Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | M | opłacono on-line |
2 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg Główny 10 km | Kolarz-Pol | M | opłacono on-line |
3 | Banasiak Damian | Lębork | Polska | Marsz z kijkami 5 km | KreativSport Lębork | S | opłacono on-line |
4 | Banasiak Honorata | Lębork | Polska | Marsz z kijkami 5 km | M | opłacono on-line | |
5 | barganska justyna | bytów | Polska | Bieg Główny 10 km | Runtastyczni Team Bytów | L | |
6 | Bartosiak Adam | Lębork | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | FARM FRITES POLAND | L | opłacono on-line |
7 | Bogusz Lucyna | Warszawa | Polska | Marsz z kijkami 5 km | L | ||
8 | Bolin Józef | Władysławowo | Polska | Bieg Główny 10 km | M | opłacono on-line | |
9 | Borsuk Barbara | Bukowina | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Perum | S | |
10 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg Główny 10 km | WKS FLOTA GDYNIA | S | |
11 | Burlińska Anna | Gdańsk | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Active Family Pasłęk | M | opłacono on-line |
12 | Bury Liliana | Reda | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Zmotywowani | L | opłacono on-line |
13 | Cichosz-Mielewczyk Mateusz | Rzepnica | Polska | Bieg Główny 10 km | Świat Płytek u Kryspina | L | opłacono on-line |
14 | Cichosz-Mielewczyk Monika | Rzepnica | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Świat Płytek u Kryspina | L | opłacono on-line |
15 | Cierocka Dorota | Nawcz | Polska | Bieg Główny 10 km | S | opłacono on-line | |
16 | Cirocki Mateusz | Krępa Kaszubska | Polska | Bieg Główny 10 km | KreativSport Lębork | S | opłacono on-line |
17 | Czaja Andrzej | Łęczyce | Polska | Bieg Główny 10 km | M | opłacono on-line | |
18 | Czerwionka Jakub | Charbrowski Bór | Polska | Bieg Główny 10 km | L | opłacono on-line | |
19 | Czerwionka Kalina | Charbrowski Bór | Polska | Marsz z kijkami 5 km | S | opłacono on-line | |
20 | Czerwionka Kazimierz | Charbrowski Bór | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | PÓJ NA KOŁO | XL | opłacono on-line |
21 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg Główny 10 km | M | opłacono on-line | |
22 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Active Family Pasłęk | XS | opłacono on-line |
23 | Depczyński Rafał | Gdynia | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Active Family Pasłęk | L | opłacono on-line |
24 | DUBLINOWSKI MARCIN | REKOWO | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | REKOWO BIEGA | L | opłacono on-line |
25 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg Główny 10 km | JW 5718 | M | opłacono on-line |
26 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | Marsz z kijkami 5 km | L | opłacono on-line | |
27 | Elendt Mariusz | Strzebielino Morskie | Polska | Bieg Główny 10 km | M | opłacono on-line | |
28 | Fierka Tomasz | Lębork | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Klub 42,2 Lębork | M | opłacono on-line |
29 | Formela Andrzej | Gdynia | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Active Family Pasłęk | XL | |
30 | Frankiewicz Michał | Lębork | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | L | opłacono on-line | |
31 | Gawęda Bożena | Gościcino | Polska | Bieg Główny 10 km | M | ||
32 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | Bieg Główny 10 km | KB GOCH Bytów | L | opłacono on-line |
33 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Świat Płytek u Kryspina | L | |
34 | Gnyba Ewelina | STĘŻYCA | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Metrożercy | opłacono on-line | |
35 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Metrożercy | opłacono on-line | |
36 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Marsz z kijkami 5 km | XXL | opłacono on-line | |
37 | Góra Artur | Rozłazino | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | L | opłacono on-line | |
38 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Marsz z kijkami 5 km | XL | opłacono on-line | |
39 | Góra Joanna | Rozłazino-Redystowo | Polska | Marsz z kijkami 5 km | KS Rozłazino | M | opłacono on-line |
40 | Górska Iwona | Lębork | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Farm Frites Poland | M | opłacono on-line |
41 | Górski Antoni | Lębork | Polska | Bieg Główny 10 km | L | opłacono on-line | |
42 | Grzenkowicz Mateusz | Rozłazino | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | S | opłacono on-line | |
43 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Gumisie | M | opłacono on-line |
44 | Gumowski Mariusz | Banino | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Gumisie | L | opłacono on-line |
45 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | S | ||
46 | Harendarczyk Zdzisław | Lębork | Polska | Marsz z kijkami 5 km | XL | opłacono on-line | |
47 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | Bieg Główny 10 km | S | opłacono on-line | |
48 | Hatłas Anita | Gdynia | Polska | Marsz z kijkami 5 km | M | opłacono on-line | |
49 | Hilla Paulina | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg Główny 10 km | M | opłacono on-line | |
50 | Jakubek Patryk | Bytow | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Świat Płytek u Kryspina | S | opłacono on-line |
51 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Świat Płytek u Kryspina | M | opłacono on-line |
52 | Jankowski Grzegorz Piotr | BYTÓW | Polska | Bieg Główny 10 km | Świat Płytek u Kryspina | M | opłacono on-line |
53 | Jankowski Sebastian | Luzino | Polska | Bieg Główny 10 km | Wikęd Luzino | S | opłacono on-line |
54 | JANKOWSKI SEBASTIAN | Sychowo | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Wikęd | S | opłacono on-line |
55 | JÓSKOWSKA BEATA | REKOWO | Polska | Bieg Główny 10 km | REKOWO BIEGA | S | opłacono on-line |
56 | JÓSKOWSKI BOGDAN | REKOWO | Polska | Bieg Główny 10 km | REKOWO BIEGA | M | opłacono on-line |
57 | Kaliński Przemysław | Lębork | Polska | Bieg Główny 10 km | Farm Frites Poland | M | opłacono on-line |
58 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | S | opłacono on-line |
59 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | M | opłacono on-line |
60 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | GKS KASZUBI LUZINO | L | opłacono on-line |
61 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | Marsz z kijkami 5 km | L | opłacono on-line | |
62 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Świat Płytek u Kryspina | S | opłacono on-line |
63 | Komorowska Żaneta | Słupsk | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | M | opłacono on-line | |
64 | Konecko Izabela | Sopot | Polska | Bieg Główny 10 km | SGS Poland Team | S | opłacono on-line |
65 | Konieczki Dariusz | Wejherowo | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | S | opłacono on-line | |
66 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Marsz z kijkami 5 km | KreativSport Lębork | M | opłacono on-line |
67 | Konkol Kamila | Jeżewo | Polska | Marsz z kijkami 5 km | KS Rozłazino | L | opłacono on-line |
68 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | Marsz z kijkami 5 km | KreativSport Lębork | S | opłacono on-line |
69 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Drużyna Słonecznego Poranka | XXL | opłacono on-line |
70 | Kowalska Malwina | Mosty | Polska | Bieg Główny 10 km | M | opłacono on-line | |
71 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Bieg Główny 10 km | Leasing Polski Team | M | |
72 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | Polska | Bieg Główny 10 km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line | |
73 | Kozłowska Barbara | Lębork | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Farm Frites Poland | M | opłacono on-line |
74 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Bieg Główny 10 km | Run Babys | L | opłacono on-line |
75 | Krefta Agnieszka | Bytow | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Świat Płytek u Kryspina | M | opłacono on-line |
76 | Krzebietke Piotr | Miechucino | Polska | Bieg Główny 10 km | DZH MW | L | opłacono on-line |
77 | Kulawska Dominika Kulawska | Słupsk | Polska | Bieg Główny 10 km | S | opłacono on-line | |
78 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Marsz z kijkami 5 km | opłacono on-line | ||
79 | Kunt Ireneusz | Lębork | Polska | Bieg Główny 10 km | PT ALFA Lębork | M | opłacono on-line |
80 | Kupski Michał | Ustka | Polska | Bieg Główny 10 km | L | ||
81 | KUSIAK MARIA | GDAŃSK | Polska | Marsz z kijkami 5 km | S | opłacono on-line | |
82 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line | |
83 | Kutzmer Marcin | Godętowo | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | LTS LĘBORK | L | |
84 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | Marsz z kijkami 5 km | NWPL/Nordic Walking Pasłek | XL | opłacono on-line |
85 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Marsz z kijkami 5 km | L | opłacono on-line | |
86 | Labuda Marek | Lębork | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | L | opłacono on-line | |
87 | Leśniewski Tomasz | Poznań | Polska | Bieg Główny 10 km | M | opłacono on-line | |
88 | Lewańczyk Marcin | Skorzewo | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Metrożercy | opłacono on-line | |
89 | LEWAŃCZYK SYLWIA | STĘŻYCA | Polska | Marsz z kijkami 5 km | Metrożercy | opłacono on-line | |
90 | Licau Anatta | Rozłazino | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Rozłazino | opłacono on-line | |
91 | Licau Krzysztof | Rozłazino | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Rozłazino | opłacono on-line | |
92 | Lilla Anetta | Gdynia | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | Kontener Formy | L | |
93 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Marsz z kijkami 5 km | L | opłacono on-line | |
94 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Marsz z kijkami 5 km | PSP Jabłowo. | S | opłacono on-line |
95 | Lokś Paweł | Janowo | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | L | opłacono on-line | |
96 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Marsz z kijkami 5 km | PSP Jabłowo. | XS | opłacono on-line |
97 | Lokś Sławomir | Janowo | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | L | opłacono on-line | |
98 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | M | opłacono on-line | |
99 | LULI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg na dobry początek 5 km | M | opłacono on-line | |
100 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 10 km | L | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11322