Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Spurgiasz Patryk Mrzezino START Bieg Główny limit osiągnięty
2 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO START Bieg Główny OSP/LZS Gnieżdżewo opłacono on-line
3 Dettlaff Dawid Gnieżdżewo START Bieg Główny OSP/LZS Gnieżdżewo opłacono on-line
4 Schröder Adam Gdynia START Bieg Główny opłacono on-line
5 Nikrant Bartłomiej Nikrant Leśniewo START Bieg Główny opłacono on-line
6 Pecz Anna Żelistrzewo START Bieg Główny Korona biega opłacono on-line
7 Przerwa Adrian Gdynia START Bieg Główny Lubelskie Morsy opłacono on-line
8 Adamusiak Marlena Rumia START Bieg Główny parkrun Rumia opłacono on-line
9 Groenwald Dariusz Połczyno START Bieg Główny ISKRA Połczyno opłacono on-line
10 Glazik Mariusz Reda START Bieg Główny opłacono on-line
11 Miotk Luiza Puck START Bieg Główny limit osiągnięty
12 WITTMANN Marcin Gdynia START Bieg Główny Co jest dzieciak opłacono on-line
13 Zajda Krzysztof Tczew START Bieg Główny opłacono on-line
14 Lamparski Arkadiusz Puck START Bieg Główny JWF opłacono on-line
15 DORSZ Tomasz Rumia START Bieg Główny opłacono on-line
16 Paprocka Anna Gdańsk START Bieg Główny Najeżeni endorfiną opłacono on-line
17 Paprocki Marcin GDAŃSK START Bieg Główny Najeżeni endorfiną opłacono on-line
18 Biedrawa Michał Rumia START Bieg Główny opłacono on-line
19 Kobierzyński Paweł Władysławowo START Bieg Główny opłacono on-line
20 Dettlaff Ewa Swarzewo START Bieg Główny Jantar Swarzewo opłacono on-line
21 Szweda Gracjan Swarzewo START Bieg Główny Jantar Swarzewo opłacono on-line
22 Rosicki Dariusz Władysławowo START Bieg Główny Jantar Swarzewo opłacono on-line
23 Szweda Mieczysław Swarzewo START Bieg Główny opłacono on-line
24 kocbuch kasia kolbudy START Bieg Główny opłacono on-line
25 Kałaska Radosław Rewa START Bieg Główny opłacono on-line
26 Bollin Wiesława Władysławowo START Bieg Główny Greif Team Władyaławowo opłacono on-line
27 Tempski Szymon Łebcz START Bieg Główny 4 FUN TEAM opłacono on-line
28 Kuchnowski Karol Werblinia START Bieg Główny KROKOWA BIEGA opłacono on-line
29 Plewiński Rafał Gdynia START Bieg Główny MAMY TO! opłacono on-line
30 SŁUPEK Jacek Hel START Bieg Główny 33 drOP - zo3 opłacono on-line
31 janowski michał Kębłowo START Bieg Główny opłacono on-line
32 Mislisz Piotr Osłonino START Bieg Główny opłacono on-line
33 Blok Krystian Łebcz START Bieg Główny limit osiągnięty
34 Złoch Piotr Gdynia START Bieg Główny opłacono on-line
35 Sułkowska Aleksandra Wejherowo START Bieg Główny opłacono on-line
36 Okoń Bartosz Goszczyno START Bieg Główny Krokowa Biega opłacono on-line
37 Wójcik Piotr Gdynia START Bieg Główny morsik weteran opłacono on-line
38 LIDER-RADŁOWSKA MAŁGORZATA PUCK START Bieg Główny opłacono on-line
39 Radłowski Mariusz Puck START Bieg Główny opłacono on-line
40 Dawidowska Paulina Hel START Bieg Główny opłacono on-line
41 Kwarta Maciej Bolszewo START Bieg Główny Batalion Dowodzenia MW opłacono on-line
42 Okrój Mariusz Domatówko START Bieg Główny opłacono on-line
43 Dawidowski Roman Puck START Bieg Główny opłacono on-line
44 Kollek Anna Władysławowo START Bieg Główny Biegamy Razem Władysławowo / ART opłacono on-line
45 Janowicz Anna Władysławowo START Bieg Główny Virtual Runner Club opłacono on-line
46 BUCZKOWSKA AGNIESZKA WŁADYSŁAWOWO START Bieg Główny Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
47 Cieślak Bartosz Żelistrzewo START Bieg Główny opłacono on-line
48 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START Bieg Główny ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
49 Gojke Dawid Władysławowo START Bieg Główny opłacono on-line
50 SKURTYS Dagmara Reda START Bieg Główny opłacono on-line
51 Skurtys Cezary REDA START Bieg Główny opłacono on-line
52 Labudda Wojciech Puck START Bieg Główny LKS Ziemi Puckiej opłacono on-line
53 Cyplik Wojciech Kąpino START Bieg Główny Prze Biegły opłacono on-line
54 Rumkowska Beata gdynia START Bieg Główny limit osiągnięty
55 Hewelt Mateusz Puck START Bieg Główny REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
56 Piotrowicz Wojciech Połczyno START Bieg Główny opłacono on-line
57 rybarz artur Brzeszcze START Bieg Główny Zadyszka Oświęcim limit osiągnięty
58 Holz Oskar Tczew START Bieg Główny opłacono on-line
59 Klebba Andrzej Mrzezino START Bieg Główny opłacono on-line
60 Okrój Arkadiusz Rekowo Górne START Bieg Główny KREFT TEAM opłacono on-line
61 Kreft Daniel Rekowo Górne START Bieg Główny KREFT TEAM opłacono on-line
62 Kreft Łukasz Rekowo Górne START Bieg Główny KREFT TEAM opłacono on-line
63 Krzebietke Piotr Miechucino START Bieg Główny DZH MW opłacono on-line
64 Buczkowski Damian Władysławowo START Bieg Główny Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
65 Lesner Dariusz Puck START Bieg Główny REBELS LEGION TEAM limit osiągnięty
66 Owczarek Katarzyna Kosakowo START Bieg Główny opłacono on-line
67 Pecz Piotr Żelistrzewo START Bieg Główny korona biega opłacono on-line
68 Pecz Igor Żelistrzewo START Bieg Główny Korona Biega opłacono on-line
69 Szymerowski Sławomir Rekowo Górne START Bieg Główny Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
70 Szymerowska Joanna Rekowo Górne START Bieg Główny Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
71 Schmidt Janusz Połczyno START Bieg Główny Biegam z żoną :) opłacono on-line
72 lunk krzysztof puck START Bieg Główny LIVESTRONG opłacono on-line
73 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo START Bieg Główny Zdrowie na bank opłacono on-line
74 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo START Bieg Główny Zdrowie na bank opłacono on-line
75 Kujawski Grzegorz Puck START Bieg Główny opłacono on-line
76 Oberzig Tomasz Reda START Bieg Główny ST RUNNERS/KMP Gdańsk opłacono on-line
77 Perszon Róża Puck START Bieg Główny opłacono on-line
78 Lewińska Dominika Władysławowo START Bieg Główny opłacono on-line
79 Chudzik Beata Władysławowo START Bieg Główny opłacono on-line
80 Muza Leszek Radoszewo START Bieg Główny KP Krokowa opłacono on-line
81 Treder Andrzej Swarzewo START Bieg Główny opłacono on-line
82 Koralewski Tomasz Władysławowo START Bieg Główny opłacono on-line
83 Koralewska Balbina Władysławowo START Bieg Główny opłacono on-line
84 Hewelt Bartłomiej Rozewie START Bieg Główny Drużyna Szpiku opłacono on-line
85 Osadowski Przemysław Gdańsk START Bieg Główny opłacono on-line
86 Szklorz Sylwester Katowice START Bieg Główny opłacono on-line
87 Wiśniewska Daria Gdynia START Bieg Główny Krav Maga Pomorze opłacono on-line
88 Pawlina Julia Puck START Bieg Główny LKS Ziemi Puckiej limit osiągnięty
89 Pawlina Przemysław Puck START Bieg Główny limit osiągnięty
90 Szczerba Dominika Jastarnia START Bieg Główny Aktywna Jastarnia opłacono on-line
91 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo START Bieg Główny ByleDoMety opłacono on-line
92 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo START Bieg Główny ByleDoMety opłacono on-line
93 Kohnke Piotr Jastarnia START Bieg Główny opłacono on-line
94 Konieczna Monika Jastarnia START Bieg Główny Aktywna Jastarnia opłacono on-line
95 Kohnke Joanna Jastarnia START Bieg Główny Aktywna Jastarnia opłacono on-line
96 STEMPNIAK Zbigniew HEL START Bieg Główny REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
97 STEMPNIAK Katarzyna HEL START Bieg Główny REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
98 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START Bieg Główny MIŚ Biega limit osiągnięty
99 Kreft Krzysztof Reda START Bieg Główny Team Kreft opłacono on-line
100 Kiedrowski Tomasz Kębłowo START Bieg Główny 13 Dywizjon Trałowców/ ORP KORMORAN opłacono on-line


Wyświetleń: 3851

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ