Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grzegorzewski Robert Lubin 5 km (Bieg OPEN) ZG RUN
2 Koczubik - Socha Ewa Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
3 Olbrych Katarzyna Chojnów 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
4 Saja Patryk Szklary Górne 5 km (Bieg OPEN) Legnickie Morsy opłacono on-line
5 Skowron Maciej Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
6 Wiśniewska Amelia Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
7 Wiśniewska Magdalena Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
8 Ostrowska Maja Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Przedszkole nr 16 opłacono on-line
9 Płócienniczak Hanna Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
10 Plócienniczak Aleksandra Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
11 Rząsa Wojciech Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
12 Dębicki Adrian Legnica 5 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono on-line
13 Machowski Maciej Legnica 5 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono
14 Tokarski Marcin Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono
15 Balcewicz Mariusz Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
16 Pomietlarz Michał Legnica 5 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA opłacono on-line
17 Żurakowska Anna LEGNICA 5 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica opłacono on-line
18 Lewczak Amelia Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA)
19 Lewczak Oliwia Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA)
20 Lewczak Krzysztof Legnica 5 km (Bieg OPEN)
21 Powałko Wojciech Legnica 5 km (Bieg OPEN) Legnickie Morsy opłacono on-line
22 Tęcza Paweł Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Przedszkole Niepubliczne Jedynka opłacono on-line
23 Archuticz Joanna Legnica 5 km (Bieg OPEN)
24 Bowkun Daniel Legnica 5 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM opłacono
25 Waloszczyk Dominik Świętoszów 1 km (Bieg DZIECI
26 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów 5 km (Bieg OPEN) 10BKPanc
27 Wieczorek Norbert Bogatynia 5 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki
28 Wieczorek Marta Bogatynia 5 km (Bieg OPEN) Rozbiegane Wieczorki
29 Rowiński Damian Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
30 Plebańczyk Julia Legnica 1 km (Bieg DZIECI Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica opłacono on-line
31 Plebańczyk Jerzy Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
32 Janczak Angelika Janczak Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
33 Nowicki Grzegorz Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
34 Wolak Izabela Jawor 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
35 JAGIELSKI JERZY JAWOR 5 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
36 Marciniak Jakub Legnica 5 km (Bieg OPEN) Technikum Leśne Milicz opłacono on-line
37 Krzeczkowski Daniel Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono
38 Rząsa Monika Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
39 Oskwarek Piotr Trzebunia 5 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica opłacono on-line
40 Jakubowczak Robert Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
41 Jaśkiewicz Krzysztof Lubin 5 km (Bieg OPEN) CrossFit Lubin
42 Adamczyk Dawid Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono
43 Wieczorek Gracjan Bolków 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
44 Wieczorek Monika Bolków 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
45 Smok Ignacy Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) LELEgutki Team opłacono on-line
46 Wiśniewski Oskar Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) LELEgutki Team opłacono on-line
47 Wiśniewska Laura Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) LELEgutki Team opłacono on-line
48 Moroch Mariola Legnica 5 km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono
49 Składanek Marek Legnica 5 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono
50 Kozioł Lena Legnica 1 km (Bieg DZIECI
51 Kozioł Hanna Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA)
52 Kozioł Sebastian Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
53 Prońko Kamil Legnica 5 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM opłacono
54 Matys Katarzyna Legnica 5 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM opłacono
55 Borecki Michał Legnica 5 km (Bieg OPEN) DECATHLON TEAM opłacono
56 Seledec Jakub Legnica 1 km (Bieg DZIECI pasieka kuby i uli opłacono
57 Seledec Urszula Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) pasieka kuby i uli opłacono
58 Kazimieruk Maja Nowa Wieś Legnicka 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line
59 Kurek Tomasz Miłkowice 1 km (Bieg DZIECI Miłkowice opłacono on-line
60 Kurek Kamila Miłkowice 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Miłkowice opłacono on-line
61 Kurek Krzysztof Miłkowice 5 km (Bieg OPEN) JKB Miłkowice opłacono on-line
62 Guściora Oliwia Legnica 1 km (Bieg DZIECI Jankowskiego Legnica opłacono on-line
63 Kazimieruk Przemysław Nowa Wieś Legnicka 5 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica opłacono on-line
64 Guściora Maciej Legnica 5 km (Bieg OPEN) Jankowskiego Legnica opłacono on-line
65 Leśniak Łukasz Złotoryja 5 km (Bieg OPEN) RUNATTACK opłacono on-line
66 Szczepańska Zuzanna Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) Zuzia Team opłacono on-line
67 Szczepański Marcin Legnica 5 km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA
68 Pąchalska Joanna Legnica 5 km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica opłacono
69 Kowalska Natalia Legnica 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
70 Kowalski Bartosz Legnica 5 km (Bieg OPEN) Łączka Team Legnica opłacono on-line
71 Marciniak Igor Michałów 1 km (Bieg DZIECI Szkoła Podstawowa nr 9 Legnica opłacono on-line
72 Marciniak Anna Legnica 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
73 Mączka Gabriela Świętoszów 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
74 Mączka Bartłomiej Świętoszów 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
75 Mączka Małgorzata Świętoszów 1 km (Bieg DZIECI opłacono on-line
76 Mączka Bolesław Świętoszów 5 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
77 Dziadyk Sabina Legnica 500 m (Bieg PRZEDSZKOLAKA) opłacono on-line


Wyświetleń: 4278

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ