Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Do zapłaty
1 Wawroniak Renata Konradówka 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
2 Wójtowicz Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE opłacono dotpay
3 Kalinowski Aleksander Pątnów Legnicki 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE opłacono dotpay
4 Chmielewski Wojciech Obora 10 km (Bieg OPEN) Stowarzyszenia Madness NIE NIE
5 Madej Piotr Lubin 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono dotpay
6 Madej Bartosz Lubin 500m (Bieg Dzieci) szkoła podstawowa nr 3 w Lubinie NIE NIE opłacono dotpay
7 Madej Tomasz Lubin 500m (Bieg Dzieci) szkoła podstawowa nr 3 w Lubinie NIE NIE opłacono dotpay
8 Madej Anna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
9 Hazy Bogdan Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
10 Hazy Anna Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
11 Hazy Nikola Legnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE
12 Narkun Ewa Iłowa 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
13 Szewczyk Szymon Goślinów 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono dotpay
14 Marciniak Igor Michałów 500m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy NIE NIE opłacono dotpay
15 Trościnska Nikola Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono dotpay
16 Hucał Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
17 Trościnska Karolina Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono dotpay
18 Marciniak Marek Michałów 4km (Bieg z Psem) Nadleśnictwo Legnica NIE TAK opłacono
19 Marciniak Anna Michałów 53 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
20 Solarski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
21 Antys Rafał Ruda Śląska 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE opłacono dotpay
22 Wrzesiński Tomasz Złotoryja 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono dotpay
23 JANCZAK ANGELIKA LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
24 KOŃ ALEKSANDRA Lipa 4km (Bieg z Psem) LZS Lipa NIE NIE opłacono dotpay
25 Kapiec Robert Lubin 10 km (Bieg OPEN) Team Lubin runners NIE NIE
26 Krajewski Grzegorz Legnica 10 km (Bieg OPEN) 4K Legnica NIE NIE opłacono dotpay
27 Różański Tomir Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
28 Jankowski Tomasza Chełmiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
29 Sobota Mikołaj Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono dotpay
30 Ciesielska Agata Rzeszotary 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
31 Juźwin Monika WROCŁAW 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
32 Idczak Mikołaj Legnica 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono dotpay
33 Dobryniewski Stanisław Lubin 10 km (Bieg OPEN) AUTOREKIN S.C. NIE NIE opłacono dotpay
34 Kalinowski Aleksander Legnica 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono dotpay
35 Ciesielska Beata Chelmiec 10 km (Bieg OPEN) GKS ACTIVE URAN NIE NIE opłacono dotpay
36 Ciesielski Jarosław Chelmiec 10 km (Bieg OPEN) GKS ACTIVE URAN NIE NIE opłacono dotpay
37 Piotrowski Tomasz Oleśnica 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono dotpay
38 KUSTASZ RENATA legnica 10 km (Bieg OPEN) spokojny NIE NIE
39 Biczysko Tomasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) sam solo NIE NIE opłacono dotpay
40 Idczak Agnieszka Legnica 10 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica NIE NIE opłacono dotpay
41 Ankus Dominik Legnica 500m (Bieg Dzieci) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono dotpay
42 Ankus Agata Legnica 500m (Bieg Dzieci) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono dotpay
43 Rząsa Monika Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono
44 Kwaśnicki Tomasz Lubin 10 km (Bieg OPEN) Daleko jeszcze...?!? TEAM NIE NIE opłacono dotpay
45 Czaczuń Katarzyna Kraków 4km (Bieg z Psem) ITMBW Kraków NIE NIE opłacono dotpay
46 Adamczuk Piotr Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
47 DYMITROCA ADAM Radomice 10 km (Bieg OPEN) ZSE-T Rakowice Wielkie, Powiat Lwówecki NIE NIE opłacono dotpay
48 Nalepka Marcin Tarczyn 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
49 Kozak Marcin Karczowiska 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
50 Zając Marek Wleń 10 km (Bieg OPEN) MLKS Rakowice NIE NIE opłacono dotpay
51 Zając Dominik Wleń 10 km (Bieg OPEN) MLKS Rakowice NIE NIE opłacono dotpay
52 Soszka Piotr Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
53 Górski Jakub Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
54 Górska Katarzyna Lubin 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
55 Morawski Jarosław LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica NIE NIE opłacono dotpay
56 Teteruk Magdalena Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
57 Jędrzejczyk Cyprian Bolesławiec 500m (Bieg Dzieci) SP nr 2 Bolesławiec NIE NIE opłacono dotpay
58 Jędrzejczyk Zuzanna Bolesławiec 500m (Bieg Dzieci) SP nr 2 Bolesławiec NIE NIE opłacono dotpay
59 Ficner Anna Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) olaws Złotoryja NIE NIE opłacono dotpay
60 Wendland Paweł Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
61 Waćkowska Lena Wrocław 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono dotpay
62 Jakubowczak Robert Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
63 Dudkowski Jacek Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra Jawor NIE NIE opłacono
64 Goryś Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
65 jurczenko Marcin Kraków 10 km (Bieg OPEN) ITMBW Kraków NIE NIE opłacono dotpay
66 Latała Szymon Środa Śląska 4km (Bieg z Psem) NIE NIE opłacono
67 Plebańczyk Julia Legnica 500m (Bieg Dzieci) SP nr 9 Legnica NIE NIE opłacono dotpay
68 Plebańczyk Jerzy Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
69 Słowiński Grzegorz Pątnów legnicki 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
70 Wieczorek Norbert Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki NIE NIE opłacono dotpay
71 Biniecka Anita Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
72 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki NIE NIE opłacono dotpay
73 Wiśniewski Kacper Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
74 Grolewski Karol Lubin 10 km (Bieg OPEN) Iskra Księginice NIE NIE opłacono dotpay
75 Mostkowski Oskar Polkowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono dotpay
76 Madej Elżbieta Kunice 10 km (Bieg OPEN) FITNESS PIEKARY LEGNICA TAK NIE opłacono dotpay
77 Wajer Maria Bogatynia 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
78 Szewczenko Agnieszka Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
79 CUKROWSKI ANDRZEJ Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) ZLB RENBUT ZŁOTORYJA NIE NIE opłacono dotpay
80 Pełka Grzegorz Lipa 10 km (Bieg OPEN) LZS Lipa NIE NIE
81 Pełka Kuba Lipa 500m (Bieg Dzieci) LZS Lipa NIE NIE
82 POPIACKI WIESŁAW SICHÓW 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
83 Skop Agata Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
84 Kawa Marta Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
85 Owczarek Julia Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono dotpay
86 Owczarek Jakub Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono dotpay
87 Sobota Milena Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono dotpay
88 Sobota Anna Kunice 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE opłacono dotpay
89 Sobota Maciej Kunice 500m (Bieg Dzieci) TAK NIE opłacono dotpay
90 Zagórski Radek Zagórski Zlotoryja 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
91 Pleskacewicz Magdalena Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) OLAWS ZŁOTORYJA NIE NIE opłacono dotpay
92 Polański Bartosz Jerzmanice-Zdrój 500m (Bieg Dzieci) OLAWS Złotoryja NIE NIE opłacono dotpay
93 Polański Mariusz Jerzmanice-Zdrój 10 km (Bieg OPEN) OLAWS Złotoryja NIE NIE opłacono dotpay
94 Januchta Magda Lubin 4km (Bieg z Psem) mSport team RCS Lubin NIE NIE opłacono dotpay
95 Januchta Przemek lubin 10 km (Bieg OPEN) mSport team Lubin NIE NIE opłacono dotpay
96 Grabowy Krzysztof Grabowy Bolesławiec 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
97 Jureczka Dawid Wrocław 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
98 Pizoń Daniel Gryfów Śląski 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono dotpay
99 Chaba Marek Legnica 10 km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica NIE NIE opłacono
100 Filipiak Piotr Lipa 500m (Bieg Dzieci) Lipa NIE NIE opłacono dotpay


Wyświetleń: 3969

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ