁEBUNIA MTB Mini (27,2km) 2:10:18 12.52 [km/h] 12:47 [min/km] 1:00:54
71 330 KOSZLAGA TOMASZ M 60 M 40-49 13 GDAŃSK TOM&TOM BIKE TEAM MTB Mini (27,2km) 2:16:33 11.95 [km/h] 12:01 [min/km] 0:55:23
72 305 BOGDAŃSKA WERONIKA K 12 K 0-29 3 PIŁA MTB Mini (27,2km) 2:24:13 11.32 [km/h] 12:18 [min/km] 1:09:08
73 306 BOGDAŃSKI DANIEL M 61 M 30-39 30 PIŁA MTB Mini (27,2km) 2:24:16 11.31 [km/h] 12:18 [min/km] 1:09:09
- 332 KRUK DONAT M - M 50+ - ŻUKOWO MTB Mini (27,2km) 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 2:00:00
- 339 LIPKOWSKI ZYGMUNT M - M 50+ - ŚWIECIE MTB Mini (27,2km) 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:53:43

PUCHARU BAŁTYKU W DUATHLONIE I MTB 2018 - MTB Mega 54,4km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR.
1 214 STRZEMIECZNY TOMASZ M 1 M 30-39 PŁOCK MTB Mega (54,4km) 2:04:38 26.19 [km/h] 12:17 [min/km] 0:30:22 0:31:35 0:31:29 0:31:12
2 209 LATAŃSKI RADOSLAW M 2 M 30-39 KUSICE MTB Mega (54,4km) 2:08:15 25.45 [km/h] 12:21 [min/km] 0:30:23 0:31:34 0:31:55 0:34:23
3 220 PAPIERNIK MICHAŁ M 3 M 30-39 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY MTB Mega (54,4km) 2:11:22 24.85 [km/h] 12:25 [min/km] 0:31:52 0:32:39 0:33:12 0:33:39
4 221 BAGIŃSKI OLGIERD M 4 M 40-49 1 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM MTB Mega (54,4km) 2:12:15 24.68 [km/h] 12:26 [min/km] 0:31:52 0:32:39 0:33:17 0:34:27
5 205 GRZYWACZ MACIEJ M 5 M 0-29 1 GDYNIA AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA MTB Mega (54,4km) 2:12:16 24.68 [km/h] 12:26 [min/km] 0:30:23 0:32:26 0:34:21 0:35:06
6 206 HIRSZ MACIEJ M 6 M 0-29 2 GORĘCZYNO AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA MTB Mega (54,4km) 2:16:14 23.96 [km/h] 12:30 [min/km] 0:32:14 0:33:11 0:34:38 0:36:11
7 204 GARDZIELEWSKI ARTUR M 7 M 30-39 1 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM MTB Mega (54,4km) 2:18:22 23.59 [km/h] 12:33 [min/km] 0:32:11 0:33:13 0:34:38 0:38:20
8 210 LIPIŃSKI TOMASZ M 8 M 30-39 2 GDYNIA MTB Mega (54,4km) 2:18:47 23.52 [km/h] 12:33 [min/km] 0:32:14 0:34:23 0:34:31 0:37:39
9 217 WAWRZYNIAK MARCIN M 9 M 40-49 2 GDYNIA KLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AMW MTB Mega (54,4km) 2:19:35 23.38 [km/h] 12:34 [min/km] 0:32:31 0:35:03 0:35:57 0:36:04
10 216 SZOCH TOMASZ M 10 M 40-49 3 BYDGOSZCZ MROZBIKE.PL MTB Mega (54,4km) 2:20:47 23.18 [km/h] 12:35 [min/km] 0:33:45 0:34:41 0:35:23 0:36:58
11 218 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 11 M 30-39 3 PRUSZCZ GDAŃSKI MTB Mega (54,4km) 2:22:47 22.86 [km/h] 12:37 [min/km] 0:33:49 0:34:40 0:35:51 0:38:27
12 202 BIAŁOWĄS MACIEJ M 12 M 40-49 4 GDAŃSK K.S. „ISKRA” MTB Mega (54,4km) 2:24:10 22.64 [km/h] 12:39 [min/km] 0:33:53 0:35:54 0:36:23 0:38:00
13 207 KAMIŃSKI IRENEUSZ M 13 M 40-49 5 GDYNIA K.S. „ISKRA” PRZY AMW MTB Mega (54,4km) 2:25:11 22.48 [km/h] 12:40 [min/km] 0:33:44 0:36:00 0:37:13 0:38:14
14 208 KAWUCHA MIROSŁAW M 14 M 40-49 6 GDYNIA KRS FORMOZA MTB Mega (54,4km) 2:28:44 21.95 [km/h] 12:44 [min/km] 0:34:42 0:36:38 0:38:17 0:39:07
15 215 SZLAS RADOSŁAW M 15 M 40-49 7 TUCHOM RUNNERSI S7 BANINO MTB Mega (54,4km) 2:33:30 21.26 [km/h] 12:49 [min/km] 0:34:40 0:37:09 0:38:17 0:43:24
16 213 NIEDZIELA MATEUSZ M 16 M 30-39 4 GDYNIA MTB Mega (54,4km) 2:35:03 21.05 [km/h] 12:51 [min/km] 0:35:28 0:36:36 0:39:26 0:43:33
17 219 ZACHCIAŁ TOMEK M 17 M 40-49 8 KOWALE VO2MAX MTB TEAM MTB Mega (54,4km) 2:36:14 20.89 [km/h] 12:52 [min/km] 0:35:26 0:37:23 0:40:46 0:42:39
18 347 NIEDZIELA MAŁGORZATA K 1 K 0-29 GDYNIA MTB Mega (54,4km) 3:18:00 16.48 [km/h] 12:38 [min/km] 0:45:42 0:49:37 0:48:59 0:53:42

PUCHARU BAŁTYKU W DUATHLONIE I MTB 2018 - Duathlon 38,6km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x PO 1 OKR. PO 2 OKR. PO 3 OKR. PO ZMIANIE PO 1 OKR ROWER PO ZMIANIE OSTATNIE
1 111 MARZEC TOMASZ M 1 M 0-29 SŁUPSK Duathlon (38,6km) 1:49:39 21.12 [km/h] 12:50 [min/km] 0:07:16 0:15:00 0:23:07 0:40:00 1:08:25 1:31:10 1:39:34
2 106 KLASA PAWEŁ M 2 M 30-39 KARTUZY Duathlon (38,6km) 1:52:24 20.60 [km/h] 12:55 [min/km] 0:06:40 0:13:48 0:21:11 0:37:48 1:09:58 1:36:32 1:44:40
3 134 GRĄŻAWSKI PIOTR M 3 M 50+ GDYNIA - Duathlon (38,6km) 1:53:42 20.37 [km/h] 12:57 [min/km] 0:07:03 0:14:17 0:21:47 0:38:02 1:12:03 1:38:24 1:45:53
4 128 ZINIEWICZ ŁUKASZ M 4 M 30-39 1 MALBORK WANIEWSKI COACHING Duathlon (38,6km) 1:54:36 20.21 [km/h] 12:58 [min/km] 0:07:02 0:14:17 0:21:47 0:38:05 1:12:12 1:38:33 1:46:26
5 117 SIKORA ROGER M 5 M 30-39 2 GDYNIA KOŁOMAŃSKI ROWERY GDYNIA Duathlon (38,6km) 1:58:26 19.56 [km/h] 12:04 [min/km] 0:07:15 0:14:54 0:22:36 0:39:42 1:14:22 1:42:26 1:49:31
6 125 WOŹNIAK MATEUSZ M 6 M 0-29 1 RYBNO NORDA ACTIVE TEAM Duathlon (38,6km) 2:01:13 19.11 [km/h] 12:08 [min/km] 0:07:40 0:15:26 0:23:25 0:40:18 1:15:37 0:00:00 1:51:25
7 126 WYRWICKI RAFAŁ M 7 M 30-39 3 GDAŃSK WYRWICKI Duathlon (38,6km) 2:02:12 18.95 [km/h] 12:10 [min/km] 0:07:49 0:15:51 0:24:02 0:41:10 1:15:35 1:43:26 1:52:41
8 104 JARZĄBEK BARTŁOMIEJ M 8 M 30-39 4 KARSIN GARDENFLORA MTB TEAM Duathlon (38,6km) 2:02:48 18.86 [km/h] 12:11 [min/km] 0:08:15 0:16:34 0:25:06 0:43:11 1:17:44 1:45:11 1:53:58
9 129 KRZACZKOWSKI PAWEŁ M 9 M 40-49 1 STĘŻYCA - Duathlon (38,6km) 2:04:42 18.57 [km/h] 12:14 [min/km] 0:08:02 0:16:23 0:24:53 0:42:37 1:17:43 1:45:12 1:55:11
10 138 GABRYLHOWICZ MACIEJ M 10 M 30-39 5 BOŻEPOLE WLKP TA-KO TEAM BOŻEPOLE Duathlon (38,6km) 2:06:19 18.33 [km/h] 12:16 [min/km] 0:07:11 0:22:25 0:39:04 1:13:27 1:45:16 1:55:46
11 123 WASIEWICZ PAWEŁ M 11 M 30-39 6 SOPOT OMIDA CYCLO TEAM Duathlon (38,6km) 2:06:25 18.32 [km/h] 12:17 [min/km] 0:07:10 0:14:49 0:23:16 0:41:24 1:18:58 1:49:34 1:58:11
12 131 SUPERSON MACIEJ M 12 M 50+ 1 GDYNIA Duathlon (38,6km) 2:08:42 18.00 [km/h] 12:20 [min/km] 0:08:26 0:17:09 0:25:59 0:44:11 1:20:28 1:50:11 1:59:35
13 102 BIERNACIK MARIUSZ M 13 M 50+ 2 GDAŃSK SP KOLBUDY Duathlon (38,6km) 2:09:23 17.90 [km/h] 12:21 [min/km] 0:07:45 0:16:01 0:24:33 0:42:26 1:18:56 1:51:21 2:00:20
14 136 SCHUBERT ANDRE M 14 M 40-49 2 CHWASZCZYNO - Duathlon (38,6km) 2:11:50 17.57 [km/h] 12:25 [min/km] 0:08:31 0:17:14 0:26:09 0:44:27 1:21:37 1:52:03 2:01:54
15 109 KUBIAK MONIKA K 1 K 30+ GDAŃSK Duathlon (38,6km) 2:12:56 17.42 [km/h] 12:27 [min/km] 0:08:04 0:16:46 0:25:41 0:43:46 1:21:16 1:53:40 2:03:18
16 115 RODZIŃSKI DAMIAN M 15 M 40-49 3 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Duathlon (38,6km) 2:16:12 17.00 [km/h] 12:32 [min/km] 0:07:48 0:15:43 0:24:01 0:41:46 1:19:41 1:54:51 2:05:50
17 121 SZREDER KRZYSZTOF M 16 M 40-49 4 WEJHEROWO Duathlon (38,6km) 2:16:26 16.98 [km/h] 12:32 [min/km] 0:08:05 0:16:50 0:25:56 0:44:24 1:21:24 1:54:39 2:05:54
18 108 KREFFT MARIA K 2 K 0-29 PARCHOWO BASZTA BYTÓW Duathlon (38,6km) 2:16:42 16.94 [km/h] 12:32 [min/km] 0:08:44 0:18:01 0:27:35 0:46:12 1:24:36 1:56:58 2:06:42
19 116 SADZIŃSKI KAROL M 17 M 30-39 7 SŁUPSK Duathlon (38,6km) 2:20:13 16.52 [km/h] 12:38 [min/km] 0:08:22 0:17:30 0:26:52 0:45:01 1:23:19 1:57:44 2:08:39
20 112 MIENTKA JOANNA K 3 K 30+ GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM Duathlon (38,6km) 2:22:22 16.27 [km/h] 12:41 [min/km] 0:08:33 0:17:25 0:26:41 0:45:37 1:25:56 2:01:48 2:12:00
21 127 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 18 M 50+ 3 STAROGARD GDAŃSKI DAMA Duathlon (38,6km) 2:23:01 16.19 [km/h] 12:42 [min/km] 0:08:43 0:17:55 0:27:20 0:46:06 1:26:51 2:01:48 2:12:25
22 130 GWIZDAŁA PRZYMYSŁAW M 19 M 30-39 8 BIELKOWO - Duathlon (38,6km) 2:25:44 15.89 [km/h] 12:47 [min/km] 0:08:46 0:17:40 0:27:02 0:45:35 1:28:39 2:05:22 2:15:38
23 137 WYSOCKI WOJCIECH M 20 M 0-29 2 SZYMBARK DEW TEAM Duathlon (38,6km) 2:27:12 15.73 [km/h] 12:49 [min/km] 0:09:11 0:18:45 0:28:45 0:47:29 1:29:27 2:04:08 2:15:38
24 133 RYCHERT SYLWESTER M 21 M 0-29 3 ŻUKOWO - Duathlon (38,6km) 2:27:25 15.71 [km/h] 12:49 [min/km] 0:07:43 0:15:50 0:24:02 0:41:02 1:28:13 2:10:30 2:19:09
25 107 KOCJAN KAROL M 22 M 30-39 9 GDAŃSK TC KIEŁPINEK Duathlon (38,6km) 2:31:52 15.25 [km/h] 12:56 [min/km] 0:08:48 0:18:11 0:28:01 0:47:06 1:31:07 2:10:37 2:21:00
26 113 OKRÓJ-SITTERLEE MARIOLA K 4 K 30+ 1 ZGORZAŁE MORSY STĘŻYCA, METROŻERCY Duathlon (38,6km) 2:35:26 14.90 [km/h] 12:02 [min/km] 0:08:57 0:18:25 0:28:27 0:47:40 1:33:09 2:12:48 2:24:05
27 103 GNIAŹ ALEKSANDRA K 5 K 30+ 2 GDANSK Duathlon (38,6km) 2:39:46 14.50 [km/h] 12:08 [min/km] 0:09:31 0:19:27 0:29:20 0:48:28 1:36:13 2:18:07 2:29:06
28 122 ŚWIECA GRZEGORZ M 23 M 30-39 10 GDAŃSK Duathlon (38,6km) 2:40:40 14.41 [km/h] 12:10 [min/km] 0:09:10 0:18:31 0:28:24 0:49:31 1:35:22 2:18:06 2:29:16
29 135 SUCHOCKI JANUSZ M 24 M 50+ 4 SUCHY DWÓR - Duathlon (38,6km) 2:41:16 14.36 [km/h] 12:11 [min/km] 0:09:19 0:19:11 0:29:29 0:48:35 1:36:26 2:19:04 2:30:21
30 120 SYLDATK WIOLETA K 6 K 30+ 3 MŚCISZEWICE METROŻERCY Duathlon (38,6km) 2:43:26 14.17 [km/h] 12:14 [min/km] 0:09:10 0:19:21 0:29:32 0:49:29 1:37:29 2:20:23 2:31:43
31 119 SYLDATK KAROL M 25 M 30-39 11 MŚCISZEWICE METROŻERCY Duathlon (38,6km) 2:43:26 14.17 [km/h] 12:14 [min/km] 0:08:54 0:19:21 0:29:32 0:49:29 1:37:29 2:20:23 2:31:43
32 114 PĄCZEK ANDRZEJ M 26 M 40-49 5 GDAŃSK COOKIES Duathlon (38,6km) 3:16:27 11.79 [km/h] 12:05 [min/km] 0:09:57 0:21:09 0:35:04 0:57:21 1:52:00 2:49:45 3:02:52

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ