Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 50 GDAŃSK | |
102 | Kabata Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Nasza Szkoła | |
103 | Droszcz Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | BigYellowFoot Adventure Team | |
104 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Lechia Gdańsk | |
105 | Maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
106 | maciesza Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
107 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 34 | |
108 | Wollschlaeger Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
109 | Kowalczyk Rozalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 82 | |
110 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
111 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 6 Banino | |
112 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
113 | Ewertowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
114 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
115 | Torbicz Henryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
116 | Drapella Wojtek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
117 | Drapella Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
118 | Lemańczyk Witek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
119 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
120 | Szczypiorowska Kornelia | Puck | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Samorządowe Przedszkole w Pucku | |
121 | Bachnik Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
122 | Wojda Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MRKS Gdańsk | |
123 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
124 | Kruk Antonina | Gdańk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
125 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole | |
126 | Sikora Julia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 13 w Gdyni | |
127 | Antos Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 8 Gdańsk/ KLA Lechia | |
128 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
129 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
130 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 28 Gdynia | |
131 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
132 | Gor Ale | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien | |
133 | Żulewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | mks gdañsk | |
134 | Jankowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
135 | Kołodziejczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO II Gdańsk | |
136 | Garbala Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
137 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
138 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Belta Team Gdańsk | |
139 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
140 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
141 | Kulik Antonina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
142 | Kulik Maksymylian | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
143 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
144 | Ogłoziński Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
145 | Dominiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
146 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
147 | Wiśniewski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 75 Gdańsk | |
148 | Piechowski jakub | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP9 SOPOT | |
149 | Kozioł Olivier | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | CrossFit Stocznia Kids | |
150 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
151 | Cyran Lilianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | przedszkole nr 85 | |
152 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
153 | Skwiercz Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
154 | Weprzędz Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
155 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
156 | Tomaszewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 70 Gdańsk | |
157 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
158 | glaza jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
159 | Krajewska Hanna | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
160 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp67 | |
161 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
162 | Sikorska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
163 | Maciejewicz Andrzej | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
164 | Krysiak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Attention Team | |
165 | Krupowicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
166 | Szybmorska Marika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Tri Freak | |
167 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
168 | Kamiński Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
169 | Chmielewska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
170 | Wiktorzak Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
171 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
172 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
173 | Szpek Piotr | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
174 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 8 Sopot | |
175 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
176 | Wilczyńska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 79 Gdańsk | |
177 | Łapińska Barbara | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
178 | LABUDDA DAMIAN | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
179 | Wróblewska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SKLA Sopot | |
180 | Trenkner Zosia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
181 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO | |
182 | Kuźniar Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | sp nr 46 | |
183 | Ścisłowski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła podstawowa nr 35 w Gdańsku | |
184 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk- Kiełpino Górne | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
185 | Orzechowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
186 | Inglot Blanka | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
187 | Rentfleisz Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
188 | Słupecka Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 79 Gdańsk | |
189 | Ogłozińska Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
190 | DOMINIAK PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
191 | Wójciga Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Jaguar Gdańsk | |
192 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
193 | Anolik Natasha | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
194 | Zielińska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92 Gdańsk | |
195 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | GZSiSS / SP92 | |
196 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | RKS RUMIA | |
197 | Baryła KArolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
198 | Krajewski Adam | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
199 | Hoffman Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | |
200 | Gołaszewski Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 48 Gdańsk |
Wyświetleń: 13120