Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Do zapłaty
201 Senenko Piotr Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE opłacono on-line
202 Łuczak Tomasz Wałbrzych 4km (Bieg z Psem) Schneider-Electric Runners NIE NIE opłacono on-line
203 Żurakowska Anna LEGNICA 10 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono on-line
204 Frydrycki Dariusz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
205 Barański Paweł Wiechlice 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
206 Kaczorowski Marcin Legnica 10 km (Bieg OPEN) JANOSPORT TEAM LEGNICA NIE NIE opłacono on-line
207 Sembrat Daria Sembrat Legnica 10 km (Bieg OPEN) TAK NIE opłacono on-line
208 Kawałko Ryszard Legnica 4km (Bieg z Psem) Zbyt Wolny Ryś NIE NIE opłacono on-line
209 Miedziński Michał Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS SALAMANDRA NIE NIE opłacono
210 SKRZYDLINSKI KACPER Legnica 500m (Bieg Dzieci) SMS Miedz Legnica NIE NIE opłacono on-line
211 MARCHEWKA JUSTYNA MALCZYCE 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
212 Archuticz Joanna Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
213 KURIATA ROBERT ZŁOTORYJA 10 km (Bieg OPEN) ZLB ZŁOTORYJA NIE NIE opłacono on-line
214 Felich Erwin Felich Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE
215 Maciejewski Łukasz Jawor 10 km (Bieg OPEN) JKS SALAMANDRA NIE NIE opłacono
216 Kępiński Marcel Stare Bogaczowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
217 Kępińska Julia Stare Bogaczowice 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
218 Kret Marian Złotoryja/Rokitnica 10 km (Bieg OPEN) OLAWS ZŁOTORYJA NIE NIE opłacono on-line
219 Piotrowski Krzysztof Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
220 Pomietlarz Michał Legnica 10 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA NIE NIE opłacono on-line
221 Olszewski Łukasz Chojnów 10 km (Bieg OPEN) ROZBIEGANI CHOJNÓW NIE NIE opłacono on-line
222 Czaja Adrian Lubin 10 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE NIE opłacono on-line
223 Matejczuk Emil Głogów 10 km (Bieg OPEN) Biegam Bo Lubię Głogów NIE NIE opłacono on-line
224 Brzozowska Joanna Składowice 10 km (Bieg OPEN) #BBKTS NIE NIE opłacono on-line
225 Mosjo Radosław TOMASZÓW MAZOWIECKI 10 km (Bieg OPEN) KS AMBER TOMASZÓW MAZOWIECKI NIE NIE opłacono on-line
226 Jakimczyk Tomasz Legnica 10 km (Bieg OPEN) NIE NIE opłacono on-line
227 Spyrka Stanisław Grzybiany 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
228 Spyrka Igor Grzybiany 500m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
229 Andruchów Franciszek Legnica 500m (Bieg Dzieci) S.p. im. św. Franciszka z Asyżu w Legnicy NIE NIE opłacono on-line
230 Kiełt EWELINA PROCHOWICE 10 km (Bieg OPEN) KB Krokus Kwiatkowice NIE NIE opłacono on-line
231 Ryba Łukasz Kwiatkowice 10 km (Bieg OPEN) KB KROKUS KWIATKOWICE NIE NIE opłacono on-line
232 Światłoń-Szydełko Małgorzata Rokitki 4km (Bieg z Psem) Czarni Rokitki NIE NIE opłacono on-line
233 Marchwicki Jacek Legnica 10 km (Bieg OPEN) BARTEK-LEGNICA NIE NIE opłacono
234 Leśniak Łukasz Złotoryja 10 km (Bieg OPEN) RUNATTACK opłacono on-line


Wyświetleń: 6417

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ