Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Felski Pawel Felski Starogard Gdański START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
2 Wajerski Dawid Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km run-log.com opłacono dotpay
3 Machnikowski Adrian Sztum START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
4 Główczewski Grzegorz Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Akademia Biegowa Kiełpino
5 Ruliński Grzegorz Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Team Ruliński opłacono dotpay
6 Jończyk Anna Starogard gdanski START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km
7 Sowiński Patryk Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ Reebok Run CrewTczew Tczew /AZS UWM Olsztyn opłacono dotpay
8 Barczyk Krzysztof Grudziądz START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km PSP GRUDZIĄDZ opłacono dotpay
9 Walkiewicz Karol Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono
10 Rudek Małgorzata Rumia START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km NWPL/ Luki Team Sieldce
11 Florek Łukasz Grupa START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km run team Florasy opłacono dotpay
12 Biniszkiewicz Marcin Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
13 Michna Daniel Pelplin START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono dotpay
14 rogalska Magdalena Gdansk START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Run Beach Morning opłacono dotpay
15 Tobolska Grażyna Grudziądz START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Akademia Biegania Grudziądz opłacono dotpay
16 Krzemiński Maciej Grudziądz START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km MSU S.A. opłacono dotpay
17 Pawłowska Adela Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
18 Badura Krystian Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km KBR Poland opłacono dotpay
19 Dywelski Mirosław Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
20 Potoczek Andrzej Lichnowy START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono dotpay
21 Idec Daniel Brachlewo START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
22 Tumiłowicz Jerzy Licze START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono dotpay
23 SzymansSz Sebastian Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Team Ruliński opłacono dotpay
24 Leliwa Sylwia Gdańsk START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Run Beach Morning opłacono dotpay
25 Malek Anna Dobrzewino START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km
26 Czarnecki Janusz Bochlin START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km ZSP Nowe opłacono dotpay
27 Dahm Beata Tymawa START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
28 Stojak Krzysztof Suchy Dąb START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km
29 Nowosielski Piotr Sztum START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km LKS "ZANTYR" Sztum opłacono dotpay
30 Bejma Krzysztof Wałdowo Szlacheckie START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
31 Toporek Rafał Przodkowo START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km NWPL/ Luki Team Sieldce
32 Toporek Aleksandra Przodkowo START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km NWPL/ Luki Team Sieldce
33 Schodowski Przemysław Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
34 Trygalska Paulina Pinczyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Morsy Zblewo
35 Koliński Krzysztof Gardeja START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Gmina Gardeja Biega
36 Bieliński Dominik Nowe START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km NB Team opłacono dotpay
37 matuszak daniel GRUDZIĄDZA START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
38 Molus Artur Kolonia Ostrowicka START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Lacroix Team opłacono dotpay
39 Kępiński Tomasz Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
40 Kępiński Szymon Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
41 Czerski Krzysztof Chłapowo START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Greif Team Władysławowo
42 Boza Beata Gdynia START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Greif Team Władysławowo
43 Deka Piotr Grudziądz START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km
44 Nowakowska Dominika Kiełpino START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km LKB im. Braci Petk opłacono dotpay
45 Kościelniak Jacek Dąbrowa Górnicza START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
46 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km OSP POGRODZIE opłacono dotpay
47 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Dzierzgoń Team opłacono dotpay
48 Majewski Wojciech Dzierzgon START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Dzierzgoń Team opłacono dotpay
49 Szarmach Grzegorz Ocypel START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Szarmach Team opłacono dotpay
50 Szarmach Sylwia Ocypel START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Szarmach Team opłacono dotpay
51 Mathiak Ariel Salno START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
52 Burzyńska Ewelina Subkowy START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
53 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Biegający Tczew
54 Marchlewski Bartlomiej Czapelki START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
55 Suliński Darek Suliński Susz START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Rozbiegany Susz
56 Sadowy-Selke Paulina Milanówek START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Milanowscy Miłośnicy Lekkoatletyki opłacono dotpay
57 Kaiser Krzysztof Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
58 Kosiński Sebastian Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
59 Kowalski Kazimierz Starogard Gdanski START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
60 Kołtonowska Agnieszka Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
61 Marchlewska Marta Wąbrzeźno START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
62 Chojnacki Krzysztof Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
63 Ścisłowski Andrzej Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
64 Śląska Angelika Świecie START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Mukowaleczni opłacono dotpay
65 Stasinski Rafal Gdańsk START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
66 Felski Ireneusz Starogard Gdański START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
67 Wszelak Iwona Kulice START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
68 Schodowski Tymoteusz Mareza START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
69 Stosik Artur Pączewo START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
70 Rakowski Michał Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
71 Sobczak Krzysztof Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
72 Draber Maciej Reda START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
73 Dalkiewicz Dariusz Susz START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Rozbiegany Susz opłacono dotpay
74 Sobolewski Antoni Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
75 Łuczyński Rafał Gdańsk START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km O-sowa biega opłacono dotpay
76 Agnieszka Łuczyńska Gdańsk START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km O-sowa biega opłacono dotpay
77 Czechowski Dawid Subkowy START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
78 Czechowska Dorota Subkowy START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
79 Maniszewski Zbigniew Unisław START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km TRISPACE opłacono dotpay
80 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
81 LABON MAGDALENA KOŚCIELNA JANIA START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km KS Sokół Zblewo opłacono dotpay
82 benderski grzegorz kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
83 Simon Julia Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono dotpay
84 Slizewska Katarzyna Tymawa START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
85 Małkowski Mateusz Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono dotpay
86 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
87 Góraczyński Wojciech Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
88 Musiał Łukasz Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km PazurTupaka opłacono dotpay
89 Nawrocki Dariusz Gdańsk START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
90 Wolski Jarosław Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Biegający Tczew opłacono dotpay
91 Misiak Alicja Susz START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km ASZ UG Gdańsk opłacono dotpay
92 Nawrocki Mariusz Gdańsk START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
93 Ostrowski Józef Tczew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto opłacono dotpay
94 Karczewski Andrzej Sztutowo START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
95 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
96 Różański Łukasz Kolno START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Wkurw_Team opłacono dotpay
97 Krawiec Andrzej Sztum START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km Klub Strusia Pędziwiatra opłacono dotpay
98 Rosak Ireneusz GNIEW START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km KZP Team Gniew opłacono dotpay
99 Knot Sławomir Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km opłacono dotpay
100 Osiak Tomasz Gniew START V BIEGNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRUSZYW - 10 km tRUNsformacja Gniew opłacono dotpay


Wyświetleń: 11541

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ