IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"
Bieg Główny 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Milewczyk Rafał Wejherowo Bieg Główny 10 km XL opłacono dotpay
2 Trusiuk Tomasz Lębork Bieg Główny 10 km XL opłacono dotpay
3 Bolin Józef Władysławowo Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
4 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km WKS FLOTA GDYNIA S
5 Kowalska Malwina Mosty Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
6 Paprocka Ewelina Obliwice Bieg Główny 10 km Obliwice S opłacono dotpay
7 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino M opłacono dotpay
8 Murakowski Robert Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino M opłacono dotpay
9 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg Główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz L opłacono dotpay
10 Cirocki Mateusz Krępa Kaszubska Bieg Główny 10 km KreativSport Lębork S opłacono dotpay
11 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Główny 10 km KS Gdynia L opłacono dotpay
12 Krzebietke Piotr Miechucino Bieg Główny 10 km DZH MW L opłacono dotpay
13 Terman Dariusz Lubowidz Bieg Główny 10 km M
14 Jankowski Sebastian Luzino Bieg Główny 10 km Wikęd Luzino S opłacono dotpay
15 MACIEJEWSKI Rafał Strzepcz Bieg Główny 10 km Wikęd Luzino M opłacono dotpay
16 Sak Bartosz Kraków Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
17 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg Główny 10 km Kolarz-Pol M opłacono dotpay
18 Pacan Bartosz Bytów Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina L opłacono dotpay
19 Nowicki Artur Malczyce Bieg Główny 10 km Pomorski Team Biegowy XL opłacono dotpay
20 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
21 Pawłowski Mariusz Stężyca Bieg Główny 10 km Metrożercy L opłacono dotpay
22 Kaliński Przemysław Lębork Bieg Główny 10 km Farm Frites Poland M opłacono dotpay
23 Leśniewski Tomasz Poznań Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
24 Konecko Izabela Sopot Bieg Główny 10 km SGS Poland Team S opłacono dotpay
25 barganska justyna bytów Bieg Główny 10 km Runtastyczni Team Bytów L
26 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg Główny 10 km Parkrun Gdynia XL opłacono dotpay
27 Hilla Paulina Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
28 Górski Antoni Lębork Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
29 Jankowski Grzegorz Piotr BYTÓW Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina M opłacono dotpay
30 Kulawska Dominika Kulawska Słupsk Bieg Główny 10 km S opłacono dotpay
31 Zinka Maciej Łubiana Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
32 Paczuła Urszula Cewice Bieg Główny 10 km S opłacono dotpay
33 Paczuła Stanisław Cewice Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
34 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
35 Myszk Natalia Sierakowice Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
36 Wetta Daniel Lębork Bieg Główny 10 km PT ALFA Lębork M opłacono dotpay
37 Kunt Ireneusz Lębork Bieg Główny 10 km PT ALFA Lębork M opłacono dotpay
38 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km S opłacono dotpay
39 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
40 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina L opłacono dotpay
41 Gawęda Bożena Gościcino Bieg Główny 10 km M
42 Gawron Piotr Bytów Bieg Główny 10 km KB GOCH Bytów L opłacono dotpay
43 Szymański Adam Lębork Bieg Główny 10 km Lębork biegacze L
44 Szulc Mateusz Jeżewo Bieg Główny 10 km S opłacono dotpay
45 Cierocka Dorota Nawcz Bieg Główny 10 km S opłacono dotpay
46 rybarz artur Brzeszcze Bieg Główny 10 km Zadyszka Oswięcim M opłacono dotpay
47 Sieklucki Robert Lębork Bieg Główny 10 km KreativSport Lębork L opłacono dotpay
48 Skurtys Cezary REDA Bieg Główny 10 km XL opłacono dotpay
49 Pitroch Pitroch Gdańsk Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
50 Hatłas Adam Gdynia Bieg Główny 10 km S opłacono dotpay
51 Syldatk Karol Mściszewice Bieg Główny 10 km Metrożercy XL opłacono dotpay
52 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
53 Czaja Andrzej Łęczyce Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
54 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg Główny 10 km Run Babys L opłacono dotpay
55 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
56 Maszota Izabela Rozłazino Bieg Główny 10 km XS opłacono dotpay
57 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg Główny 10 km XS opłacono dotpay
58 Maszota Brygida Rozłazino Bieg Główny 10 km S opłacono dotpay
59 Wroński Mateusz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km TPL L opłacono dotpay
60 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO Bieg Główny 10 km REKOWO BIEGA S opłacono dotpay
61 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO Bieg Główny 10 km REKOWO BIEGA M opłacono dotpay
62 Marciniak Łukasz Łódź Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
63 Sikora Piotr Lębork Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
64 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg Główny 10 km M opłacono dotpay
65 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km JW 5718 M opłacono dotpay
66 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km L opłacono dotpay
67 Kupski Michał Ustka Bieg Główny 10 km L
68 Wenta Adrian Łebunia Bieg Główny 10 km Pój na Kóło XL opłacono dotpay
69 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny 10 km Leasing Polski Team M
70 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino opłacono dotpay
71 Licau Anatta Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino opłacono dotpay
72 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg Główny 10 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono dotpay


Wyświetleń: 5122

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ