Charytatywny Bieg dla Arturka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rychter Krzsztf Gdańsk bieg na 1 km opłacono on-line
2 Rychter Andżlk Gdańsk bieg na 1 km opłacono on-line
3 Rychter Mj Gdańsk bieg na 1 km Morska Szkoła Podstawowa opłacono on-line
4 Rychter Krzysztof Gdańsk bieg na 5 km Aktywny buggygym opłacono on-line
5 Kubicki Leszek Gdańsk bieg na 5 km
6 Staszałek Adam Częstochowa biegi dla dzieci na 200 m CzewaRunTiM
7 Staszałek Alicja Częstochowa biegi dla dzieci na 200 m CzewaRunTiM
8 staszałek monika Częstochowa bieg na 5 km Czewaruntim opłacono on-line
9 Waldowski Roman Gdańsk bieg na 1 km
10 Waruszewska Lucyna Tczew bieg na 5 km Biegający Tczew
11 Waruszewski Karol Tczew bieg na 5 km Biegający Tczew
12 Serafin Dariusz Rokitki bieg na 5 km opłacono on-line
13 Rychter Andżelika Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m
14 Serafin Dorota Rokitki bieg na 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
15 Rychter Maja Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Morska Szkoła Podstawowa
16 Ostrowski Adam Pruszcz Gdański bieg na 5 km opłacono on-line
17 MAJNA Kazimierz Gdynia bieg na 10 km Parkrun Gdynia
18 Ucherek Martyna Świętochłowice biegi dla dzieci na 200 m SOCIOS SILESIA
19 Strusiński Kacper Gdańsk bieg na 1 km Szkoła Podstawowa nr 75 w Gdańsku opłacono on-line
20 Rosa Sebastian Tczew bieg na 5 km opłacono on-line
21 Miłkowska Jolanta Gdynia bieg na 1 km Team Deaf
22 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA GDYNIA bieg na 10 km Mamy To - Biega i pomaga opłacono on-line
23 Łasiński Mateusz Rotmanka biegi dla dzieci na 200 m opłacono on-line
24 Czajka Maja Rotmanka biegi dla dzieci na 200 m opłacono on-line
25 Łasiński Jarosław Rotmanka bieg na 1 km opłacono on-line
26 Toporek Rafał Przodkowo bieg na 1 km
27 Toporek Aleksandra Przodkowo bieg na 1 km
28 Valle Seldas Alfredo Malbork bieg na 10 km Tritoledo opłacono on-line
29 Solich Maja Raciborz biegi dla dzieci na 200 m
30 Dardzyński Szymon Juszkowo biegi dla dzieci na 200 m
31 Dardzyński Bartosz Juszkowo biegi dla dzieci na 200 m
32 Dardzyńska Anna Juszkowo bieg na 5 km opłacono on-line
33 solich Aleksandra raciborz bieg na 5 km opłacono on-line
34 Szulc Kamila Gdynia bieg na 10 km
35 Ucherek Mateusz Rybnik bieg na 10 km SOCIOS SILESIA
36 Pobłocki Jan Gdańsk bieg na 10 km Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom opłacono on-line
37 Sypniewski Antoś Gdynia biegi dla dzieci na 200 m Spartanie Dzieciom/ Golden Team
38 Sypniewska Hanna Gdynia bieg na 5 km Spartanie Dzieciom/ Golden Team opłacono on-line
39 Drzycimski Filip Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m SP 76 Gdańsk
40 Tuwalska Małgorzata Gdańsk bieg na 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
41 Olejarczyk Piotr Elbląg bieg na 10 km 15.00 PLN
42 Kruszyńska Magdalena Gdynia bieg na 10 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
43 Gliszczyński Łukasz Bytów bieg na 5 km Świat Płytek u Kryspina
44 Barański Piotr Pruszcz Gdański bieg na 10 km opłacono on-line
45 Garska Kryspin Bytów bieg na 10 km Świat Płytek u Kryspina
46 SOLAK Halina Bytów bieg na 1 km Świat Płytek u Kryspina 10.00 PLN
47 Blus Marcin Blus Zabrze bieg na 5 km Elzab Active Team
48 Talarowski Sebastian Tczew biegi dla dzieci na 200 m LGFT opłacono on-line
49 Pawłowska Renata Tczew bieg na 1 km LGFT opłacono on-line
50 Pawłowski Sebastian Tczew bieg na 1 km LGFT opłacono on-line
51 Flisikowski Zbigniew Tczew bieg na 1 km LGFT opłacono on-line
52 Kapica Arkadiusz Tczew bieg na 1 km LGFT opłacono on-line
53 Tomaszewski Bartłomiej Tczew bieg na 1 km LGFT opłacono on-line
54 Trzeciakowska Amelia Bytów biegi dla dzieci na 200 m Świat Płytek u Kryspina
55 Garski Kryspin Bytów bieg na 1 km Świat Płytek u Kryspina
56 Garska Joanna Bytów bieg na 5 km Świat Płytek u Kryspina
57 Pilski Andrzej Frombork bieg na 10 km Barefoot Runners Society UK opłacono on-line
58 Nowicki Michał Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Przedszkole nr 20 w Gdańsku
59 Nowicka Maria Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
60 Nowicka Martyna Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku
61 Szymański Paweł Orle bieg na 10 km opłacono on-line
62 Łątkowska Magdalena Rumia bieg na 10 km Wataha - Łączy nas bieganie opłacono on-line
63 podbielska tosia gdańsk biegi dla dzieci na 200 m SP 61 Gdańsk
64 Dąbrowska Magdalena Gdańsk bieg na 5 km opłacono on-line
65 Łoś Karolina Gdańsk bieg na 5 km opłacono on-line
66 Cierpisz Pawel Reda biegi dla dzieci na 200 m Sportowa Jedyneczka 55.00 PLN
67 Kulpaczyński Patryk Gdańsk bieg na 10 km Goggle PAE Team opłacono on-line
68 Kwiatkowska Natalia Gdańsk bieg na 5 km opłacono on-line
69 Tkaczyk Marta Gdańsk bieg na 1 km opłacono on-line
70 Słówko Adrianna Gdańsk bieg na 5 km
71 Lech Jakub Nowa Wieś bieg na 5 km opłacono on-line
72 Podolski Damian Elbląg bieg na 5 km opłacono on-line
73 Rządca monika Pruszcz Gdański bieg na 5 km opłacono on-line
74 Szarek Rafał Gdańsk bieg na 10 km opłacono on-line
75 Rumkowski Piotr Gdynia bieg na 5 km opłacono on-line
76 Mielewczyk Justyna Reda bieg na 5 km opłacono on-line
77 Bury Liliana Reda bieg na 5 km opłacono on-line
78 Polak Magdalena Wąbrzeźno bieg na 5 km Szalone Pelikany opłacono on-line
79 Marchel Karolina Bolszewo bieg na 10 km MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA opłacono on-line
80 Kempczyński Piotr Gdynia bieg na 10 km Husaria RUN Gdynia opłacono on-line
81 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia bieg na 5 km
82 Болтач Андрей Гданьск bieg na 5 km
83 Borek Mikołaj Gdynia biegi dla dzieci na 200 m
84 Mysliński Dawid Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m
85 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk biegi dla dzieci na 200 m
86 Rosa Mieczysław Tczew bieg na 1 km Dziadek opłacono on-line
87 Karpiński Zbigniew Gdańsk bieg na 10 km opłacono on-line
88 Podolska Joanna Elblag bieg na 10 km opłacono on-line
89 Zieliński Kuba Tczew bieg na 1 km SkutecznaNatura.pl opłacono on-line
90 Zieliński Tymon Tczew bieg na 1 km SkutecznaNatura.pl opłacono on-line
91 Zieliński Maciej Tczew bieg na 5 km SkutecznaNatura.pl opłacono on-line
92 Dymek Sebastian Kościerska Huta bieg na 10 km Pozytywna Endorfina Kościerzyna opłacono on-line
93 KOBUS EWELINA KATOWICE bieg na 5 km opłacono on-line
94 Dańczyszyn Katarzyna Gdańsk bieg na 1 km opłacono on-line
95 Łudczak Krzysztof Gdańsk bieg na 10 km Parkrun Gdańsk-Południe / LECHIA opłacono on-line
96 Malinowska Katarzyna Gdańsk bieg na 5 km
97 Stanisławski Tomasz Warszawa bieg na 10 km opłacono on-line
98 Weiland Adrian Slupsk bieg na 10 km Nocne wilki
99 Stykuć Dariusz Gdańsk bieg na 5 km opłacono on-line
100 Gdaniec Anna Starogard Gdański bieg na 5 km 30.00 PLN


Wyświetleń: 5055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ