Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rentfleisz Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
2 Inglot Blanka Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
3 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
4 Kaczmarek Aleksandra Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
5 Ścisłowski Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku
6 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) sp nr 46
7 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO
8 Trenkner Zosia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
9 Wróblewska Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SKLA Sopot
10 LABUDDA DAMIAN GDYNIA Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 29 w Gdyni
11 Łapińska Barbara GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
12 Wilczyńska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 79 Gdańsk
13 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
14 Kuchta Antoni Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 8 Sopot
15 Szpek Piotr Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
16 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
17 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
18 Wiktorzak Igor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
19 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
20 Kamiński Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
21 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 80 Gdańsk
22 Szybmorska Marika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Tri Freak
23 Krupowicz Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
24 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team
25 Maciejewicz Andrzej gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
26 Sikorska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
27 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
28 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp67
29 Krajewska Hanna Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
30 glaza jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
31 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
32 Tomaszewska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 70 Gdańsk
33 Baryła Barbara Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
34 Weprzędz Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
35 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
36 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
37 Cyran Lilianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) przedszkole nr 85
38 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
39 Kozioł Olivier Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) CrossFit Stocznia Kids
40 Piechowski jakub Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP9 SOPOT
41 Wiśniewski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 75 Gdańsk
42 Wójciga Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
43 Dominiak Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
44 Ogłoziński Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
45 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 92 Gdańsk
46 Kulik Maksymylian Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
47 Kulik Antonina Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
48 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
49 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
50 Szczepański Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Belta Team Gdańsk
51 Pyż Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
52 Garbala Maks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
53 Kołodziejczyk Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO II Gdańsk
54 Jankowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
55 Żulewska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) mks gdañsk
56 Gor Ale Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
57 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
58 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia
59 Piotrowski Łukasz Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
60 Sanecka Łucja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
61 Antos Kornelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia
62 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole
63 Kruk Antonina Gdańk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
64 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni
65 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MRKS Gdańsk
66 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
67 Szczypiorowska Kornelia Puck Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Samorządowe Przedszkole w Pucku
68 Tomaszkiewicz Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
69 Lemańczyk Witek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
70 Drapella Piotr Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
71 Drapella Wojtek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
72 Torbicz Henryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
73 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
74 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
75 Sudoł Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) UKS Dwójka Morena Gdańsk
76 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
77 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
78 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82
79 Wollschlaeger Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
80 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34
81 maciesza Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
82 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
83 Białowąs Maciek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lechia Gdańsk
84 Droszcz Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) BigYellowFoot Adventure Team
85 Kabata Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Nasza Szkoła
86 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 50 GDAŃSK
87 Mączkowski Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Ks Portowiec
88 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 5
89 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
90 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki
91 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
92 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
93 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
94 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
95 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
96 Lewińska Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
97 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MOS ZATOKA
98 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
99 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) L-Run Łostowice
100 Morawska Jagoda Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 12


Wyświetleń: 8243

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ