Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mej Paweł | Baczków Gm. Bochnia - Małopolska | Polska | bieg na 10 km | BOSY BIEGACZ - Gm. Bochnia . Małopolska | opłacono |
2 | Marchel Karolina | Bolszewo | Polska | bieg na 10 km | MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA | opłacono on-line |
3 | Garska Joanna | Bytów | Polska | bieg na 5 km | Świat Płytek u Kryspina | |
4 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | bieg na 1 km | Świat Płytek u Kryspina | |
5 | Trzeciakowska Amelia | Bytów | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Świat Płytek u Kryspina | |
6 | SOLAK Halina | Bytów | Polska | bieg na 1 km | Świat Płytek u Kryspina | |
7 | Garska Kryspin | Bytów | Polska | bieg na 10 km | Świat Płytek u Kryspina | |
8 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | bieg na 5 km | Świat Płytek u Kryspina | |
9 | Łosiak Edyta | Czarlin | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
10 | Łosiak Tymoteusz | Czarlin | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
11 | staszałek monika | Częstochowa | Polska | bieg na 5 km | Czewaruntim | opłacono on-line |
12 | Staszałek Alicja | Częstochowa | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | CzewaRunTiM | |
13 | Staszałek Adam | Częstochowa | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | CzewaRunTiM | |
14 | Podolska Joanna | Elblag | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
15 | Podolski Damian | Elbląg | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
16 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | bieg na 10 km | ||
17 | Pilski Andrzej | Frombork | Polska | bieg na 10 km | Barefoot Runners Society UK | opłacono on-line |
18 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | kopiki | opłacono on-line |
19 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | SP 42 | |
20 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
21 | Malinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
22 | Malinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | ||
23 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | Parkrun Gdańsk-Południe / LECHIA | opłacono on-line |
24 | Dańczyszyn Katarzyna | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
25 | Miś Waldemar | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | Smashing Pąpkins | opłacono on-line |
26 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
27 | Dańczyszyn Nikodem | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
28 | Mysliński Dawid | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
29 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Lechia Gdańsk | |
30 | Szarek Rafał | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
31 | Szymanowska Agata Szymanowska | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
32 | Kaszubowski Łukasz | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | ||
33 | Słówko Adrianna | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | ||
34 | Tkaczyk Marta | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
35 | Kwiatkowska Natalia | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
36 | Kulpaczyński Patryk | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | Goggle PAE Team | opłacono on-line |
37 | Łoś Karolina | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
38 | Dąbrowska Magdalena | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
39 | Szypszak Piotr | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Sp47 | opłacono on-line |
40 | Szypszak Barbara | gdańsk | Polska | bieg na 1 km | SP47 | opłacono on-line |
41 | Szypszak Karolina | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Sp47 | opłacono on-line |
42 | podbielska tosia | gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | SP 61 Gdańsk | |
43 | Nowicka Martyna | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku | |
44 | Nowicka Maria | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku | |
45 | Nowicki Michał | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Przedszkole nr 20 w Gdańsku | |
46 | Bereda Kuba | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | IX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku | |
47 | Dagil Adam | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
48 | Dagil Agata | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
49 | Dagil Aleksandra | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
50 | Wraga Oliwia | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Przedszkole Fantazja | |
51 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
52 | Drzycimski Filip | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | SP 76 Gdańsk | |
53 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | bieg na 10 km | Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom | opłacono on-line |
54 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | Szkoła Podstawowa nr 75 w Gdańsku | opłacono on-line |
55 | Rybicki Monika | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
56 | Rogowska Antonina | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
57 | Rybicki Michelle | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
58 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Morska Szkoła Podstawowa | |
59 | Rychter Andżelika | Gdańsk | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
60 | Waldowski Roman | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | ||
61 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | ||
62 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | bieg na 5 km | Aktywny buggygym | opłacono on-line |
63 | Rychter Mj | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | Morska Szkoła Podstawowa | opłacono on-line |
64 | Rychter Andżlk | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
65 | Rychter Krzsztf | Gdańsk | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
66 | Marcinkowska Aleksandra | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
67 | Borek Mikołaj | Gdynia | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
68 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | bieg na 5 km | ||
69 | Kempczyński Piotr | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Husaria RUN Gdynia | opłacono on-line |
70 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
71 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
72 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | bieg na 5 km | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | opłacono on-line |
73 | Sypniewski Antoś | Gdynia | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | Spartanie Dzieciom/ Golden Team | |
74 | Szulc Kamila | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | ||
75 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | bieg na 10 km | Mamy To - Biega i pomaga | opłacono on-line |
76 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | bieg na 1 km | Team Deaf | |
77 | MAJNA Kazimierz | Gdynia | Polska | bieg na 10 km | Parkrun Gdynia | |
78 | Dardzyńska Anna | Juszkowo | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
79 | Dardzyński Bartosz | Juszkowo | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
80 | Dardzyński Szymon | Juszkowo | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
81 | KOBUS EWELINA | KATOWICE | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
82 | Dymek Sebastian | Kościerska Huta | Polska | bieg na 10 km | Pozytywna Endorfina Kościerzyna | opłacono on-line |
83 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Polska | bieg na 10 km | Pozytywna Endorfina Kościerzyna | opłacono on-line |
84 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | SP3- OP | |
85 | Godlewska Monika | Malbork | Polska | bieg na 1 km | opłacono on-line | |
86 | Godlewski Marek | Malbork | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
87 | Valle Seldas Alfredo | Malbork | Hiszpania | bieg na 10 km | Tritoledo | opłacono on-line |
88 | Lech Jakub | Nowa Wieś | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
89 | Szymański Paweł | Orle | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
90 | Rządca monika | Pruszcz Gdański | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
91 | Barański Piotr | Pruszcz Gdański | Polska | bieg na 10 km | opłacono on-line | |
92 | Ostrowski Adam | Pruszcz Gdański | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
93 | Pyśko Aleksander | Pruszcz Gdański | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
94 | Pyśko Iwo | Pruszcz Gdański | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | opłacono on-line | |
95 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | Polska | bieg na 1 km | ||
96 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | bieg na 1 km | ||
97 | solich Aleksandra | raciborz | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
98 | Solich Maja | Raciborz | Polska | biegi dla dzieci na 200 m | ||
99 | Bury Liliana | Reda | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line | |
100 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | bieg na 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10684