Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łosiak Tymoteusz | Czarlin | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
2 | Pyśko Iwo | Pruszcz Gdański | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | opłacono on-line | |
3 | Pyśko Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
4 | Łosiak Edyta | Czarlin | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
5 | Rychter Krzsztf | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
6 | Rychter Andżlk | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
7 | Rychter Mj | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | Morska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
8 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | Aktywny buggygym | opłacono on-line |
9 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | ||
10 | Staszałek Adam | Częstochowa | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | CzewaRunTiM | |
11 | Staszałek Alicja | Częstochowa | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | CzewaRunTiM | |
12 | staszałek monika | Częstochowa | Polska | bieg na 5 km | Czewaruntim | opłacono on-line |
13 | Waldowski Roman | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | ||
14 | Waruszewska Lucyna | Tczew | Polska | bieg na 5 km | Biegający Tczew | |
15 | Waruszewski Karol | Tczew | Polska | bieg na 5 km | Biegający Tczew | |
16 | Serafin Dariusz | Rokitki | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
17 | Rychter Andżelika | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
18 | Serafin Dorota | Rokitki | Polska | bieg na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
19 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Morska Szkoła Podstawowa | |
20 | Ostrowski Adam | Pruszcz Gdański | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
21 | Rybicki Michelle | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
22 | Rogowska Antonina | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
23 | Rybicki Monika | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
24 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Parkrun Gdynia | |
25 | Ucherek Martyna | Świętochłowice | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | SOCIOS SILESIA | |
26 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | Szkoła Podstawowa nr 75 w Gdańsku | opłacono on-line |
27 | Rosa Sebastian | Tczew | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
28 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | bieg na 1 km | Team Deaf | |
29 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | bieg na 10 km | Mamy To - Biega i pomaga | opłacono on-line |
30 | Łasiński Mateusz | Rotmanka | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | opłacono on-line | |
31 | Czajka Maja | Rotmanka | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | opłacono on-line | |
32 | Łasiński Jarosław | Rotmanka | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
33 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | bieg na 1 km | ||
34 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | Polska | bieg na 1 km | ||
35 | Valle Seldas Alfredo | Malbork | Hiszpania | bieg na 10 km | Tritoledo | opłacono on-line |
36 | Solich Maja | Raciborz | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
37 | Dardzyński Szymon | Juszkowo | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
38 | Dardzyński Bartosz | Juszkowo | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
39 | Dardzyńska Anna | Juszkowo | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
40 | solich Aleksandra | raciborz | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
41 | Szulc Kamila | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | ||
42 | Ucherek Mateusz | Rybnik | Polska | bieg na 10 km | SOCIOS SILESIA | |
43 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
44 | Sypniewski Antoś | Gdynia | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |
45 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | bieg na 5 km | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono on-line |
46 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | SP 76 Gdańsk | |
47 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
48 | Wraga Oliwia | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Przedszkole Fantazja | |
49 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | bieg na 10 km | ||
50 | Dagil Aleksandra | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
51 | Dagil Agata | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
52 | Dagil Adam | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
53 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
54 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | bieg na 5 km | Świat Płytek u Kryspina | |
55 | Barański Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
56 | Garska Kryspin | Bytów | Polska | bieg na 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
57 | SOLAK Halina | Bytów | Polska | bieg na 1 km | Świat Płytek u Kryspina | |
58 | Nowak Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
59 | Nowak Jan | Starogard Gdański | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
60 | Blus Marcin Blus | Zabrze | Polska | bieg na 5 km | Elzab Active Team | |
61 | Talarowski Sebastian | Tczew | biegi dla dzieci na 200 m | LGFT | opłacono on-line | |
62 | Pawłowska Renata | Tczew | bieg na 1 km | LGFT | opłacono on-line | |
63 | Pawłowski Sebastian | Tczew | bieg na 1 km | LGFT | opłacono on-line | |
64 | Flisikowski Zbigniew | Tczew | bieg na 1 km | LGFT | opłacono on-line | |
65 | Kapica Arkadiusz | Tczew | bieg na 1 km | LGFT | opłacono on-line | |
66 | Tomaszewski Bartłomiej | Tczew | Polska | bieg na 1 km | LGFT | opłacono on-line |
67 | Trzeciakowska Amelia | Bytów | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Świat Płytek u Kryspina | |
68 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | bieg na 1 km | Świat Płytek u Kryspina | |
69 | Garska Joanna | Bytów | Polska | bieg na 5 km | Świat Płytek u Kryspina | |
70 | Drząszcz Marek | Tczew | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
71 | Pilski Andrzej | Frombork | Polska | bieg na 10 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line |
72 | Bereda Kuba | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku | |
73 | Nowicki Michał | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Przedszkole nr 20 w Gdańsku | |
74 | Nowicka Maria | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku | |
75 | Nowicka Martyna | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku | |
76 | Szymański Paweł | Orle | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
77 | Łątkowska Magdalena | Rumia | Polska | bieg na 10 km | Wataha - Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
78 | podbielska tosia | gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | SP 61 Gdańsk | |
79 | Szypszak Karolina | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Sp47 | opłacono on-line |
80 | Szypszak Barbara | gdańsk | Polska | bieg na 1 km | SP47 | opłacono on-line |
81 | Szypszak Piotr | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Sp47 | opłacono on-line |
82 | Dąbrowska Magdalena | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
83 | Łoś Karolina | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
84 | Cierpisz Pawel | Reda | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Sportowa Jedyneczka | |
85 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
86 | Kwiatkowska Natalia | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
87 | Tkaczyk Marta | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
88 | Słówko Adrianna | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | ||
89 | Kaszubowski Łukasz | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | ||
90 | Lech Jakub | Nowa Wieś | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
91 | Podolski Damian | Elbląg | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
92 | Szymanowska Agata Szymanowska | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
93 | Rządca monika | Pruszcz Gdański | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
94 | Szarek Rafał | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
95 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
96 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
97 | Bury Liliana | Reda | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
98 | Polak Magdalena | Wąbrzeźno | Polska | bieg na 5 km | Szalone Pelikany | opłacono on-line |
99 | Marchel Karolina | Bolszewo | Polska | bieg na 10 km | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | opłacono on-line |
100 | Kempczyński Piotr | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Husaria RUN Gdynia | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10706