Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3
Duathlon
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ebertowski Przemyslaw Ebertowski Gdynia Duathlon ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
2 Gorczyca Jarosław Gdańsk Duathlon GWS opłacono on-line
3 Cieśnik Krzysztof Grudziądz Duathlon MH Automatyka opłacono on-line
4 Lesniak Maciej Gdynia Duathlon JUMPCITY Trojmiasto opłacono
5 Jurczak Piotr Bydgoszcz Duathlon Zadroga Racing Team
6 Mondre Piotr Lębork Duathlon LTS "Orzel Bialy" opłacono on-line
7 Gleske Witold Lębork Duathlon LTS "Orzel Bialy" opłacono on-line
8 Zarębski Maciej Ustka Duathlon Apteka centrum leków opłacono on-line
9 maciejewski michał Poznań Duathlon Consdata SuperSportowy TEAM opłacono on-line
10 Gbyl Jacek Gdynia Duathlon opłacono on-line
11 Dalecki Karol Reda Duathlon Norda Active Team opłacono on-line
12 Niebielski Bartosz Warszawa Duathlon Nasz Bike Team opłacono on-line
13 Żukowska Agnieszka Słupsk Duathlon Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
14 Nowicki Mariusz Koziegłowy Duathlon fotomtb.pl opłacono
15 Habaj Piotr Gdynia Duathlon Norda Active Team opłacono on-line
16 Bohn Zbigniew Suchy Dwór Duathlon opłacono on-line
17 Stefaniak Marcin Łęczyce Duathlon
18 felon michal gdynia Duathlon Zdrowy Rower opłacono
19 Juckiewicz Igor Gdańsk Duathlon u Igora - serwis rowerowy opłacono on-line
20 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Duathlon STOPA SŁUPSK opłacono on-line
21 Hościło Tomasz Gdynia Duathlon opłacono on-line
22 Skierka Wiesław Kartuzy Duathlon Sela bike Kaszuby opłacono on-line
23 Łosiński Grzegorz Bytów Duathlon Pracownia Projektowa Grzegorz Łosiński opłacono on-line
24 Wawrzyniak Marek GDYNIA Duathlon opłacono on-line
25 Czajkowski Paweł Gdynia Duathlon BCT Team Gdynia opłacono on-line
26 Seweryn Waldemar Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
27 Juchniewicz Paula Toruń Duathlon ORGANIZATOR opłacono
28 Klasa Paweł Kartuzy Duathlon opłacono on-line
29 Okrój Maksymilian Kościerzyna Duathlon opłacono on-line
30 Ptaszek Tomasz Gdynia Duathlon Sailors opłacono on-line
31 DUNAJEWSKI MARCIN ŁOCHOWO Duathlon EURO-NOVA opłacono on-line
32 Mańczak Filip Kicin Duathlon Czerwonak Biega opłacono on-line
33 Chass Przemysław Lipno Duathlon Lipno opłacono on-line
34 Peek Marcin (PEKU) Kościerzyna Duathlon Szkoła pływania AQUATIC opłacono on-line
35 breszka tomek Darłowo Duathlon Darłowskie Charty opłacono on-line
36 błach piotr Sławoborze Duathlon opłacono on-line
37 Pelczar Filip Poznań Duathlon CITYZEN Poznań opłacono on-line
38 Pelczar Jędrzej Poznań Duathlon CITYZEN Poznań opłacono on-line
39 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon Krokowa Biega
40 Muszyński Andrzej Gdynia Duathlon opłacono on-line
41 Zurel Michał Rypin Duathlon Cykliści Rypin opłacono on-line
42 Nadratowski Maciej Bydgoszcz Duathlon Kabel Team Bydgoszcz opłacono on-line
43 Ziółkowski Mirosław Gdańsk Duathlon BST - Banach Sport Team opłacono on-line
44 Ślipy Adam Gdynia Duathlon BST - Banach Sport Team opłacono on-line
45 Felkner Ryszard Chłapowo Duathlon KLIF Team opłacono
46 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Duathlon BHMW_GDYNIA opłacono on-line
47 Adamczyk Mateusz Szczecin Duathlon opłacono on-line
48 Walczak Jędrzej Gdańsk Duathlon opłacono on-line
49 Kąkol Mateusz Koscierzyna Duathlon Szkoła Pływania Aquatic Kościerzyna
50 Lopatin Sasza Lodz Duathlon
51 Zalewski Wiesław Mrągowo Duathlon opłacono on-line
52 Krzemiński Jakub Gdańsk Duathlon Bike U Up - europell opłacono on-line
53 Orkwiszewski Krzysztof Gdynia Duathlon Sailors opłacono on-line
54 Musiał Michał Rumia Duathlon
55 Złoty Wojciech Koszalin Duathlon Circle Line Pl opłacono on-line
56 Leocho Agnieszka Koszalin Duathlon Circle Line Pl opłacono on-line
57 Leocho-Grajek Kinga Gdynia Duathlon Sailors opłacono on-line
58 Grajek Wojciech Gdynia Duathlon Sailors opłacono on-line
59 Zelewska Marta Gdynia Duathlon MEWA Gdynia opłacono on-line
60 Hering Mateusz Bytów Duathlon Hering_triathlon opłacono on-line
61 Migowski Ireneusz Starogard Gdański Duathlon GK STG opłacono on-line
62 Atraszkiewicz Olga Gdańsk Duathlon opłacono on-line
63 Gotówko Tomasz Reda Duathlon To Mi Kolarz opłacono on-line
64 Gacka Katarzyna Gdynia Duathlon MEWA Gdynia opłacono on-line
65 KOPCZYŃSKI MACIEJ GDYNIA Duathlon opłacono on-line
66 Bluj Mikołaj Gdynia Duathlon opłacono on-line
67 Krzaczkowski Paweł Stężyca Duathlon LYNXNET Stężyca opłacono on-line
68 Szreder Krzysztof szreder Wejherowo Duathlon opłacono on-line
69 wyrwicki rafał gdańsk Duathlon wyrwicki
70 Olesiński Bartosz Gdańsk Duathlon opłacono on-line
71 Woźniak Mateusz Rybno Duathlon NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
72 Skawiński Tomasz Gdynia Duathlon NEXUS Team opłacono on-line
73 BIELOWICZ MAREK Gdynia Duathlon BST-Banach Spot Team opłacono on-line
74 Tubaja Albert Bydgoszcz Duathlon Kabel Team Bydgoszcz opłacono on-line
75 Książek Grzegorz Rumia Duathlon Zoeller Tech opłacono on-line
76 Kołodziejski Łukasz Lipno Duathlon
77 Galiński Mateusz GDANSK Duathlon BST - Banach Sport Team opłacono on-line
78 Galiński Patryk Gdańsk Duathlon BST - Banach Sport Team opłacono on-line
79 Damps Sylwester Gowino Duathlon
80 Solarski Jakub Gdańsk Duathlon BST - Banach Sport Team opłacono on-line
81 Nowicki Mateusz Bojano Duathlon TEAM WRACAM DO ZDROWIA opłacono on-line
82 Czapliński Jan Brwinów Duathlon Komobike Scott opłacono on-line
83 Jarząbek Bartłomiej Karsin Duathlon GardenFlora MTB Team opłacono on-line
84 Leśniowski Mariusz Gdańsk Duathlon Harpagan opłacono on-line
85 Rychlińska Joanna Sopot Duathlon Grupa Rowerowa 3miasto opłacono
86 Marzec Tomasz Słupsk Duathlon opłacono on-line
87 Barczak Bartłomiej Gniewkowo Duathlon TEAM WRACAM DO ZDROWIA opłacono on-line
88 Kowalski Szymon Wąbrzeźno Duathlon Agro-Mil MTB green team
89 Bieganski Pawel Slupsk Duathlon ZEGA GABINET opłacono on-line
90 Grajda Arkadiusz Gdynia Duathlon TEAM WRACAM DO ZDROWIA opłacono on-line
91 Gniaź Aleksandra Gdańsk Duathlon DRUŻYNA LESZCZYNA opłacono on-line
92 Sajenko Adam Gdańsk Duathlon Invicta Power Team opłacono on-line
93 Ołdziejewski Marcin Nowy Staw Duathlon opłacono on-line
94 Biernacik Mariusz Gdańsk Duathlon SP Kolbudy opłacono on-line
95 Meyer Łukasz Luzino Duathlon LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
96 Juchniewicz Tomasz Toruń Duathlon ORGANIZATOR opłacono
97 Kamiński Piotr Wąbrzeźno Duathlon Komobike scott
98 Krawisz Maciej Bydgoszcz Duathlon LP500 opłacono on-line
99 Fogt Maciej Kruszyn Duathlon CB 163 opłacono on-line
100 Janowski Krzysztof Kruszyn Duathlon CB 163 opłacono on-line


Wyświetleń: 9416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ