Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Serafin Dorota | Rokitki | Polska | bieg na 10 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
2 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Parkrun Gdynia | |
3 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | bieg na 10 km | Mamy To - Biega i pomaga | opłacono on-line |
4 | Valle Seldas Alfredo | Malbork | Hiszpania | bieg na 10 km | Tritoledo | opłacono on-line |
5 | Szulc Kamila | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | ||
6 | Ucherek Mateusz | Rybnik | Polska | bieg na 10 km | SOCIOS SILESIA | |
7 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
8 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
9 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | bieg na 10 km | ||
10 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
11 | Barański Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
12 | Garska Kryspin | Bytów | Polska | bieg na 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
13 | Drząszcz Marek | Tczew | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
14 | Pilski Andrzej | Frombork | Polska | bieg na 10 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line |
15 | Szymański Paweł | Orle | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
16 | Łątkowska Magdalena | Rumia | Polska | bieg na 10 km | Wataha - Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
17 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
18 | Szymanowska Agata Szymanowska | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
19 | Szarek Rafał | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
20 | Marchel Karolina | Bolszewo | Polska | bieg na 10 km | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | opłacono on-line |
21 | Kempczyński Piotr | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Husaria RUN Gdynia | opłacono on-line |
22 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
23 | Podolska Joanna | Elblag | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
24 | Dymek Sebastian | Kościerska Huta | Polska | bieg na 10 km | Pozytywna Endorfina Kościerzyna | opłacono on-line |
25 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | Parkrun Gdańsk-Południe / LECHIA | opłacono on-line |
26 | Marcinkowska Aleksandra | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
27 | Stanisławski Tomasz | Warszawa | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
28 | Weiland Adrian | Slupsk | Polska | bieg na 10 km | Nocne wilki | |
29 | Malinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
30 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Polska | bieg na 10 km | Pozytywna Endorfina Kościerzyna | opłacono on-line |
31 | Mej Paweł | Baczków Gm. Bochnia - Małopolska | Polska | bieg na 10 km | BOSY BIEGACZ - Gm. Bochnia . Małopolska | opłacono |
Wyświetleń: 10707