IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Andryskowski Marek Lębork Bieg na dobry początek 5 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork M opłacono on-line
2 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg Główny 10 km Kolarz-Pol M opłacono on-line
3 Banasiak Damian Lębork Marsz z kijkami 5 km KreativSport Lębork S opłacono on-line
4 Banasiak Honorata Lębork Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
5 barganska justyna bytów Bieg Główny 10 km Runtastyczni Team Bytów L
6 Bartosiak Adam Lębork Bieg na dobry początek 5 km FARM FRITES POLAND L opłacono on-line
7 Bogusz Lucyna Warszawa Marsz z kijkami 5 km L
8 Bolin Józef Władysławowo Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
9 Borsuk Barbara Bukowina Bieg na dobry początek 5 km Perum S
10 Bujak Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km WKS FLOTA GDYNIA S
11 Burlińska Anna Gdańsk Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk M opłacono on-line
12 Bury Liliana Reda Marsz z kijkami 5 km Zmotywowani L opłacono on-line
13 Cichosz-Mielewczyk Mateusz Rzepnica Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina L opłacono on-line
14 Cichosz-Mielewczyk Monika Rzepnica Marsz z kijkami 5 km Świat Płytek u Kryspina L opłacono on-line
15 Cierocka Dorota Nawcz Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
16 Cirocki Mateusz Krępa Kaszubska Bieg Główny 10 km KreativSport Lębork S opłacono on-line
17 Czaja Andrzej Łęczyce Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
18 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
19 Czerwionka Kalina Charbrowski Bór Marsz z kijkami 5 km S opłacono on-line
20 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór Bieg na dobry początek 5 km PÓJ NA KOŁO XL opłacono on-line
21 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
22 Depczyński Adam Gdynia Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XS opłacono on-line
23 Depczyński Rafał Gdynia Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk L opłacono on-line
24 DUBLINOWSKI MARCIN REKOWO Bieg na dobry początek 5 km REKOWO BIEGA L opłacono on-line
25 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 10 km JW 5718 M opłacono on-line
26 Dylewska Ewa Gdynia Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
27 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
28 Fierka Tomasz Lębork Bieg na dobry początek 5 km Klub 42,2 Lębork M opłacono on-line
29 Formela Andrzej Gdynia Marsz z kijkami 5 km Active Family Pasłęk XL
30 Frankiewicz Michał Lębork Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
31 Gawęda Bożena Gościcino Bieg Główny 10 km M
32 Gawron Piotr Bytów Bieg Główny 10 km KB GOCH Bytów L opłacono on-line
33 Gliszczyński Łukasz Bytów Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina L
34 Gnyba Ewelina STĘŻYCA Marsz z kijkami 5 km Metrożercy opłacono on-line
35 Gnyba Mariusz STĘŻYCA Bieg na dobry początek 5 km Metrożercy opłacono on-line
36 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Marsz z kijkami 5 km XXL opłacono on-line
37 Góra Artur Rozłazino Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
38 Góra Beata Gdańsk Marsz z kijkami 5 km XL opłacono on-line
39 Góra Joanna Rozłazino-Redystowo Marsz z kijkami 5 km KS Rozłazino M opłacono on-line
40 Górska Iwona Lębork Marsz z kijkami 5 km Farm Frites Poland M opłacono on-line
41 Górski Antoni Lębork Bieg Główny 10 km L opłacono on-line
42 Grzenkowicz Mateusz Rozłazino Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
43 Gumowska Justyna Banino Marsz z kijkami 5 km Gumisie M opłacono on-line
44 Gumowski Mariusz Banino Bieg na dobry początek 5 km Gumisie L opłacono on-line
45 Halman Mirosława Luzino Bieg na dobry początek 5 km S
46 Harendarczyk Zdzisław Lębork Marsz z kijkami 5 km XL opłacono on-line
47 Hatłas Adam Gdynia Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
48 Hatłas Anita Gdynia Marsz z kijkami 5 km M opłacono on-line
49 Hilla Paulina Bożepole Wielkie Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
50 Jakubek Patryk Bytow Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina S opłacono on-line
51 Jankowski Grzegorz BYTÓW Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina M opłacono on-line
52 Jankowski Grzegorz Piotr BYTÓW Bieg Główny 10 km Świat Płytek u Kryspina M opłacono on-line
53 Jankowski Sebastian Luzino Bieg Główny 10 km Wikęd Luzino S opłacono on-line
54 JANKOWSKI SEBASTIAN Sychowo Bieg na dobry początek 5 km Wikęd S opłacono on-line
55 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO Bieg Główny 10 km REKOWO BIEGA S opłacono on-line
56 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO Bieg Główny 10 km REKOWO BIEGA M opłacono on-line
57 Kaliński Przemysław Lębork Bieg Główny 10 km Farm Frites Poland M opłacono on-line
58 Kankowska Dominika Luzino Bieg na dobry początek 5 km GKS KASZUBI LUZINO S opłacono on-line
59 Kankowska Justyna Luzino Bieg na dobry początek 5 km GKS KASZUBI LUZINO M opłacono on-line
60 Kankowski Paweł Luzino Bieg na dobry początek 5 km GKS KASZUBI LUZINO L opłacono on-line
61 Kazyaka Józef Gdynia Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
62 Kęsik Agnieszka Słupsk Bieg na dobry początek 5 km Świat Płytek u Kryspina S opłacono on-line
63 Komorowska Żaneta Słupsk Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
64 Konecko Izabela Sopot Bieg Główny 10 km SGS Poland Team S opłacono on-line
65 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg na dobry początek 5 km S opłacono on-line
66 Konkol Andrzej Lębork Marsz z kijkami 5 km KreativSport Lębork M opłacono on-line
67 Konkol Kamila Jeżewo Marsz z kijkami 5 km KS Rozłazino L opłacono on-line
68 Konkol Krystyna Lębork Marsz z kijkami 5 km KreativSport Lębork S opłacono on-line
69 Kostencka Aga Banino Marsz z kijkami 5 km Drużyna Słonecznego Poranka XXL opłacono on-line
70 Kowalska Malwina Mosty Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
71 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny 10 km Leasing Polski Team M
72 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg Główny 10 km Stowarzyszenie 42.2 Lębork opłacono on-line
73 Kozłowska Barbara Lębork Marsz z kijkami 5 km Farm Frites Poland M opłacono on-line
74 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg Główny 10 km Run Babys L opłacono on-line
75 Krefta Agnieszka Bytow Marsz z kijkami 5 km Świat Płytek u Kryspina M opłacono on-line
76 Krzebietke Piotr Miechucino Bieg Główny 10 km DZH MW L opłacono on-line
77 Kulawska Dominika Kulawska Słupsk Bieg Główny 10 km S opłacono on-line
78 Kulczycki Jan GDAŃSK Marsz z kijkami 5 km opłacono on-line
79 Kunt Ireneusz Lębork Bieg Główny 10 km PT ALFA Lębork M opłacono on-line
80 Kupski Michał Ustka Bieg Główny 10 km L
81 KUSIAK MARIA GDAŃSK Marsz z kijkami 5 km S opłacono on-line
82 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Marsz z kijkami 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
83 Kutzmer Marcin Godętowo Bieg na dobry początek 5 km LTS LĘBORK L
84 Kuźmicz Adam Maszewko Marsz z kijkami 5 km NWPL/Nordic Walking Pasłek XL opłacono on-line
85 Kłos Maciej Gdańsk Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
86 Labuda Marek Lębork Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
87 Leśniewski Tomasz Poznań Bieg Główny 10 km M opłacono on-line
88 Lewańczyk Marcin Skorzewo Bieg na dobry początek 5 km Metrożercy opłacono on-line
89 LEWAŃCZYK SYLWIA STĘŻYCA Marsz z kijkami 5 km Metrożercy opłacono on-line
90 Licau Anatta Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino opłacono on-line
91 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny 10 km KS Rozłazino opłacono on-line
92 Lilla Anetta Gdynia Bieg na dobry początek 5 km Kontener Formy L
93 Lokś GRAŻYNA Janowo Marsz z kijkami 5 km L opłacono on-line
94 Lokś Paulina Janowo Marsz z kijkami 5 km PSP Jabłowo. S opłacono on-line
95 Lokś Paweł Janowo Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
96 Lokś Piotr Janowo Marsz z kijkami 5 km PSP Jabłowo. XS opłacono on-line
97 Lokś Sławomir Janowo Bieg na dobry początek 5 km L opłacono on-line
98 LUBIŃSKA IZABELA KOŚCIERZYNA Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
99 LULI ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg na dobry początek 5 km M opłacono on-line
100 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg Główny 10 km L opłacono on-line


Wyświetleń: 7893

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ