Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Antos Kornelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia
2 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
3 Baryła Barbara Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
4 Białowąs Maciek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lechia Gdańsk
5 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki
6 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole
7 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
8 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
9 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
10 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
11 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
12 Cyran Lilianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) przedszkole nr 85
13 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
14 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
15 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
16 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
17 Dominiak Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
18 Drapella Piotr Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
19 Drapella Wojtek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
20 Droszcz Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) BigYellowFoot Adventure Team
21 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
22 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
23 Garbala Maks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
24 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
25 glaza jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
26 Gor Ale Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
27 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
28 Inglot Blanka Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
29 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
30 Jankowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
31 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
32 Kabata Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Nasza Szkoła
33 Kaczmarek Aleksandra Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
34 Kamiński Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
35 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp67
36 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 92 Gdańsk
37 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 80 Gdańsk
38 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82
39 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
40 Kozioł Olivier Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) CrossFit Stocznia Kids
41 Kołodziejczyk Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO II Gdańsk
42 Krajewska Hanna Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
43 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
44 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
45 Kruk Antonina Gdańk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
46 Krupowicz Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
47 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team
48 Ksawery Dzik Elblag Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp6 Elbląg
49 Kucharska Tosia Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
50 Kuchta Antoni Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 8 Sopot
51 Kulik Antonina Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
52 Kulik Maksymylian Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
53 Kurkowski Błażej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
54 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) sp nr 46
55 Ladziński Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) L-Run Łostowice
56 Lemańczyk Witek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
57 Lendzion Alexander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola Podstawowa nr 42
58 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
59 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 5
60 Lewińska Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
61 Machnik Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 49 Gdańsk
62 Maciejewicz Andrzej gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
63 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
64 maciesza Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
65 Mączkowski Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Ks Portowiec
66 MIĄCZYŃSKI TYMON GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
67 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO
68 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34
69 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
70 Ogłoziński Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
71 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
72 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
73 Piechowski jakub Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP9 SOPOT
74 Piotrowski Łukasz Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
75 Prostak Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
76 Pyż Wiktoria Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
77 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
78 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
79 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 50 GDAŃSK
80 Rentfleisz Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
81 Rombel Hubert Braniewo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MOS ZATOKA
82 Sanecka Łucja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
83 Ścisłowski Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku
84 Sikorska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
85 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP Borkowo
86 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
87 Sprengel Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
88 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia
89 Sudoł Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) UKS Dwójka Morena Gdańsk
90 Szczepański Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Belta Team Gdańsk
91 Szczypiorowska Kornelia Puck Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Samorządowe Przedszkole w Pucku
92 Szpek Piotr Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
93 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
94 Szybmorska Marika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Tri Freak
95 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni
96 Szymon Dzik Krupin Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp Rychliki
97 Tomaszewska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 70 Gdańsk
98 Tomaszkiewicz Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
99 Torbicz Henryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
100 Trenkner Zosia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)


Wyświetleń: 7047

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ