Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrejuk Piotr | Bielsk Podlaski | Polska | Półmaraton - 21 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
2 | Andrzejuk Bogusław | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | ||
3 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | Hajnówka Biega | opłacono |
4 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
5 | Bartoszewicz Jan | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
6 | Bałękowski Arkadiusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | Kasztaniaki Team | |
7 | Bałękowski Krzysztof | Warszawa | Polska | Półmaraton - 21 km | Kasztaniaki Team | opłacono on-line |
8 | Bębeniec Marzena | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | TiM Małego | |
9 | Bedkowska Hanna | Hajnówka | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
10 | Bedkowski Kacper | Hajnówka | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
11 | Bedkowski Stefan | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
12 | Bielawska Magdalena | Augustów | Polska | Półmaraton - 21 km | ATP AUGUSTÓW | opłacono on-line |
13 | Bielawski Wojciech | Augustów | Polska | Półmaraton - 21 km | ATP AUGUSTÓW | opłacono on-line |
14 | Bondaruk Adam | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | HAJNÓWKA BIEGA | opłacono on-line |
15 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
16 | Brzozowski Ireneusz | Wysokie Mazowieckie | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
17 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km | opłacono on-line | |
18 | Chomko Borys | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | SP nr 3 | |
19 | Chomko Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
20 | Czemiel Dariusz | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
21 | Czmut Szymon | Boćki | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
22 | Czykwin Julian | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
23 | Czykwin Mikołaj | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | The Best Family Jogging Club | |
24 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono on-line |
25 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Polska | Półmaraton - 21 km | ATP AUGUSTÓW | opłacono on-line |
26 | Dawidziuk Wiesiek | Bielsk Podlaski | Polska | Półmaraton - 21 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
27 | Denisiuk Tomasz | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
28 | Duda Tomasz Duda | Lublin | Polska | Półmaraton - 21 km | Race Fighter | |
29 | Dyszkiewicz Rafał Dyszkiewicz | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
30 | Falkowski Cezary | Bielsk Podlaski | Polska | Półmaraton - 21 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | KTS Bielsk Podlaski | |
31 | Fiedorowicz Monika | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | Tim Małego | |
32 | Frączek Luiza | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
33 | Gajko Szymon | Boćki | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
34 | Golonko Aleksandra | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
35 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Półmaraton - 21 km | BIEGAM BO CHCĘ | opłacono on-line |
36 | grygoruk marek | bielsk podlaski | Polska | Półmaraton - 21 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | Vegan Yoga Białostocka Sekta Biegaczy | |
37 | Iwaniuk Jarosław | Grabówka | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km | Polskie Radio Białystok | opłacono on-line |
38 | Jakonczuk Artur | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
39 | Jaromińska Marta | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
40 | Jaromińska Sonia | Białystok | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
41 | Jaświłowicz Paweł | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | Kaczogród:) | |
42 | Kaczorowski Janek | Warszawa | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | AZS AWF Warszawa | |
43 | Kalita Cezary Kalita | Biała Podlaska | Polska | Półmaraton - 21 km | KB Biała Biega | opłacono on-line |
44 | KAMIEŃSKI CEZARY | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
45 | KARANOS Tadeusz | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | RKB Hajnówka | opłacono on-line |
46 | Karczewski Jan | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
47 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | Polska | Półmaraton - 21 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ZS "Strzelec" OSW JS 1035 | |
48 | Kiełbaszewski Jarosław | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | RKB Hajnówka | opłacono on-line |
49 | Kindziuk Oskar | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
50 | Kolada Marcin | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
51 | Koryga Jowita | Hajnówka | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km | ||
52 | KORYGA Michał | HAJNÓWKA | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | Szkoła podstawowa klasa 3 | |
53 | Kowalczyk Kamil | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
54 | Koziejko Stanisław | Białystok | Austria | Półmaraton - 21 km | Biegam dla Justysi | |
55 | Kozłowska Liliana | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
56 | Kozłowska Natasza | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
57 | Kozłowski Piotr | Bielsk Podlaski | Polska | Półmaraton - 21 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
58 | Kroteń Anna | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
59 | Kroteń Szymon | białystok | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
60 | Kroteń Tomasz | białystok | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
61 | Kruk Karolina | Niewodnica Kościelna | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
62 | KRZYMOWSKI PIOTR | WASILKÓW | Polska | Półmaraton - 21 km | KRZYM TEAM | opłacono on-line |
63 | Kuderska-Jakonczuk Joanna | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
64 | Kuleszo Karol | Suwałki | Polska | Półmaraton - 21 km | ||
65 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line |
66 | lachocka julia | Hajnówka | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | sp dubiny klasa 5 | |
67 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
68 | LEOŃCZUK JUSTYNA | BIAŁYSTOK | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
69 | Lewandowska Karolina | Gamratka | Polska | Półmaraton - 21 km | DREAM RUN | |
70 | Lewandowski Łukasz Lewandowski | Bielsk Podlaski | Polska | Półmaraton - 21 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
71 | Mackiewicz Ireneusz | Hajnówka | Polska | Półmaraton - 21 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
72 | Markiewicz Tomasz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | Dogonić Dupeczki | |
73 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
74 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | Morawski Team | |
75 | Myszkiewicz Mirosław | Białystok | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km | opłacono on-line | |
76 | Myszkiewicz Paulina | Białystok | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km | ||
77 | NIEWIAROWSKA ANNA | CIECHANOWIEC | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km | CIECHANOWIEC | |
78 | Norwa Ewa | Patków | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | JET SET Patków | |
79 | Norwa Sylwester | Patków | Polska | Półmaraton - 21 km | JET SET Patków | opłacono on-line |
80 | OSTASZEWSKA KORNELKA | BIAŁYSTOK | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
81 | OSTASZEWSKI CEZARY | BIAŁYSTOK | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
82 | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | BIAŁYSTOK | Polska | Półmaraton - 21 km | PUNK BRIGADE | opłacono on-line |
83 | Ostrowski Marian | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | Kaczogród :) | |
84 | Pastuszak Marcin | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | ||
85 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | opłacono on-line | |
86 | Pogorzały Emil | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | KTS Bielsk Podlaski | |
87 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Polska | Półmaraton - 21 km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono |
88 | Rajewska Natalia | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | Tim Małego | |
89 | Roszko Damian | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | KS Podlasie Białystok | |
90 | Ruczaj Damian | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
91 | Ruczaj Dawid | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
92 | Ruczaj Kacper | Bielsk Podlaski | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 3 | |
93 | SALNIKOW ANDRZEJ | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
94 | Sidor Tomasz | Bialystok | Polska | Półmaraton - 21 km | Outdoor Training | opłacono on-line |
95 | Sieliwoniuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | KACZOGRÓD:) | |
96 | Siemieniuk Jarosław | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | BIEGAM bo LUBIĘ | |
97 | Simoniuk Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg towarzyszący - 10 km (mieszkaniec Bielska Podlaskiego) | ||
98 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Półmaraton - 21 km | Pędziwiatr Białystok | |
99 | ŚLIWKA MARIA | BIELSK PODLASKI | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci | ||
100 | ŚLIWKA ZOFIA | BIELSK PODLASKI | Polska | Biegi towarzyszące dla dzieci |
Wyświetleń: 13999