Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boberski Tomasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 16 w Gdańsku
2 Skrodzki Wiktor Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
3 Michalik Tola Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
4 Michalik Lila Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
5 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
6 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
7 Jelnicki Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole
8 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
9 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
10 Więch-Borowska Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
11 Orzechowska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
12 Michalak Gracja Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Gracja&Alicja 3miasto
13 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
14 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
15 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
16 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
17 Krysiak Michalina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Attention Team
18 Gołaszewski Andrzej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 5
19 Krajewski Jacek Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
20 Pis Ewa Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
21 Sojka Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Stokrotka w Gdańsku
22 Wójciga Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Jaguar Gdańsk
23 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
24 Juchno Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
25 Cierlica Anna Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
26 Grabarczyk Gustaw Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Stokrotka w Gdańsku
27 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
28 Kwiatkowska Marta Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 58 GDYNIA
29 Okoński Dominik Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Tik Tak Straszyn
30 Wojda Maksymilian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) MRKS Gdańsk
31 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
32 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia
33 Orlanczyk Kuba Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) mega mocni chełm
34 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
35 Urbaniak Martyna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Trochę inny tata
36 Wojnowski Lucjan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
37 Sierzputowska Marta Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
38 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
39 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Edu Maluszek
40 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
41 Lewandowska Lena Sopot Bieg Brzdąca (2018-2014)
42 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM
43 Rumkowska Nikola Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
44 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
45 Jezierski Bartłomiej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)


Wyświetleń: 4825

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ