Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rurańska Daria | Boguszów-Gorce | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Rurańska | NIE | NIE | opłacono on-line |
2 | Jędrzejczyk Zuzanna | Bolesławiec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 2 Bolesławiec | NIE | NIE | opłacono on-line |
3 | Jędrzejczyk Cyprian | Bolesławiec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 2 Bolesławiec | NIE | NIE | opłacono on-line |
4 | Szewczyk Szymon | Goślinów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
5 | Spyrka Igor | Grzybiany | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
6 | Spyrka Stanisław | Grzybiany | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
7 | Polański Bartosz | Jerzmanice-Zdrój | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | OLAWS Złotoryja | NIE | NIE | opłacono on-line |
8 | Świątek Natalka | Kromolin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | ||
9 | Owczarek Jakub | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
10 | Sobota Milena | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
11 | Sobota Maciej | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
12 | Owczarek Julia | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
13 | Sobota Mikołaj | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
14 | Idczak Mikołaj | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
15 | Andruchów Franciszek | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | S.p. im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy | NIE | NIE | opłacono on-line |
16 | SKRZYDLINSKI KACPER | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SMS Miedz Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
17 | Plebańczyk Julia | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
18 | Trościnska Nikola | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
19 | Trościnska Karolina | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
20 | Kozioł Lena | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Legnica | NIE | NIE | |
21 | Kozioł Hania | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Legnica | NIE | NIE | |
22 | Ankus Agata | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
23 | Ankus Dominik | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
24 | Szczepańska Zuzanna | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Biegam Pomagam Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
25 | Dziadyk Sabina | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
26 | Kalinowski Aleksander | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
27 | Pełka Kuba | Lipa | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | LZS Lipa | NIE | NIE | |
28 | Filipiak Piotr | Lipa | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Lipa | NIE | NIE | opłacono on-line |
29 | Madej Tomasz | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | szkoła podstawowa nr 3 w Lubinie | NIE | NIE | opłacono on-line |
30 | Madej Bartosz | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | szkoła podstawowa nr 3 w Lubinie | NIE | NIE | opłacono on-line |
31 | Madej Piotr | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
32 | Boczniewicz Patryk | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Podstawowa Szkoła Społeczna Lubin | NIE | TAK | opłacono on-line |
33 | Szela Barbara | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Lubin | NIE | NIE | opłacono on-line |
34 | Szela Katarzyna | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Lubin | NIE | NIE | opłacono on-line |
35 | Boczniewicz Bartosz | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Podstawowa Szkoła Społeczna Lubin | NIE | TAK | opłacono on-line |
36 | Zieliński Mikołaj | LUBOMIN | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Lubomin | NIE | NIE | opłacono on-line |
37 | Marciniak Igor | Michałów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy | NIE | NIE | opłacono on-line |
38 | Kuratewicz Kacper | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
39 | Kuratewicz Jakub | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
40 | Erkiert Krzysztof | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
41 | Mostkowski Oskar | Polkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
42 | Kępiński Marcel | Stare Bogaczowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
43 | Kępińska Julia | Stare Bogaczowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
44 | MĄCZKA MAŁGORZATA | ŚWIĘTOSZÓW | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
45 | MĄCZKA BARTŁOMIEJ | ŚWIĘTOSZÓW | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
46 | MĄCZKA GABRIELA | ŚWIĘTOSZÓW | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
47 | Waloszczyk Dominik | Świętoszów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
48 | Wendland Bartosz | Wrocław | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
49 | Wendland Hubert | Wrocław | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10909