Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zieliński Mikołaj | LUBOMIN | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Lubomin | NIE | NIE | opłacono on-line |
2 | Wendland Hubert | Wrocław | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
3 | Wendland Bartosz | Wrocław | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
4 | Waloszczyk Dominik | Świętoszów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
5 | Trościnska Nikola | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
6 | Trościnska Karolina | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
7 | Świątek Natalka | Kromolin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | ||
8 | Szewczyk Szymon | Goślinów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
9 | Szela Katarzyna | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Lubin | NIE | NIE | opłacono on-line |
10 | Szela Barbara | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Lubin | NIE | NIE | opłacono on-line |
11 | Szczepańska Zuzanna | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Biegam Pomagam Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
12 | Spyrka Stanisław | Grzybiany | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
13 | Spyrka Igor | Grzybiany | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
14 | Sobota Milena | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
15 | Sobota Mikołaj | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
16 | Sobota Maciej | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
17 | SKRZYDLINSKI KACPER | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SMS Miedz Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
18 | Rurańska Daria | Boguszów-Gorce | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Rurańska | NIE | NIE | opłacono on-line |
19 | Polański Bartosz | Jerzmanice-Zdrój | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | OLAWS Złotoryja | NIE | NIE | opłacono on-line |
20 | Plebańczyk Julia | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
21 | Pełka Kuba | Lipa | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | LZS Lipa | NIE | NIE | |
22 | Owczarek Julia | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
23 | Owczarek Jakub | Kunice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
24 | Mostkowski Oskar | Polkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
25 | MĄCZKA MAŁGORZATA | ŚWIĘTOSZÓW | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
26 | MĄCZKA GABRIELA | ŚWIĘTOSZÓW | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
27 | MĄCZKA BARTŁOMIEJ | ŚWIĘTOSZÓW | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
28 | Marciniak Igor | Michałów | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy | NIE | NIE | opłacono on-line |
29 | Madej Tomasz | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | szkoła podstawowa nr 3 w Lubinie | NIE | NIE | opłacono on-line |
30 | Madej Piotr | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
31 | Madej Bartosz | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | szkoła podstawowa nr 3 w Lubinie | NIE | NIE | opłacono on-line |
32 | Kuratewicz Kacper | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
33 | Kuratewicz Jakub | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
34 | Kozioł Lena | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Legnica | NIE | NIE | |
35 | Kozioł Hania | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Legnica | NIE | NIE | |
36 | Kępiński Marcel | Stare Bogaczowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
37 | Kępińska Julia | Stare Bogaczowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
38 | Kalinowski Aleksander | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
39 | Jędrzejczyk Zuzanna | Bolesławiec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 2 Bolesławiec | NIE | NIE | opłacono on-line |
40 | Jędrzejczyk Cyprian | Bolesławiec | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | SP nr 2 Bolesławiec | NIE | NIE | opłacono on-line |
41 | Idczak Mikołaj | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
42 | Filipiak Piotr | Lipa | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Lipa | NIE | NIE | opłacono on-line |
43 | Erkiert Krzysztof | Miłkowice | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
44 | Dziadyk Sabina | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
45 | Boczniewicz Patryk | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Podstawowa Szkoła Społeczna Lubin | NIE | TAK | opłacono on-line |
46 | Boczniewicz Bartosz | Lubin | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Podstawowa Szkoła Społeczna Lubin | NIE | TAK | opłacono on-line |
47 | Ankus Dominik | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
48 | Ankus Agata | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
49 | Andruchów Franciszek | Legnica | Polska | 500m (Bieg Dzieci) | S.p. im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy | NIE | NIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10924