Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borowczyk Sebastian | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | KB DęBIEC | opłacono |
2 | Chwirot Dawid | Urbanowo | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
3 | Cieślik Tomasz | Góra | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | opłacono |
4 | Chwirot Patrycja | Urbanowo | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | ||
5 | Solecki Dariusz | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Piątkowo na Biegowo | opłacono |
6 | Pochylski Dominik | Luboń | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | luboński klub biegacza | opłacono |
7 | Gwóźdź Kamil | Więcbork | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | ||
8 | Wojtasik Łukasz | Nowa Sól | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Nowosolska Grupa Biegowa | opłacono |
9 | Szymkowiak Przemysław | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
10 | Pluta Krzysztof | Kozieglowy | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
11 | Adamczyk Maciej | Paterek | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
12 | Różycki Konrad | Warszawa | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
13 | Haupa Maciej | Wieleń | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | KS Debiut Wieleń | opłacono |
14 | Nowakowski Mirosław | Wieleń | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
15 | Kata Łukasz | Zielona Góra | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | HARPAGAN ZG | opłacono |
16 | Perz Marzenna | Bukowiec | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
17 | Fojcik Asia | Rybnik | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
18 | Fręśko Mirosław | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
19 | Pyta Grzegorz | Grodzisk Wlkp. | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | niezrzeszony | opłacono |
20 | Wróbel Marzena | Pszczew | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
21 | Łowejko Łukasz | Zielona Góra | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | HARPAGAN ZG | opłacono |
22 | Lirsz Justyna | Biedrusko | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
23 | Witkowski Mateusz | Pszczew | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
24 | Roczkowski Artur | Rybnik | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | SBD Energetyk Rybnik | opłacono |
25 | Sobstyl Roman | Bolechówko | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | sobstyl team | opłacono |
26 | Macki Tomasz | Potasze | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
27 | Smorawski Ireneusz | Września | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Active Nekla | opłacono |
28 | Nowacki Michał | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Morsy Poznań | opłacono |
29 | Kucharski Jakub | Gruszczyn | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | jku1979 | opłacono |
30 | Baca Bartosz | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Złote Klocki na Sznurku | opłacono |
31 | Wawrzyniak Małgorzata | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | parkrun Poznań | opłacono |
32 | Gabryel Piotr | Tuczno | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
33 | Kozłowska Agnieszka | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Dynamic | opłacono |
34 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Face Nordic Walking Team | opłacono |
35 | Gabryel Marcin | Krosinko | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
36 | Jeżewski Sławomir | Rosnówko | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | KGB Grzmot Komorniki | opłacono |
37 | Lew Piotr | Szczecin | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | ExtremE Wolf | |
38 | Harłukowicz Krzysztof | Szczecin | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | UltraKazik | |
39 | Szaryński Adam | Międzyzdroje | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | IRONMAN | opłacono |
40 | Białkowska Ewa | Środa Wlkp | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Super Grupa Nordic Walking Środa Wlkp. | opłacono |
41 | Bukalski Zbigniew | Luboń | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | ||
42 | Gutkowski Wojciech | Szczecinek | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Wojtek TEAM | opłacono |
43 | Szukała Izabela | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
44 | Szukała Piotr | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
45 | Stawicki Karol | Września | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
46 | Urbaniak Łukasz | Trzemeszno | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
47 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Face Nordic Walking Team | opłacono |
48 | Grygiel Monika | Gruszczyn - Swarzędz | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Face Nordic Walking Team | opłacono |
49 | Eleganczyk Bartosz | Bolechówko | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Ryanair Flying Team | opłacono |
50 | Rypiński Tomasz | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
51 | Hańćkowiak Piotr | Bogucin | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | ||
52 | Sarnowski Paweł | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | UltraSarny | opłacono |
53 | Mediger Kamil | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
54 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Osadowski S A | opłacono |
55 | Roszak-Surków Sylwia | Swarzędz | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Nie Ma Lipy Swarzędz Team | opłacono |
56 | Strykowski Jarosław | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
57 | Strzelecki Sebastian | Piła | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Sailing Team Ferajna | opłacono |
58 | Strzelecka Małgorzata | Piła | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Sailing Team Ferajna | opłacono |
59 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
60 | Przysiwek Patryk | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
61 | Babińska Anna | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Dynamic | opłacono |
62 | Dańczuk Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
63 | Kosmala Szymon | Dąbrówka | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Wiara, siła, męstwo | opłacono |
64 | Domagała Michał | Leszno | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Wiara, siła, męstwo | opłacono |
65 | Karbowiak Jacek | Września | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
66 | Serafiński Mirosław | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
67 | Gruchała Dawid | Siedleczko | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
68 | Kukułka Marek | Bogucin | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
69 | Włodarczyk Paweł | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | BUDOPOL-POZNAŃ | opłacono |
70 | Dyrka Krzysztof | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
71 | Lipińska Urszula | Dęblin | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Face Nordic Walking Team | |
72 | Rudzki Jan | Koziegłowy | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | QUAY POZNAŃ | opłacono |
73 | Smolarek Sebastian | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
74 | Garcia Jon | Łódź | Stany Zjednoczone | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | JAM | opłacono |
75 | Latanowicz Bernard | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
76 | Sosnowski Michal | Chorzów | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | PGB Sportowa Paczka | opłacono |
77 | Jasoń Grażyna | Piła | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Dynamic | opłacono |
78 | Krajewski Wojciech | Piła | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Sailing Team Ferajna | |
79 | Frąckowiak Michał | Koziegłowy | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Czerwonak Biega | opłacono |
80 | Kamionka Mateusz | Chojnice | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
81 | Góralczyk Andrzej | Koziegłowy | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Parkrun Poznań | opłacono |
82 | Grodzki Tomasz | Darłowo | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Ultras ZSM Darłowo | opłacono |
83 | Jankowska Barbara | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
84 | Nowak Bartosz | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Pomioty Szatana | opłacono |
85 | Szczebak Jacek | Tarnów | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | UNIA MIAST | opłacono |
86 | Sołtysiak Karol | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
87 | Maciejewski Michał | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Consdata Supersportowy Team | |
88 | Stańczak Piotr | Koziegłowy | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Czerwonak Biega | opłacono |
89 | Chłosta Mateusz | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
90 | Wolny Robert | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
91 | Stępiński Jędrzej | Dąbrówka | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
92 | Paszkiewicz Maciej | Murowana Goślina | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
93 | Łożyński Radomir | Piła | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
94 | Kujawiński Artur | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
95 | Koszarek Maciej | Śrem | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
96 | Jaśniewicz Wojciech | Swarzędz | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
97 | Błochowiak Magdalena | Miejska Górka | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
98 | Białas Aldona | Gruszczyn | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | Nie Ma Lipy Swarzędz Team | opłacono |
99 | Wartecka Małgorzata | Środa Wlkp. | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono | |
100 | Skorupiński Kamil | Poznań | Polska | Maraton 42+K; Ultramaraton 75+K | opłacono |
Wyświetleń: 14320