Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żurakowska Anna | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
2 | Zielinski Krzysztof | Lutynia | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
3 | Ziarkiewicz Tomasz | Radwanice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
4 | Wrzesiński Tomasz | Złotoryja | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
5 | Wiśniewski Kacper | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
6 | Winna Julita | Golanka Górna | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Decathlon Legnica | TAK | NIE | |
7 | Wieczorek Marta | Bogatynia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
8 | Wiązek Karolina | Radwanice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
9 | Wendland Michal | Wrocław | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
10 | Waloszczyk Dominik | Świętoszów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Waloszczyk | NIE | NIE | opłacono on-line |
11 | Waloszczyk Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Waloszczyk | NIE | NIE | opłacono on-line |
12 | Uchmanowicz Bogusław | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | niezrzeszony | NIE | NIE | |
13 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono |
14 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
15 | Teteruk Magdalena | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
16 | Świerczek Michał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
17 | Światłoń-Szydełko Małgorzata | Rokitki | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Czarni Rokitki | NIE | NIE | opłacono on-line |
18 | Szulc Anna | Wrocław | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | ||
19 | SZCZERBA JAKUB | MIERZOWICE | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | - | NIE | NIE | opłacono on-line |
20 | Szczepańska Zuzanna | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | ZUZIA TEAM | NIE | NIE | opłacono on-line |
21 | Szczaczyńska Klaudia | Goliszów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
22 | Synowiec Janina | Goliszów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Sfora Chojnów | NIE | NIE | opłacono on-line |
23 | STRZAŁKOWSKA RENATA | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
24 | Stępień Joanna | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
25 | Stachurka Barbara | Chojnów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Sfora Chojnów | NIE | NIE | opłacono on-line |
26 | Solarski Krzysztof | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
27 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | |
28 | Skowron Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
29 | Składanek Marek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono |
30 | Serenda Robert | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
31 | Serenda Aleksandra | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
32 | Seledec Urszula | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | N.P.Kredka | TAK | TAK | opłacono on-line |
33 | Seledec Jakub | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Sparta Legnica /SP10 | TAK | TAK | opłacono on-line |
34 | Rząsa Monika | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono | |
35 | Rybczyński Tadeusz | Chojnów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Sfora Chojnów | NIE | NIE | opłacono on-line |
36 | Rybczyńska Anna | Chojnów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Sfora Chojnów | NIE | NIE | opłacono on-line |
37 | Ryba Łukasz Ryba | Kwiatkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
38 | Rosik Joanna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
39 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
40 | Polański Mariusz | Jerzmanice-Zdrój | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | OLAWS Złotoryja | NIE | NIE | |
41 | Plebańczyk Julia | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
42 | Plebańczyk Jerzy | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
43 | Piotrowski Tomasz | Oleśnica | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Wataha Oleśnica | TAK | TAK | opłacono on-line |
44 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
45 | Pasisz Anna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
46 | Orzeł Sebastian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | BENTOMANIA.PL | NIE | NIE | opłacono on-line |
47 | Opaczewska Zuzanna | Jezierzany 14a | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Sp Miłkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
48 | Opaczewska Klaudia | Jezierzany | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | opłacono on-line | |||
49 | Olbrych Katarzyna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
50 | Natkaniec Grażyna | Lipa | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
51 | Murzyn Zyta | Lipa | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | LZS Lipa | NIE | NIE | opłacono on-line |
52 | Morawski Jarosław | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Łączka Team Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
53 | Michalak Marcin | Smolec | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
54 | Michalak Hanna | Smolec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
55 | Michalak Franciszek | Smolec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Michalaky | NIE | NIE | opłacono on-line |
56 | Miazga Radosław | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Jezus Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
57 | Mesjasz Marek | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
58 | Mazur Mateusz | Bieniowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MAZI-MOTO | opłacono on-line | ||
59 | Mazur Agnieszka | Polkowice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - Amicus | NIE | NIE | opłacono on-line |
60 | matuszak sylwia | kromnow | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TS Regle Szklarska Poręba | NIE | NIE | opłacono on-line |
61 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegam Bo Lubię Głogów | NIE | NIE | opłacono on-line |
62 | Marciniak Marek | Michałów | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Nadlesnictwo Legnica | NIE | TAK | opłacono |
63 | Marciniak Jakub | Michałów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Technikum Leśne Milicz | NIE | TAK | opłacono on-line |
64 | Marciniak Igor | Michałów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
65 | Marciniak Anna | Michałów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
66 | MARCHEWKA JUSTYNA | MALCZYCE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
67 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
68 | Malec Paweł | legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
69 | Madej Elżbieta | Kunice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FITNESS PIEKARY LEGNICA | TAK | NIE | opłacono on-line |
70 | MACIEJEWSKI ŁUKASZ | JAWOR | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JKS SALAMANDRA | opłacono on-line | ||
71 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
72 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
73 | Leśniak Łukasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | RUNATTACK | opłacono on-line | ||
74 | Latała Szymon | Środa Śląska | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
75 | KWAŚNIK DARIUSZ | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | NIE | NIE | opłacono on-line |
76 | Kwaśnicki Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | DALEKO JESZCZE ?!? TEAM | NIE | NIE | opłacono on-line |
77 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
78 | Kozak Marcin | Karczowiska | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
79 | Kowalska Beata | Radwanice | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
80 | Kowalczyk Marta | Przemków | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | TAK | opłacono on-line | |
81 | Kołodziej Adam | Ostrów Wielkopolski | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | Wataha Północny | NIE | NIE | opłacono on-line |
82 | Klepaczek Dawid | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Daleko jeszcze...?!? | NIE | NIE | opłacono on-line |
83 | Kazimieruk Przemysław | Nowa Wieś Legnicka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
84 | Kazimieruk Maja | Nowa Wieś Legnicka | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
85 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
86 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
87 | KALICKI Patryk | PROCHOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
88 | Kaczorowski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
89 | Jaśkiewicz Krzysztof | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | CrossFit Lubin | |||
90 | Jakubowczak Robert | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
91 | Jacewicz Kamil | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
92 | Hucał Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
93 | Herbut Malwina | Przejeslaw | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Izerska Grupa Biegowa | NIE | NIE | opłacono on-line |
94 | Hazy Nikola | Legnica | Polska | ok. 4km (Bieg z Psem) | NIE | NIE | ||
95 | Hałdrzyński Rafał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
96 | Grzegorzewski Robert | Legnicka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ZG RUN/Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
97 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FENIKS Legnica | NIE | NIE | opłacono |
98 | Grolewski Karol | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Iskra Księginice | NIE | NIE | opłacono on-line |
99 | Dymerska Nikola | Mała Kamienica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
100 | Dudkowski Jacek | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JKS SALAMANDRA | NIE | NIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7648