IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Marciniak Łukasz Łódź Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
2 Stefański Łukasz Redystowo Bieg na dobry początek 5 km XL opłacono on-line
3 Kłos Maciej Gdańsk Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
4 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Marsz z kijkami 5 km XXL opłacono on-line
5 Pankiewicz Anna Gowino Marsz z kijkami 5 km XXL
6 Kupski Michał Ustka Bieg Główny 10 km L
7 Nowak Beata Gdańsk Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
8 Stolzenburg Honorata Lębork Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
9 Kowalska Malwina Mosty Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
10 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
11 Terman Dariusz Lubowidz Bieg Główny 10 km M
12 LULI ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
13 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
14 Troniarz Stanisław Raszyn Marsz z kijkami 5 km L
15 Kulczycki Jan GDAŃSK Marsz z kijkami 5 km opłacono on-line
16 Pitroch Pitroch Gdańsk Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
17 Panek Aneta Gdynia Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
18 Leśniewski Tomasz Poznań Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
19 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
20 Góra Artur Rozłazino Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
21 Zwierz Andrzej Gdynia Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
22 Góra Beata Gdańsk Marsz z kijkami 5 km XL opłacono on-line
23 Sak Bartosz Kraków Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
24 Padykuła Katarzyna Łęczyce Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
25 Górski Antoni Lębork Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
26 Harendarczyk Zdzisław Lębork Marsz z kijkami 5 km XL opłacono on-line
27 Bogusz Lucyna Warszawa Marsz z kijkami 5 km L
28 Dylewska Ewa Gdynia Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
29 Halman Mirosława Luzino Bieg na dobry początek 5 km S
30 Skurtys Cezary REDA Bieg Główny 10 km XL opłacono on-line
31 Tomys Ryszard Przetoczyno Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
32 Skurtys Dagmara Reda Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
33 Majewski Paweł Lębork Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
34 Myszk Natalia Sierakowice Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
35 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Marsz z kijkami 5 km XXL opłacono on-line
36 Wiaderska Grażyna Elbląg Marsz z kijkami 5 km XL opłacono on-line
37 Pankiewicz Bartosz Gowino Marsz z kijkami 5 km XL
38 Moska Dawid Wejherowo Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
39 Moska Monika Wejherowo Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
40 Szulc Mateusz Jeżewo Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
41 Reck Zuzanna Gniewino Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
42 Rudnik Janina Ewa Krępa Słupska Marsz z kijkami 5 km XS opłacono on-line
43 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
44 Czaja Andrzej Łęczyce Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
45 Paczuła Stanisław Cewice Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
46 Paczuła Urszula Cewice Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
47 KUSIAK MARIA GDAŃSK Marsz z kijkami 5 km S opłacono on-line
48 Cierocka Dorota Nawcz Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
49 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
50 Bolin Józef Władysławowo Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
51 Polis Marzena Gdańsk Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
52 Hilla Paulina Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
53 Maszota Brygida Rozłazino Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
54 Sikora Piotr Lębork Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
55 Maszota Przemysław Rozłazino Bieg Główny 10 km XS opłacono on-line
56 Lokś GRAŻYNA Janowo Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
57 Trusiuk Tomasz Lębork Bieg Główny 10 km XL opłacono on-line
58 Parulski Bogdan Lębork Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
59 Maszota Izabela Rozłazino Bieg Główny 10 km XS opłacono on-line
60 Lokś Paweł Janowo Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
61 Pierzchała Marek Luzino Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
62 Gawęda Bożena Gościcino Bieg Główny 10 km M
63 Lokś Sławomir Janowo Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
64 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
65 Zinka Maciej Łubiana Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
66 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
67 Milewczyk Rafał Wejherowo Bieg Główny 10 km XL opłacono on-line
68 Paziewski Andrzej Warszawa Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
69 Hatłas Anita Gdynia Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
70 Hatłas Adam Gdynia Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
71 Słominska Grażyna Kościerzyna Marsz z kijkami 5 km XL opłacono on-line
72 Tofil Adrian Gdynia Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
73 Labuda Marek Lębork Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
74 Tofil Adriana Gdynia Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
75 Kazyaka Józef Gdynia Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
76 Kulawska Dominika Kulawska Słupsk Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
77 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
78 Komorowska Żaneta Słupsk Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
79 Frankiewicz Michał Lębork Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
80 Banasiak Honorata Lębork Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
81 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
82 Czerwionka Kalina Charbrowski Bór Marsz z kijkami 5 km S opłacono on-line
83 Szpilman Katarzyna Gdynia Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
84 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
85 Ziółkowska Marzena Gdynia Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
86 Walkowicz Karolina Gdynia Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
87 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
88 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
89 Depczyński Rafał Gdynia Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk L opłacono on-line
90 Rębowska Agnieszka Pasłęk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XL opłacono on-line
91 Rębowski Tomasz Pasłęk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk L opłacono on-line
92 Rębowski Grzegorz Pasłęk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XS opłacono on-line
93 Rębowski Mateusz Pasłęk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XS opłacono on-line
94 Burlińska Anna Gdańsk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk M opłacono on-line
95 Depczyński Adam Gdynia Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XS opłacono on-line
96 Formela Andrzej Gdynia Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XL
97 Szymanowska Anna Lębork Marsz z kijkami 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE M opłacono on-line
98 Szymanowski Eugeniusz Lębork Marsz z kijkami 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE L opłacono on-line
99 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Marsz z kijkami 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
100 Kostencka Aga Banino Marsz z kijkami 5 km Drużyna Słonecznego Poranka XXL opłacono on-line


Wyświetleń: 7509

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ