Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 6 Banino | |
2 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP Borkowo | |
3 | Kulik Antonina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
4 | Kulik Maksymylian | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
5 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
6 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MOS ZATOKA | |
7 | Ksawery Dzik | Elblag | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp6 Elbląg | |
8 | Czarkowska Marta | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
9 | Czarkowski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
10 | Gor Ale | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien | |
11 | Krajewska Hanna | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
12 | Szpek Piotr | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
13 | Inglot Blanka | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
14 | Kruk Antonina | Gdańk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
15 | Dagil Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
16 | Szutko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
17 | Prostak Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
18 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkola Podstawowa nr 42 | |
19 | MIĄCZYŃSKI TYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
20 | Machnik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 49 Gdańsk | |
21 | Sprengel Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
22 | Żyła Ada | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
23 | Kurkowski Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
24 | Dzikowska Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
25 | Morawska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 12 | |
26 | Ladziński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | L-Run Łostowice | |
27 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa 79 | |
28 | Lewińska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
29 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
30 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
31 | Mydlak Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
32 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Wisiorki | |
33 | Dańczyszyn Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
34 | Mączkowski Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Ks Portowiec | |
35 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 50 GDAŃSK | |
36 | Kabata Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Nasza Szkoła | |
37 | Droszcz Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | BigYellowFoot Adventure Team | |
38 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Lechia Gdańsk | |
39 | Maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
40 | maciesza Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
41 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 34 | |
42 | Wollschlaeger Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
43 | Kowalczyk Rozalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 82 | |
44 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
45 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
46 | Ewertowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
47 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
48 | Torbicz Henryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
49 | Drapella Wojtek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
50 | Drapella Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
51 | Lemańczyk Witek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
52 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
53 | Bachnik Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
54 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MRKS Gdańsk | |
55 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
56 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole | |
57 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia | |
58 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
59 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
60 | Żulewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | mks gdañsk | |
61 | Jankowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
62 | Kołodziejczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO II Gdańsk | |
63 | Garbala Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
64 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
65 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Belta Team Gdańsk | |
66 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
67 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
68 | Ogłoziński Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
69 | Dominiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
70 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
71 | Wiśniewski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 75 Gdańsk | |
72 | Kozioł Olivier | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | CrossFit Stocznia Kids | |
73 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
74 | Cyran Lilianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | przedszkole nr 85 | |
75 | Skwiercz Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
76 | Weprzędz Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
77 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
78 | Tomaszewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 70 Gdańsk | |
79 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
80 | glaza jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
81 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp67 | |
82 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
83 | Sikorska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
84 | Maciejewicz Andrzej | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
85 | Krysiak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Attention Team | |
86 | Krupowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
87 | Szybmorska Marika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Tri Freak | |
88 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
89 | Kamiński Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
90 | Chmielewska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
91 | Wiktorzak Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
92 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
93 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
94 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
95 | Wilczyńska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 79 Gdańsk | |
96 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SKLA Sopot | |
97 | Trenkner Zosia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
98 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO | |
99 | Kuźniar Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | sp nr 46 | |
100 | Ścisłowski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku |
Wyświetleń: 13163