Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grzegorzewski Robert Lubin 5 km (Bieg OPEN) ZG RUN
2 Szmajda Ksawery Lubin 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
3 Koczubik - Socha Ewa Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
4 Olbrych Katarzyna Chojnów 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
5 Karaś Damian Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
6 Saja Patryk Szklary Górne 5 km (Bieg OPEN) Legnickie Morsy opłacono on-line
7 Piórkowski Tymoteusz Lubiatów 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
8 Migodzińska Martyna Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
9 Migodzińska Justyna Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
10 Pundyk Paweł Legnica 5 km (Bieg OPEN) Legnickie Morsy opłacono on-line
11 Skowron Maciej Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
12 Pawlik Maja Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Przedszkole Niepubliczne Jedynka opłacono on-line
13 Kardasz Leszek Gierałtowiec 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
14 Kardasz-Pawlik Jolanta Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
15 Wiśniewska Amelia Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
16 Wiśniewska Magdalena Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
17 Ostrowska Maja Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Przedszkole nr 16 opłacono on-line
18 Barzyk Mikołaj Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
19 Płócienniczak Hanna Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
20 Plócienniczak Aleksandra Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
21 Rząsa Wojciech Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
22 Dębicki Adrian Legnica 5 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono on-line
23 Machowski Maciej Legnica 5 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono
24 Tokarski Marcin Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono
25 Balcewicz Mariusz Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
26 Pomietlarz Michał Legnica 5 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA opłacono on-line
27 Żurakowska Anna LEGNICA 5 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica opłacono on-line
28 Lewczak Amelia Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA)
29 Lewczak Oliwia Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA)
30 Lewczak Krzysztof Legnica 5 km (Bieg OPEN)
31 Powałko Wojciech Legnica 5 km (Bieg OPEN) Legnickie Morsy opłacono on-line
32 Chybowski Karol Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) przedszkole nr 13
33 Tęcza Paweł Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Przedszkole Niepubliczne Jedynka opłacono on-line
34 Archuticz Joanna Legnica 5 km (Bieg OPEN)
35 Bowkun Daniel Legnica 5 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM opłacono
36 Waloszczyk Dominik Świętoszów 1 km (Bieg DZIECI
37 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów 5 km (Bieg OPEN) 10BKPanc
38 Wieczorek Norbert Bogatynia 5 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki
39 Wieczorek Marta Bogatynia 5 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki
40 Rowiński Damian Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
41 Plebańczyk Julia Legnica 1 km (Bieg DZIECI Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica opłacono on-line
42 Plebańczyk Jerzy Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
43 Janczak Angelika Janczak Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
44 Nowicki Grzegorz Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
45 Wolak Izabela Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
46 JAGIELSKI JERZY JAWOR 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
47 Marciniak Jakub Legnica 5 km (Bieg OPEN) Technikum Leśne Milicz opłacono on-line
48 Markowski Marek Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono
49 Krzeczkowski Daniel Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono
50 Rząsa Monika Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
51 Oskwarek Piotr Trzebunia 5 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica opłacono on-line
52 Jakubowczak Robert Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
53 Jaśkiewicz Krzysztof Lubin 5 km (Bieg OPEN) CrossFit Lubin
54 Adamczyk Dawid Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono
55 Wieczorek Gracjan Bolków 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
56 Wieczorek Monika Bolków 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
57 Smok Ignacy Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) LELEgutki Team opłacono on-line
58 Wiśniewski Oskar Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) LELEgutki Team opłacono on-line
59 Wiśniewska Laura Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) LELEgutki Team opłacono on-line
60 Moroch Mariola Legnica 5 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono
61 Składanek Marek Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono
62 Kozioł Lena Legnica 1 km (Bieg DZIECI
63 Kozioł Hanna Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA)
64 golab dorota wrocław 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
65 Rębisz Magdalena Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
66 Kozioł Sebastian Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
67 Prońko Kamil Legnica 5 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM opłacono
68 Matys Katarzyna Legnica 5 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM opłacono
69 Borecki Michał Legnica 5 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM opłacono
70 Seledec Jakub Legnica 1 km (Bieg DZIECI pasieka kuby i uli opłacono
71 Seledec Urszula Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) pasieka kuby i uli opłacono
72 Kazimieruk Maja Nowa Wieś Legnicka 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
73 Kurek Tomasz Miłkowice 1 km (Bieg DZIECI Miłkowice opłacono on-line
74 Kurek Kamila Miłkowice 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Miłkowice opłacono on-line
75 Kurek Krzysztof Miłkowice 5 km (Bieg OPEN) JKB Miłkowice opłacono on-line
76 Guściora Oliwia Legnica 1 km (Bieg DZIECI Jankowskiego Legnica opłacono on-line
77 Kazimieruk Przemysław Nowa Wieś Legnicka 5 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica opłacono on-line
78 Guściora Maciej Legnica 5 km (Bieg OPEN) Jankowskiego Legnica opłacono on-line
79 Leśniak Łukasz Złotoryja 5 km (Bieg OPEN) RUNATTACK opłacono on-line
80 Szczepańska Zuzanna Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Zuzia Team opłacono on-line
81 Szczepański Marcin Legnica 5 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA
82 Lefek Adam Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
83 Lefek Michał Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
84 Pąchalska Joanna Legnica 5 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica opłacono
85 Kowalska Natalia Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
86 Kowalski Bartosz Legnica 5 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica opłacono on-line
87 Marciniak Igor Michałów 1 km (Bieg DZIECI Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica opłacono on-line
88 Marciniak Anna Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
89 Mączka Gabriela Świętoszów 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
90 Mączka Bartłomiej Świętoszów 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
91 Mączka Małgorzata Świętoszów 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
92 Mączka Bolesław Świętoszów 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
93 Troscinska Nikola Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
94 Troscinska Lena Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
95 Dziadyk Sabina Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line


Wyświetleń: 4696

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ