Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 80 Gdańsk | |
2 | Słupecka Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 79 Gdańsk | |
3 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Sp 47 Gdynia | |
4 | Łucka Kinga | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKS Zorza Gdynia | |
5 | Księżopolski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
6 | Kubicka Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
7 | Jakubek Gwidon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
8 | Pis Natasza | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
9 | Klimkiewicz Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
10 | Prejc Mikołaj | Bojano | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKS Zorza Gdynia | |
11 | Dymalski Michał | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 92 Gdańsk | |
12 | Szybmorska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Tri Freak | |
13 | Ajtel Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
14 | Kaczmarek Michał | Gdańsk-Kiełpino Górne | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
15 | Surdy Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
16 | Kucharski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
17 | Kowiel Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | KL Lechia Gdańsk | |
18 | Prostak Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
19 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SKLA Sopot | |
20 | Wycichowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
21 | Runowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Lepszy Gdańsk | |
22 | Falba Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Sz.P 80 | |
23 | ŻÓŁKIEWICZ Sebastian | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 12 | |
24 | MĄCZKOWSKA Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Ks Portowiec | |
25 | domurad mateusz | gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
26 | Prusak Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | KS Portowiec Gdańsk | |
27 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
28 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
29 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia | |
30 | Szostak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
31 | Mejer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 80 Gdańsk | |
32 | Paczul Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
33 | Listwan Amelia | Gdańsk-Kokoszki | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
34 | Ickowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKS Zorza Gdynia | |
35 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP Borkowo | |
36 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SGA Gdynia | |
37 | Wysokiński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
38 | Jezierski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
39 | Kotulak Jan | Borkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
40 | Dekowska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Bursztynowy Kompas | |
41 | Linda Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
42 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | UKS Aquastacja | |
43 | Mazurek Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
44 | Ołdakowski Nikodem | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
45 | Kurkowski Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP 27 GDAŃSK | |
46 | Ladziński Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | L-Run Łostowice | |
47 | Grzesiuk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 57 Tęczowe | |
48 | Witek Kornel | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
49 | Sedlaczek Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
50 | Woźniak Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | T-MOBILE RUNNING TEAM | |
51 | Wolak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
52 | Witkowska Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 84 | |
53 | Leśnik Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
54 | Droszcz Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | BigYellowFoot Adventure Team | |
55 | Korchut Wanda | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Futrzaki | |
56 | Szostak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
57 | Zimny Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
58 | Szczerba Agata | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
59 | Sierzputowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
60 | Urbaniak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Trochę inny tata | |
61 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
62 | Chudzik Franciszek | Banino | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
63 | Grobelny Filip | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
64 | Kruszyńska Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
65 | Pis Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr. 86 | |
66 | KARWOWSKI JAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
67 | Riegel Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ST RUNNERS | |
68 | Orlanczyk Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | mega mocni chełm | |
69 | Przeździecka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Fantazja | |
70 | Zasada Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
71 | Szczerbińska Wiktoria | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
72 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
73 | Szczypiorowska Karina | Puck | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Samorządowe Przedszkole w Pucku | |
74 | Bachnik Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole | |
75 | ENGLERT SZYMON | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
76 | Zielińska Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
77 | Gitner Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
78 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
79 | Kwiatkowska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 53 Gdynia | |
80 | Stefan-Birkowski Fabian | gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
81 | Wraga Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Fantazja | |
82 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | WP | |
83 | Kołodziejczyk Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | STO II Gdańsk | |
84 | Garbala Borys | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
85 | Szczepańska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Edu Przedszkole | |
86 | Strojna Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
87 | Nadkański Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
88 | Grabarczyk Kazimierz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
89 | Skrzypczak Natasza | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole | |
90 | Kasprowicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
91 | Szydłowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | RdN team | |
92 | ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Fantazja 54 | |
93 | Konop Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
94 | Spryszynski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
95 | Czerniawska Zuzia | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
96 | Brudnik Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
97 | Klucznik Asia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
98 | Królik Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
99 | Tracz Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
100 | Zagalski Antek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) |
Wyświetleń: 13167