Bieg z Jajem
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 ciura michał iława 5 km opłacono
2 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie 500m - opłacono
3 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie 500m - opłacono
4 Pisarski Andrzej Iława 10 km IłAWA BIEGA opłacono
5 Perwenis Krzysztof LUBAWA 5 km opłacono
6 Mysera Cezary Sierpc 10 km
7 Grzywacz Jakub Małe Bałówki 800m opłacono
8 Renkel- Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie 10 km Kurzętnik Biega opłacono
9 Walicki Franciszek Wandowo 500m Gmina Gardeja Biega
10 Walicki Karol Wandowo 800m Gmina Gardeja Biega
11 Kogut Szymon Szafarnia 10 km Kurzętnik Biega
12 Kogut Sławomir Szafarnia 10 km Kurzętnik Biega
13 Wilczewska Weronika Dębień 5 km opłacono
14 Wilczewska Martyna Dębień 10 km Biegam U KOLESI opłacono
15 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie 10 km Biegam U KOLESI opłacono
16 Kalinowska Anna Nowe Miasto Lubawskie 5 km - opłacono
17 Kalinowski Igor Nowe Miasto Lubawskie 800m - opłacono
18 Grabowski Dariusz Bratian 5 km LKS Lubawa opłacono
19 Szymański Jerzy Kurzętnik 10 km Kurzętnik Biega opłacono
20 Laskowski Szymon Małe Bałówki 800m
21 Budzińska Dorota Nowe Grodziczno 10 km Biegam U KOLESI opłacono
22 Golmanowski Krzysztof Golmanowski Sugajenko 10 km Kurzętnik Biega opłacono
23 Białkowski Krzysztof Rozajny 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono
24 Kołecki Michał Iława 10 km TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ
25 Moskal Paweł Kurzętnik 5 km
26 Tułodziecki Patryk Dębień 10 km opłacono
27 Januszewska Izabela Montowo 10 km Biegam U KOLESI opłacono
28 Januszewski Karol Montowo 10 km Biegam U KOLESI opłacono
29 Bartnicki Krzysztof Kurzętnik 5 km Kurzętnik Biega
30 Mroziński Dariusz Działdowo 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
31 Patalon Przemysław Marzęcice 5 km Akademia Marynarki Wojennej
32 Patalon Adam Marzęcice 10 km opłacono
33 Brózda Katarzyna Brzozie 10 km
34 Bartnicki Adam Nielbark 500m opłacono
35 Nowicki Andrzej Świecie 5 km
36 Nowicka Tatiana Świecie 5 km
37 Kwiatkowski Wiesław Franciszkowo Dolne 10 km IŁAWA/FRANCISZKOWO opłacono
38 Kwiatkowska Wiktoria Franciszkowo Dolne 5 km BUDOWLANKA IŁAWA opłacono
39 Kuźniarski Tomasz Brodnica 5 km Biegowe Tuptupki
40 Gołębiewski Zbigniew Nowe Miasto Lubawskie 10 km
41 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie 10 km Kurzętnik Biega opłacono
42 Głębocki Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie 10 km opłacono
43 Heland Grzegorz Gdańsk 800m Sp.24 Gdańsk opłacono
44 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE 10 km Kurzętnik Biega opłacono
45 Krzemińska Wiktoria Kurzętnik 500m
46 Babalski Krystian Kurzętnik 10 km opłacono
47 Blaszkiewicz Julia Grudziądz 5 km
48 Grzywacz Michał Małe Bałówki 10 km Kurzętnik Biega opłacono
49 Święcki Dariusz Iława 5 km SPORT A-Z TEAM IŁAWA
50 Maron Bogumil Lubawa 500m Lubawa Kocha Biegać opłacono
51 Maron Błażej Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
52 Kwiatkowski Michał wejherowo 10 km opłacono
53 Chodukiewicz Monika Kwidzyn 5 km opłacono
54 Tatulińska Hanna Nowe Miasto Lubawskie 10 km Kurzętnik Biega opłacono
55 Kowalski Paweł Brodnica 10 km opłacono
56 Marchlewski Radosław MARZĘCICE 10 km Kurzętnik Biega opłacono
57 Jarzębowska Brygida Brodnica 5 km opłacono
58 Pawłowski Mariusz marzęcice 10 km Kurzętnik Biega opłacono
59 Nakonieczny Łukasz Nakonieczny Grudziądz 10 km opłacono
60 Knozowski Marcin Lubawa 5 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
61 Burzyńska Monika Grudziadz 10 km opłacono
62 Poliwodziński Mateusz Bydgoszcz 800m KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon opłacono
63 Poliwodziński Michał Bydgoszcz 10 km KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon opłacono
64 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 10 km Kurzętnik Biega
65 Piotrowicz Ksymena Kurzętnik 10 km Kurzętnik Biega opłacono
66 Piotrowicz Tomasz Kurzętnik 10 km Kurzętnik Biega opłacono
67 murawski arkadiusz stare błonowo 500m Gmina Gardeja Biega
68 murawski maciej stare błonowo 800m Gmina Gardeja Biega
69 murawski michał stare błonowo 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
70 Koliński Krzysztof Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega opłacono
71 Ostrowska Monika Anna Brodnica 5 km Szalone Brodniczanki opłacono
72 KLEIN MARCIN NOWE MIASTO LUBAWSKIE 10 km Kurzętnik Biega opłacono
73 Fałkowski Jarosław Gardeja 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono
74 Wroński Stanisław Lubawa 800m Lubawa Kocha Biegać opłacono
75 Wrońska Dorota Lubawa 10 km Lubawa Kocha Biegać opłacono


Wyświetleń: 3044

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ