Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni
202 Kamma Kira Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
203 Okoński Dominik Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Tik Tak Straszyn
204 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MRKS Gdańsk
205 Wojda Maksymilian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) MRKS Gdańsk
206 Bachnik Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
207 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
208 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole
209 Szczypiorowska Kornelia Puck Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Samorządowe Przedszkole w Pucku
210 Szczypiorowska Karina Puck Bieg Malucha (2013-2012) Samorządowe Przedszkole w Pucku
211 Duda Bartosz swibno Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) sp nr 88
212 Duda Borys swibno Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) sp nr 88
213 Tomaszkiewicz Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
214 Tomaszkiewicz Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
215 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
216 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
217 Paczul Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
218 Szczerbińska Wiktoria Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012)
219 Lemańczyk Witek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
220 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
221 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Fantazja
222 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia
223 Drapella Łukasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
224 Drapella Piotr Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
225 Drapella Wojtek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
226 Drapella Staś Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
227 Orlanczyk Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) mega mocni chełm
228 Orlanczyk Kuba Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) mega mocni chełm
229 Mejer Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 80 Gdańsk
230 Riegel Sara Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) ST RUNNERS
231 Riegel Wiktor Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) ST RUNNERS
232 Torbicz Henryk Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
233 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
234 Radwański Piotr Sopot Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
235 KARWOWSKA JAGODA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
236 KARWOWSKI JAN GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012)
237 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
238 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
239 Pis Tymoteusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr. 86
240 Kruszyńska Izabela Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
241 Grobelny Filip Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012)
242 Sudoł Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Dwójka Morena Gdańsk
243 Sudoł Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) UKS Dwójka Morena Gdańsk
244 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012)
245 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
246 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
247 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
248 Januszkiewicz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
249 Urbaniak Martyna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Trochę inny tata
250 Urbaniak Antonina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Trochę inny tata
251 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82
252 Wollschlaeger Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
253 Wojnowski Lucjan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
254 lis Maksymilian gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
255 Sierzputowska Marta Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
256 Sierzputowski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
257 Szczerba Agata Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
258 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
259 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
260 Szostak Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
261 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
262 Szostak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
263 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34
264 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
265 maciesza Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
266 Maciesza Damian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
267 Korchut Wanda Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Futrzaki
268 Szczepańska Matylda Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
269 Białowąs Maciek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lechia Gdańsk
270 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia
271 Droszcz Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) BigYellowFoot Adventure Team
272 Droszcz Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) BigYellowFoot Adventure Team
273 szczepanik krzys gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
274 szczepanik michal gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
275 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MARED TEAM
276 Błaszczyk Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 15 Gdańsk
277 Kabata Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Edu Maluszek
278 Kabata Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Nasza Szkoła
279 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
280 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
281 Leśnik Karol Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
282 Leśnik Blanka Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
283 Prusak Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
284 domurad mateusz gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
285 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 50 GDAŃSK
286 MĄCZKOWSKA Emilia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Ks Portowiec
287 MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Ks Portowiec
288 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
289 Mączkowski Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Ks Portowiec
290 Lewandowska Lena Sopot Bieg Brzdąca (2018-2014)
291 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 5
292 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp.24 Gdańsk
293 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk
294 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84
295 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM
296 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
297 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) T-MOBILE RUNNING TEAM
298 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
299 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
300 Witek Kornel Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)


Wyświetleń: 6709

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ