IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"
Bieg Główny 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Milewczyk Rafał Wejherowo Bieg Główny 10 km XL opłacono on-line
2 Trusiuk Tomasz Lębork Bieg Główny 10 km XL opłacono on-line
3 Bolin Józef Władysławowo Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
4 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km WKS FLOTA GDYNIA S
5 Kowalska Malwina Mosty Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
6 Paprocka Ewelina Obliwice Bieg Główny 10 km Obliwice S opłacono on-line
7 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino M opłacono on-line
8 Murakowski Robert Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino M opłacono on-line
9 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg Główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz L opłacono on-line
10 Cirocki Mateusz Krępa Kaszubska Bieg Główny 10 km KreativSport Lębork S opłacono on-line
11 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Główny 10 km KS Gdynia L opłacono on-line
12 Krzebietke Piotr Miechucino Bieg Główny 10 km DZH MW L opłacono on-line
13 Terman Dariusz Lubowidz Bieg Główny 10 km M
14 Jankowski Sebastian Luzino Bieg Główny 10 km Wikęd Luzino S opłacono on-line
15 MACIEJEWSKI Rafał Strzepcz Bieg Główny 10 km Wikęd Luzino M opłacono on-line
16 Sak Bartosz Kraków Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
17 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg Główny 10 km Kolarz-Pol M opłacono on-line
18 Pacan Bartosz Bytów Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina L opłacono on-line
19 Nowicki Artur Malczyce Bieg Główny 10 km Pomorski Team Biegowy XL opłacono on-line
20 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
21 Pawłowski Mariusz Stężyca Bieg Główny 10 km Metrożercy L opłacono on-line
22 Kaliński Przemysław Lębork Bieg Główny 10 km Farm Frites Poland M opłacono on-line
23 Leśniewski Tomasz Poznań Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
24 Konecko Izabela Sopot Bieg Główny 10 km SGS Poland Team S opłacono on-line
25 barganska justyna bytów Bieg Główny 10 km Runtastyczni Team Bytów L
26 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Główny 10 km Parkrun Gdynia XL opłacono on-line
27 Hilla Paulina Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
28 Górski Antoni Lębork Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
29 Jankowski Grzegorz Piotr BYTÓW Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina M opłacono on-line
30 Kulawska Dominika Kulawska Słupsk Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
31 Zinka Maciej Łubiana Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
32 Paczuła Urszula Cewice Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
33 Paczuła Stanisław Cewice Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
34 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
35 Myszk Natalia Sierakowice Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
36 Wetta Daniel Lębork Bieg Główny 10 km PT ALFA Lębork M opłacono on-line
37 Kunt Ireneusz Lębork Bieg Główny 10 km PT ALFA Lębork M opłacono on-line
38 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
39 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
40 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina L opłacono on-line
41 Gawęda Bożena Gościcino Bieg Główny 10 km M
42 Gawron Piotr Bytów Bieg Główny 10 km KB GOCH Bytów L opłacono on-line
43 Szymański Adam Lębork Bieg Główny 10 km Lębork biegacze L
44 Szulc Mateusz Jeżewo Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
45 Cierocka Dorota Nawcz Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
46 rybarz artur Brzeszcze Bieg Główny 10 km Zadyszka Oswięcim M opłacono on-line
47 Sieklucki Robert Lębork Bieg Główny 10 km KreativSport Lębork L opłacono on-line
48 Skurtys Cezary REDA Bieg Główny 10 km XL opłacono on-line
49 Pitroch Pitroch Gdańsk Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
50 Hatłas Adam Gdynia Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
51 Syldatk Karol Mściszewice Bieg Główny 10 km Metrożercy XL opłacono on-line
52 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
53 Czaja Andrzej Łęczyce Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
54 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg Główny 10 km Run Babys L opłacono on-line
55 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
56 Maszota Izabela Rozłazino Bieg Główny 10 km XS opłacono on-line
57 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg Główny 10 km XS opłacono on-line
58 Maszota Brygida Rozłazino Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
59 Wroński Mateusz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km TPL L opłacono on-line
60 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO Bieg Główny 10 km REKOWO BIEGA S opłacono on-line
61 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO Bieg Główny 10 km REKOWO BIEGA M opłacono on-line
62 Marciniak Łukasz Łódź Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
63 Sikora Piotr Lębork Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
64 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
65 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km JW 5718 M opłacono on-line
66 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
67 Kupski Michał Ustka Bieg Główny 10 km L
68 Wenta Adrian Łebunia Bieg Główny 10 km Pój na Kóło XL opłacono on-line
69 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny 10 km Leasing Polski Team M
70 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino opłacono on-line
71 Licau Anatta Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino opłacono on-line
72 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg Główny 10 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono on-line


Wyświetleń: 5426

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ