Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Bieg Malucha (2013-2012)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Strzała Dominika Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
2 Michalak Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Gracja&Alicja 3miasto Przedszkole 54 Fantazja
3 Lapinska Jan GDAŃSK, POLAND Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole 66 ŹRÓDEŁKO
4 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
5 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
6 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
7 Smorczewski Bruno Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
8 Krzyżanowska Anna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole
9 Wiktorzak Kamil Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
10 Chmielewska Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
11 Uleńska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Dobry Port
12 Zagalski Antek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
13 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
14 Czerniawska Zuzia Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
15 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
16 Szydłowska Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) RdN team
17 Kasprowicz Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
18 Skrzypczak Natasza Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole
19 Grabarczyk Kazimierz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
20 Nadkański Mateusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
21 Strojna Karolina Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
22 Garbala Borys Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
23 Kowalczyk Tymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) WP
24 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
25 Kwiatkowska Magdalena Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 53 Gdynia
26 Piotrowski Tomasz Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
27 ENGLERT SZYMON GDYNIA Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 29 w Gdyni
28 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
29 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
30 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Fantazja
31 Orlanczyk Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) mega mocni chełm
32 Pis Tymoteusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr. 86
33 Kruszyńska Izabela Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
34 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012)
35 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
36 Urbaniak Antonina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Trochę inny tata
37 Sierzputowski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
38 Szczerba Agata Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
39 Szostak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
40 Korchut Wanda Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Futrzaki
41 Droszcz Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) BigYellowFoot Adventure Team
42 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84
43 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
44 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) T-MOBILE RUNNING TEAM
45 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
46 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe
47 Ladziński Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) L-Run Łostowice
48 Kurkowski Ignacy Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) SP 27 GDAŃSK
49 Ołdakowski Nikodem Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
50 Mazurek Dominik Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
51 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) UKS Aquastacja
52 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Bursztynowy Kompas
53 Jezierski Aleksander Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
54 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha (2013-2012) SGA Gdynia
55 Skowronek Amelia Borkowo Bieg Malucha (2013-2012) SP Borkowo


Wyświetleń: 4827

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ