Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ciesielska Beata | Chelmiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | GKS ACTIVE URAN | NIE | NIE | opłacono on-line |
2 | Wawroniak Renata | Konradówka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
3 | Wójtowicz Anna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
4 | Kalinowski Aleksander | Pątnów Legnicki | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
5 | Chmielewski Wojciech | Obora | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Stowarzyszenia Madness | NIE | NIE | |
6 | Madej Anna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
7 | Narkun Ewa | Iłowa | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
8 | Hucał Tomasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
9 | Marciniak Anna | Michałów 53 | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
10 | Solarski Krzysztof | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
11 | Antys Rafał | Ruda Śląska | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
12 | JANCZAK ANGELIKA | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
13 | Ciesielska Agata | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
14 | Ciesielski Jarosław | Chelmiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | GKS ACTIVE URAN | NIE | NIE | opłacono on-line |
15 | Dobryniewski Stanisław | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | AUTOREKIN S.C. | NIE | NIE | opłacono on-line |
16 | Juźwin Monika | WROCŁAW | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
17 | Jankowski Tomasza | Chełmiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
18 | Kapiec Robert | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Team Lubin runners | NIE | NIE | |
19 | Krajewski Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | 4K Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
20 | Różański Tomir | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
21 | Leśniak Łukasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | RUNATTACK | opłacono on-line | ||
22 | Marchwicki Jacek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | BARTEK-LEGNICA | NIE | NIE | opłacono |
23 | Ryba Łukasz | Kwiatkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB KROKUS KWIATKOWICE | NIE | NIE | opłacono on-line |
24 | Kiełt EWELINA | PROCHOWICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
25 | Jakimczyk Tomasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
26 | Mosjo Radosław | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KS AMBER TOMASZÓW MAZOWIECKI | NIE | NIE | opłacono on-line |
27 | Brzozowska Joanna | Składowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | #BBKTS | NIE | NIE | opłacono on-line |
28 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegam Bo Lubię Głogów | NIE | NIE | opłacono on-line |
29 | Czaja Adrian | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
30 | Olszewski Łukasz | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ROZBIEGANI CHOJNÓW | NIE | NIE | opłacono on-line |
31 | Pomietlarz Michał | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
32 | Piotrowski Krzysztof | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
33 | Kret Marian | Złotoryja/Rokitnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | OLAWS ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
34 | Maciejewski Łukasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JKS SALAMANDRA | NIE | NIE | opłacono |
35 | Felich Erwin Felich | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
36 | KURIATA ROBERT | ZŁOTORYJA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ZLB ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
37 | Archuticz Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
38 | MARCHEWKA JUSTYNA | MALCZYCE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
39 | Miedziński Michał | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JKS SALAMANDRA | NIE | NIE | opłacono |
40 | Sembrat Daria Sembrat | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | TAK | NIE | opłacono on-line | |
41 | Kaczorowski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JANOSPORT TEAM LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
42 | Barański Paweł | Wiechlice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
43 | Frydrycki Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
44 | Żurakowska Anna | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
45 | Senenko Piotr | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
46 | Hudon Jacek Hudon | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
47 | Krakowski Łukasz | Jawor | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JKS Salamandra | NIE | NIE | opłacono |
48 | Miazga Radosław | Rzeszotary | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Jezus Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
49 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono |
50 | Glapski Krzysztof | Chocianów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Ratownicy Polkowice - Sieroszowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
51 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | JANOSPORT TEAM LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
52 | Oskwarek Piotr | Trzebunia | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Łączka Team Legnica | NIE | NIE | opłacono |
53 | Mazur Mateusz | Bieniowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | MAZI-MOTO | TAK | NIE | opłacono on-line |
54 | Pomietlarz Lucjan | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
55 | Olbrych Katarzyna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
56 | Opaczewska Klaudia | Miłkowice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
57 | Składanek Marek | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono |
58 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
59 | Kubów Agnieszka | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ZLB ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
60 | Dygudaj Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | CCCP | NIE | NIE | |
61 | URBAŃCZAK PATRYCJA | RADWANICE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
62 | Domaradzki Piotr | JAWOR | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
63 | Nowicki Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
64 | Szela Dariusz | lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | lubin | NIE | NIE | opłacono on-line |
65 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Lubin | NIE | NIE | |
66 | Krzywicki Piotr | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
67 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Prochowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
68 | Waloszczyk Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
69 | Kazimieruk Przemysław | Nowa Wieś Legnicka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
70 | Siedy Jadwiga | Kromolin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | ||
71 | Kula Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
72 | Wendland Michal | Wrocław | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | UKS "Olimpia" Węgliniec | NIE | NIE | opłacono on-line |
73 | Iwan Kaja | Bolesławiec | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Bolesławiec | NIE | NIE | opłacono on-line |
74 | Oleksy Zdzisław | Kamienna Góra | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
75 | GOGÓŁ FRANCISZEK | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | FRANEK I DINO BIEGNĄ DALEJ | NIE | NIE | |
76 | Stabrowski Huzar Marek | LIPCE | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
77 | Stabrowska Huzar Teresa | Lipce | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
78 | Zanto Grzegorz Zanto | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
79 | celuch renata | chojnow | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
80 | Natkaniec Grażyna | Lipa | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | LZS Lipa | NIE | NIE | opłacono on-line |
81 | Jacewicz Kamil | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
82 | Barecka Anna | Jaroszówka | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | ROZBIEGANI CHOJNÓW | NIE | NIE | opłacono on-line |
83 | Kozioł Sebastian | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Legnica | NIE | NIE | |
84 | Balcewicz Mariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Biegam Bo Lubie Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
85 | Jones Bartosz | Księginice | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
86 | Winna Julita | Golanka Górna | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Decathlon Legnica | TAK | NIE | opłacono |
87 | Matys Katarzyna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Decathlon Legnica | NIE | NIE | opłacono |
88 | Cecot Łukasz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Byle do mety | NIE | NIE | opłacono on-line |
89 | Piaskowska Anna | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
90 | Taraszkiewicz Piotr | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
91 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
92 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
93 | Klepaczek Dawid | Lubin | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Daleko jeszcze...?!? TEAM | NIE | NIE | opłacono on-line |
94 | RAPACKI WŁODZIMIERZ | LEGNICA | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
95 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
96 | Harendarz Zbigniew | Obora | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | mSport team RCS Lubin | NIE | NIE | opłacono on-line |
97 | Prońko Kamil | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | DECATHLON TEAM | NIE | NIE | opłacono |
98 | Hołówka Tomasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | OLAWS Złotoryja | NIE | NIE | |
99 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono |
100 | Stegient Anna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg OPEN) | chojnow | NIE | NIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 10925