ZIELONKA CHALLENGE 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borowczyk Sebastian Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K KB DęBIEC opłacono
2 Paprzycki Rafał Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K NaturalBornRunners opłacono
3 Skorupiński Kamil Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
4 Wartecka Małgorzata Środa Wlkp. Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
5 Białas Aldona Gruszczyn Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Nie Ma Lipy Swarzędz Team opłacono
6 Błochowiak Magdalena Miejska Górka Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
7 Jaśniewicz Wojciech Swarzędz Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
8 Koszarek Maciej Śrem Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
9 Kujawiński Artur Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
10 Łożyński Radomir Piła Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
11 Paszkiewicz Maciej Murowana Goślina Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
12 Stępiński Jędrzej Dąbrówka Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
13 Wolny Robert Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
14 Chłosta Mateusz Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
15 Stańczak Piotr Koziegłowy Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Czerwonak Biega opłacono
16 Maciejewski Michał Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Consdata Supersportowy Team
17 Sołtysiak Karol Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
18 Szczebak Jacek Tarnów Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K UNIA MIAST opłacono
19 Nowak Bartosz Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Pomioty Szatana opłacono
20 Jankowska Barbara Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
21 Grodzki Tomasz Darłowo Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Ultras ZSM Darłowo opłacono
22 Góralczyk Andrzej Koziegłowy Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Parkrun Poznań opłacono
23 Kamionka Mateusz Chojnice Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
24 Frąckowiak Michał Koziegłowy Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Czerwonak Biega opłacono
25 Jasoń Grażyna Piła Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Dynamic opłacono
26 Sosnowski Michal Chorzów Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K PGB Sportowa Paczka opłacono
27 Garcia Jon Łódź Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K JAM opłacono
28 Smolarek Sebastian Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
29 Rudzki Jan Koziegłowy Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K QUAY POZNAŃ opłacono
30 Lipińska Urszula Dęblin Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Face Nordic Walking Team
31 Dyrka Krzysztof Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
32 Włodarczyk Paweł Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K BUDOPOL-POZNAŃ opłacono
33 Kukułka Marek Bogucin Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
34 Gruchała Dawid Siedleczko Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
35 Serafiński Mirosław Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
36 Karbowiak Jacek Września Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
37 Domagała Michał Leszno Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Wiara, siła, męstwo opłacono
38 Kosmala Szymon Dąbrówka Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Wiara, siła, męstwo opłacono
39 Dańczuk Jerzy Bydgoszcz Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
40 Babińska Anna Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Dynamic opłacono
41 Przysiwek Patryk Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
42 Stankowska Marzena Trzemeszno Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Kijkowe Trzemeszno opłacono
43 Strzelecka Małgorzata Piła Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Sailing Team Ferajna opłacono
44 Strzelecki Sebastian Piła Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Sailing Team Ferajna opłacono
45 Strykowski Jarosław Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
46 Roszak-Surków Sylwia Swarzędz Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Nie Ma Lipy Swarzędz Team opłacono
47 Chudy Henryk Sławsko Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Osadowski S A opłacono
48 Mediger Kamil Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
49 Sarnowski Paweł Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K UltraSarny opłacono
50 Hańćkowiak Piotr Bogucin Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K
51 Rypiński Tomasz Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
52 Eleganczyk Bartosz Bolechówko Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Ryanair Flying Team opłacono
53 Grygiel Monika Gruszczyn - Swarzędz Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Face Nordic Walking Team opłacono
54 Reseman Sylwia Żukowo Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Face Nordic Walking Team opłacono
55 Urbaniak Łukasz Trzemeszno Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
56 Stawicki Karol Września Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
57 Szukała Piotr Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
58 Szukała Izabela Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
59 Gutkowski Wojciech Szczecinek Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Wojtek TEAM opłacono
60 Bukalski Zbigniew Luboń Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K
61 Białkowska Ewa Środa Wlkp Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp. opłacono
62 Jeżewski Sławomir Rosnówko Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K KGB Grzmot Komorniki opłacono
63 Gabryel Marcin Krosinko Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
64 Kutniewska Maria Żukowo Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Face Nordic Walking Team opłacono
65 Kozłowska Agnieszka Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Dynamic opłacono
66 Gabryel Piotr Tuczno Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
67 Wawrzyniak Małgorzata Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K parkrun Poznań opłacono
68 Baca Bartosz Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Złote Klocki na Sznurku opłacono
69 Kucharski Jakub Gruszczyn Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K jku1979 opłacono
70 Nowacki Michał Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Morsy Poznań opłacono
71 Smorawski Ireneusz Września Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Active Nekla opłacono
72 Macki Tomasz Potasze Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
73 Roczkowski Artur Rybnik Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K SBD Energetyk Rybnik opłacono
74 Witkowski Mateusz Pszczew Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
75 Lirsz Justyna Biedrusko Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
76 Łowejko Łukasz Zielona Góra Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K HARPAGAN ZG opłacono
77 Wróbel Marzena Pszczew Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
78 Pyta Grzegorz Grodzisk Wlkp. Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K niezrzeszony opłacono
79 Fręśko Mirosław Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
80 Fojcik Asia Rybnik Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
81 Kata Łukasz Zielona Góra Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K HARPAGAN ZG opłacono
82 Nowakowski Mirosław Wieleń Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
83 Haupa Maciej Wieleń Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K KS Debiut Wieleń opłacono
84 Różycki Konrad Warszawa Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
85 Adamczyk Maciej Paterek Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
86 Pluta Krzysztof Kozieglowy Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
87 Szymkowiak Przemysław Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono
88 Wojtasik Łukasz Nowa Sól Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Nowosolska Grupa Biegowa opłacono
89 Gwóźdź Kamil Więcbork Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K
90 Solecki Dariusz Poznań Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Piątkowo na Biegowo opłacono
91 Chwirot Patrycja Urbanowo Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K
92 Cieślik Tomasz Góra Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K Biegająca Kasta Miedziowego Miasta opłacono
93 Chwirot Dawid Urbanowo Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K opłacono


Wyświetleń: 10095

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ