Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Achtelik Jędrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
2 | Achtelik Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
3 | Adam Adam Kustosz | Zgorzelec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
4 | Adamczyk Dawid | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS Legnica | NIE | NIE | opłacono |
5 | Ankus Agata | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
6 | Archuticz Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
7 | Bajda Justyna | Mała Kamienica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Izerska Grupa Biegowa | NIE | NIE | opłacono on-line |
8 | Baranowski Bartosz | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | UKS Dziewiątka Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
9 | Baranowski Mateusz | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
10 | Barecka Anna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
11 | Bartnik Wojciech | Wrocław | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Go Go | NIE | NIE | opłacono on-line |
12 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
13 | Cecot Łukasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Byle do mety | opłacono on-line | ||
14 | Ciesielska Agata | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
15 | Cieśla Kamil | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
16 | CISZEWSKA Florentyna | Chojnów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | ||
17 | CISZEWSKA Magdalena | Chojnów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Klub Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów " | NIE | NIE | |
18 | Czaja Adrian | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
19 | Czerniec Barbara | Ścinawa | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
20 | Czuba Matylda | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP19 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
21 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |||
22 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
23 | dobras tomasz | pogwizdów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | LZS Lipa | NIE | NIE | opłacono on-line |
24 | Dobryniewski Stanisław | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | AUTOREKIN S.C. | NIE | NIE | |
25 | Dudkowska Monika | Jawor | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Champion Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
26 | Dudkowski Jacek | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JKS SALAMANDRA | NIE | NIE | opłacono on-line |
27 | Dymerska Nikola | Mała Kamienica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
28 | Grolewski Karol | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Iskra Księginice | NIE | NIE | opłacono on-line |
29 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS Legnica | NIE | NIE | opłacono |
30 | Grzegorzewski Robert | Legnicka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ZG RUN/Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
31 | Hazy Nikola | Legnica | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | ||
32 | Hałdrzyński Rafał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
33 | Herbut Malwina | Przejeslaw | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Izerska Grupa Biegowa | NIE | NIE | opłacono on-line |
34 | Hucał Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
35 | Jacewicz Kamil | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
36 | Jakubowczak Robert | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
37 | Jaśkiewicz Krzysztof | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | CrossFit Lubin | |||
38 | Kaczorowski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
39 | KALICKI Patryk | PROCHOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
40 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
41 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
42 | Kazimieruk Maja | Nowa Wieś Legnicka | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
43 | Kazimieruk Przemysław | Nowa Wieś Legnicka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
44 | Klepaczek Dawid | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Daleko jeszcze...?!? | NIE | NIE | opłacono on-line |
45 | Kowalczyk Marta | Przemków | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | TAK | opłacono on-line | |
46 | Kowalska Beata | Radwanice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
47 | Kozak Marcin | Karczowiska | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
48 | Kołodziej Adam | Ostrów Wielkopolski | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Wataha Północny | NIE | NIE | opłacono on-line |
49 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
50 | Kwaśnicki Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | DALEKO JESZCZE ?!? TEAM | NIE | NIE | opłacono on-line |
51 | KWAŚNIK DARIUSZ | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | NIE | NIE | opłacono on-line |
52 | Latała Szymon | Środa Śląska | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
53 | Leśniak Łukasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | RUNATTACK | opłacono on-line | ||
54 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
55 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
56 | MACIEJEWSKI ŁUKASZ | JAWOR | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JKS SALAMANDRA | opłacono on-line | ||
57 | Madej Elżbieta | Kunice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FITNESS PIEKARY LEGNICA | TAK | NIE | opłacono on-line |
58 | Malec Paweł | legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
59 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
60 | MARCHEWKA JUSTYNA | MALCZYCE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
61 | Marciniak Anna | Michałów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
62 | Marciniak Igor | Michałów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
63 | Marciniak Jakub | Michałów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Technikum Leśne Milicz | NIE | TAK | opłacono on-line |
64 | Marciniak Marek | Michałów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Nadlesnictwo Legnica | NIE | TAK | opłacono |
65 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegam Bo Lubię Głogów | NIE | NIE | opłacono on-line |
66 | matuszak sylwia | kromnow | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TS Regle Szklarska Poręba | NIE | NIE | opłacono on-line |
67 | Mazur Agnieszka | Polkowice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - Amicus | NIE | NIE | opłacono on-line |
68 | Mazur Mateusz | Bieniowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MAZI-MOTO | opłacono on-line | ||
69 | Mesjasz Marek | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
70 | Miazga Radosław | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Jezus Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
71 | Michalak Franciszek | Smolec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
72 | Michalak Hanna | Smolec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
73 | Michalak Marcin | Smolec | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
74 | Morawski Jarosław | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Łączka Team Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
75 | Murzyn Zyta | Lipa | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | LZS Lipa | NIE | NIE | opłacono on-line |
76 | Natkaniec Grażyna | Lipa | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
77 | Olbrych Katarzyna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
78 | Opaczewska Klaudia | Jezierzany | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |||
79 | Opaczewska Zuzanna | Jezierzany 14a | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Sp Miłkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
80 | Orzeł Sebastian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | BENTOMANIA.PL | NIE | NIE | opłacono on-line |
81 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
82 | Pasisz Anna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
83 | Piotrowski Tomasz | Oleśnica | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Wataha Oleśnica | TAK | TAK | opłacono on-line |
84 | Plebańczyk Jerzy | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
85 | Plebańczyk Julia | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
86 | Polański Mariusz | Jerzmanice-Zdrój | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | OLAWS Złotoryja | NIE | NIE | |
87 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
88 | Rosik Joanna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
89 | Ryba Łukasz Ryba | Kwiatkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
90 | Rybczyńska Anna | Chojnów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Sfora Chojnów | NIE | NIE | opłacono on-line |
91 | Rybczyński Tadeusz | Chojnów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Sfora Chojnów | NIE | NIE | opłacono on-line |
92 | Rząsa Monika | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono | |
93 | Seledec Jakub | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Sparta Legnica /SP10 | TAK | TAK | opłacono on-line |
94 | Seledec Urszula | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | N.P.Kredka | TAK | TAK | opłacono on-line |
95 | Serenda Aleksandra | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
96 | Serenda Robert | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
97 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | |
98 | Skowron Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
99 | Składanek Marek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono |
100 | Solarski Krzysztof | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE |
Wyświetleń: 7651