Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap lato
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Do zapłaty
1 Mandziak Joanna Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
2 Malec Paweł legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
3 Opaczewska Klaudia Jezierzany 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
4 Achtelik Jędrzej Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
5 Ziarkiewicz Tomasz Radwanice ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
6 Marciniak Anna Michałów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
7 Dańczak Dariusz Legnica 10 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
8 Kazimieruk Maja Nowa Wieś Legnicka 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
9 Kowalczyk Marta Przemków 10 km (Bieg OPEN) NIE TAK opłacono on-line
10 CISZEWSKA Florentyna Chojnów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE 15.00 PLN
11 Stępień Joanna Polkowice 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
12 Latała Szymon Środa Śląska ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
13 MARCHEWKA JUSTYNA MALCZYCE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
14 Szulc Anna Wrocław ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
15 Kozak Marcin Karczowiska 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
16 Achtelik Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
17 KALICKI Patryk PROCHOWICE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
18 Solarski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
19 STRZAŁKOWSKA RENATA LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
20 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE opłacono on-line
21 Zielinski Krzysztof Lutynia ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
22 Barecka Anna Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
23 Wendland Michal Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
24 Teteruk Magdalena Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
25 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono on-line
26 Skowron Maciej Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
27 Plebańczyk Jerzy Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
28 Dymerska Nikola Mała Kamienica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
29 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
30 Olbrych Katarzyna Chojnów 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
31 Jakubowczak Robert Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
32 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
33 Serenda Robert Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
34 Serenda Aleksandra Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
35 Czerniec Barbara Ścinawa ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
36 Archuticz Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
37 Kowalska Beata Radwanice ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
38 Tokarski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
39 Wiśniewski Kacper Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
40 Szczaczyńska Klaudia Goliszów ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
41 Natkaniec Grażyna Lipa 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
42 Kaczorowski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
43 Rosik Joanna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
44 Świerczek Michał Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
45 Lewandowska Małgorzata Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
46 Pasisz Anna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
47 Wiązek Karolina Radwanice ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
48 Wrzesiński Tomasz Złotoryja ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono on-line
49 Cieśla Kamil Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
50 Hucał Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
51 Rząsa Monika Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono
52 Adam Adam Kustosz Zgorzelec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
53 Hazy Nikola Legnica ok. 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
54 SZCZERBA JAKUB MIERZOWICE 500m (Bieg Dzieci) - NIE NIE opłacono on-line
55 Dobryniewski Stanisław Lubin 10 km (Bieg OPEN) AUTOREKIN S.C. NIE NIE
56 Orzeł Sebastian Legnica 10 km (Bieg OPEN) BENTOMANIA.PL NIE NIE opłacono on-line
57 Mesjasz Marek Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE opłacono on-line
58 Czaja Adrian Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE opłacono on-line
59 Matejczuk Emil Głogów 10 km (Bieg OPEN) Biegam Bo Lubię Głogów NIE NIE opłacono on-line
60 Cecot Łukasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) Byle do mety opłacono on-line
61 Dudkowska Monika Jawor ok. 4km (Bieg z Psem) Champion Team NIE NIE opłacono on-line
62 Jaśkiewicz Krzysztof Lubin 10 km (Bieg OPEN) CrossFit Lubin
63 Światłoń-Szydełko Małgorzata Rokitki ok. 4km (Bieg z Psem) Czarni Rokitki NIE NIE opłacono on-line
64 Kwaśnicki Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) DALEKO JESZCZE ?!? TEAM NIE NIE opłacono on-line
65 Klepaczek Dawid Lubin 10 km (Bieg OPEN) Daleko jeszcze...?!? NIE NIE opłacono on-line
66 Winna Julita Golanka Górna 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica TAK NIE
67 Dębicki Adrian Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE opłacono on-line
68 Adamczyk Dawid Legnica 10 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica NIE NIE opłacono
69 Tokarski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE opłacono
70 Grońska Magda Legnica 10 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica NIE NIE opłacono
71 Machowski Maciej Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE opłacono on-line
72 Składanek Marek Legnica 10 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica NIE NIE opłacono
73 Pąchalska Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono on-line
74 Ankus Agata Legnica 500m (Bieg Dzieci) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono on-line
75 Jacewicz Kamil Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono on-line
76 Kazimieruk Przemysław Nowa Wieś Legnicka 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono on-line
77 Madej Elżbieta Kunice 10 km (Bieg OPEN) FITNESS PIEKARY LEGNICA TAK NIE opłacono on-line
78 Hałdrzyński Rafał Legnica 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono on-line
79 Żurakowska Anna LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono on-line
80 Mazur Agnieszka Polkowice ok. 4km (Bieg z Psem) Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - Amicus NIE NIE opłacono on-line
81 Bartnik Wojciech Wrocław ok. 4km (Bieg z Psem) Go Go NIE NIE opłacono on-line
82 Grolewski Karol Lubin 10 km (Bieg OPEN) Iskra Księginice NIE NIE opłacono on-line
83 Herbut Malwina Przejeslaw 10 km (Bieg OPEN) Izerska Grupa Biegowa NIE NIE opłacono on-line
84 Bajda Justyna Mała Kamienica 10 km (Bieg OPEN) Izerska Grupa Biegowa NIE NIE opłacono on-line
85 Miazga Radosław Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) Jezus Team NIE NIE opłacono on-line
86 MACIEJEWSKI ŁUKASZ JAWOR 10 km (Bieg OPEN) JKS SALAMANDRA opłacono on-line
87 Dudkowski Jacek Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS SALAMANDRA NIE NIE opłacono on-line
88 Skórzybót Ewelina Prochowice 10 km (Bieg OPEN) KB Krokus Kwiatkowice NIE NIE
89 Ryba Łukasz Ryba Kwiatkowice 10 km (Bieg OPEN) KB Krokus Kwiatkowice NIE NIE opłacono on-line
90 Bendkowski Andrzej Legnica 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA NIE NIE opłacono on-line
91 RAPACKI WŁODZIMIERZ LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA NIE NIE opłacono on-line
92 KRASZCZYŃSKI PAWEŁ LUBIN 10 km (Bieg OPEN) KB Lew Legnica NIE NIE opłacono on-line
93 CISZEWSKA Magdalena Chojnów ok. 4km (Bieg z Psem) Klub Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów " NIE NIE
94 Murzyn Zyta Lipa 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE opłacono on-line
95 dobras tomasz pogwizdów 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE opłacono on-line
96 Morawski Jarosław Legnica 10 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica NIE NIE opłacono on-line
97 Mazur Mateusz Bieniowice 10 km (Bieg OPEN) MAZI-MOTO opłacono on-line
98 Michalak Marcin Smolec ok. 4km (Bieg z Psem) Michalaky NIE NIE opłacono on-line
99 Michalak Hanna Smolec 500m (Bieg Dzieci) Michalaky NIE NIE opłacono on-line
100 Michalak Franciszek Smolec 500m (Bieg Dzieci) Michalaky NIE NIE opłacono on-line


Wyświetleń: 4668

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ