10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Patryarcha Piotr Sosnowiec 10km opłacono
2 Nowak Rafał Sosnowiec 10km Salve-Reditum opłacono
3 Krzysztofek Monika Jaworzno 10km SAINT-GOBAIN SQUAD
4 Cabaj Przemysław Jaworzno 10km SAINT-GOBAIN SQUAD
5 Kułaczewski Krzysztof Dąbrowa Górnicza 10km
6 Maciejewski Marek Mysłowice 10km TRUCHTACZ Mysłowice opłacono
7 Kośny Michał Dąbrowa Górnicza 10km
8 Kośny Justyna Dąbrowa Górnicza 10km
9 Skrzypiec Marcin Dąbrowa Górnicza 10km opłacono
10 Hyla Dariusz Dąbrowa Górnicza 10km Cafemobil Team opłacono
11 Brzezinski Damian Wysoka 10km LKS WYSOKA opłacono
12 Godlewski Bogdan Dąbrowa Górnicza 10km opłacono
13 Kowalik Wojciech Będzin 10km Biegam z tabaką opłacono
14 Rogowicz Piotr Dąbrowa Górnicza 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
15 Ciszowski Adam Zawiercie 10km opłacono
16 BUGAJSKI ARTUR DĄBROWA GÓRNICZA 10km JaBieGam
17 Pawłowski Tomasz Dąbrowa Górnicza 10km 1985
18 Krajewska-Paluch Ewa Dąbrowa Górnicza 10km
19 Stromczyński Maciej ZABRZE 10km opłacono
20 Majewski Przemysław Chruszczobród 10km
21 Fajer Marek Myszków 10km Zbieganiem mi do twarzy Myszków Biega
22 Wach Anna Dąbrowa Górnicza 10km Zabiegani opłacono
23 Herman Anna Siemianowice Śląskie 10km Runonline Team
24 Ogonek Wojciech Sosnowiec 10km Zabiegani opłacono
25 Oczkowicz Przemysław Dąbrowa Górnicza 10km Aktywuj Zdrowie opłacono
26 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza 10km
27 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza 10km opłacono
28 Baldyga Maja Gródków 10km opłacono
29 Tutak Ewelina Dąbrowa Górnicza 10km opłacono
30 Malinowski Adrian Będzin 10km opłacono
31 WOŹNIAK MAREK Wojkowice 10km opłacono
32 PALUCH DANIEL DĄBROWA GÓRNICZA 10km
33 Czerwiński Wojciech Łazy 10km
34 Racinowski Piotr Dąbrowa Górnicza 10km opłacono
35 Wojtaś Bartosz Dąbrowa Górnicza 10km opłacono
36 Wojtaś Eugeniusz Dąbrowa Górnicza 10km opłacono
37 Kluba Łukasz Wilkowiecko 10km #klubabiega
38 Szmigiel Dariusz Mysłowice 10km Truchtacz Mysłowice opłacono
39 Nowak Borys sosnowiec 10km opłacono
40 Legomiński Werner Mysłowice 10km Truchtacz Mysłowice
41 Pendolski Franciszek Katowice 10km
42 Adamowski Zbigniew Myszków 10km AMBITNI AMATORZY, START BIELSKO-BIAŁA opłacono
43 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza 10km
44 Darska Katarzyna Zawiercie 10km Leśni Olimpijczycy
45 Gubas Angelika Sosnowiec 10km
46 Struk Agnieszka Będzin 10km ZDZIERAJ KAPCIE opłacono
47 Zemła Krzysztof Malinowice 10km
48 Ziuziański Roman Dąbrowa Górnicza 10km opłacono


Wyświetleń: 3039

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ