Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotulak Paweł Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
2 Okoński Dominik Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Tik Tak Straszyn
3 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
4 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
5 Krajewski Jacek Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
6 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
7 Grabarczyk Gustaw Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Stokrotka w Gdańsku
8 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
9 Stefaniak Franciszek Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole 59 Promyczek
10 Wojda Maksymilian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) MRKS Gdańsk
11 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
12 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM
13 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Edu Maluszek
14 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
15 Klimkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
16 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
17 Juchno Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
18 Michalik Lila Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
19 Michalik Tola Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
20 Orlanczyk Kuba Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) mega mocni chełm
21 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
22 Fijoł Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole
23 Sojka Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Stokrotka w Gdańsku
24 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
25 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
26 Krysiak Michalina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Attention Team
27 Skrodzki Wiktor Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
28 Weprzędz Adam Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Pozytywne Przedszkole nr 1
29 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole 59 Promyczek
30 Więch-Borowska Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
31 Wojnowski Lucjan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
32 Jelnicki Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole
33 Drapella Łukasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
34 Michalak Gracja Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Gracja&Alicja 3miasto
35 Orzechowska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
36 Wójciga Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Jaguar Gdańsk
37 Boberski Tomasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 16 w Gdańsku
38 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
39 Urbaniak Martyna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Trochę inny tata
40 Sierzputowska Marta Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
41 Jezierski Bartłomiej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
42 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
43 Pis Ewa Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
44 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
45 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
46 Gołaszewski Andrzej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 5
47 Klucznik Ania Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
48 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
49 Cierlica Anna Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
50 Kwiatkowska Marta Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 58 GDYNIA
51 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
52 Rumkowska Nikola Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
53 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia
54 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
55 Lewandowska Lena Sopot Bieg Brzdąca (2018-2014)


Wyświetleń: 5430

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ