Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 6 Banino | |
2 | Chudzik Franciszek | Banino | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
3 | Celmer Mateusz | Bolszewo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa | |
4 | Kotulak Jan | Borkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
5 | Kotulak Paweł | Borkowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
6 | Okoński Dominik | Borkowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole Tik Tak Straszyn | |
7 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
8 | Kulik Maksymylian | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
9 | Kulik Antonina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
10 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | GTS Borkowo | |
11 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP Borkowo | |
12 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP Borkowo | |
13 | Czarkowska Julia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
14 | Czarkowska Marta | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
15 | Czarkowski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
16 | Dąbrowska Julia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | FADO | |
17 | Sadowska Zuzanna | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Trzynastka | |
18 | Sadowska Kinga | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 | |
19 | Kopczyński Filip | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Minionki | |
20 | Kuncewicz Natalia | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Sp 80 Gdansk | |
21 | Ołdakowski Nikodem | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
22 | Szpek Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
23 | Szpek Piotr | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
24 | Lapinski Jan | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 60 | |
25 | Łapińska Barbara | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
26 | Kowalski Franek | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
27 | Kowalski Benek | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
28 | Czerniawska Zuzia | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
29 | Czerniawski Filip | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
30 | Strojna Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Fantazja 54 | |
31 | Trawicki Mikolaj | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 63 | |
32 | Siwa Nikola | Gdansk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
33 | Siwa Albin | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
34 | Krajewska Hanna | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
35 | Krajewski Adam | GDANSK-OLIWA | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
36 | Post Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
37 | Wiśniewski Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 75 | |
38 | Post Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
39 | Post Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
40 | Szymczak Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92 w Gdańsku | |
41 | Szymczak Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92 w Gdańsku | |
42 | Szymczak Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92 w Gdańsku | |
43 | Pępek Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
44 | Pępek Aniela | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
45 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
46 | Korduła Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
47 | Lewińska-Sujewicz Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa 79 | |
48 | Woronin Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
49 | Wnuk Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
50 | Żulewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | mks gdañsk | |
51 | Bójko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Szkola podstawowa 79 | |
52 | Stefaniak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
53 | Świątkowska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ZSSIO SzP 75 | |
54 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
55 | Pis Natasza | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | biegowyświat.pl | |
56 | Żytkiewicz Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
57 | Śledziewski Antoś | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | AMO Gdynia | |
58 | Juchniewicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Lepszy Gdańsk | |
59 | Zyntek Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Jaguar Gdańsk | |
60 | Krzyżanowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
61 | Wiloch Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Thunder Runner -Team | |
62 | Tomaszkiewicz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
63 | Markiewicz Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
64 | Chmielewska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Fantazja 54 | |
65 | Chmielewska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole Fantazja 54 | |
66 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
67 | mączkowska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | KS Portowiec Gdańsk | |
68 | MĄCZKOWSKI Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | KS Portowiec Gdańsk | |
69 | MĄCZKOWSKI Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | KS Portowiec Gdańsk | |
70 | Jasiński Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | KS Portowiec Gdańsk | |
71 | Jasiński Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | KS Portowiec Gdańsk | |
72 | Minurska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
73 | Dominiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
74 | Dominiak PAWEŁ | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
75 | JAKUBEK GWIDON | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
76 | maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
77 | maciesza Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
78 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
79 | Linda Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
80 | Linda Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
81 | Kamińska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
82 | Kamiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
83 | Głowacki Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | MUKOwaleczni | |
84 | Zajączkowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
85 | Zajączkowska Julianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
86 | Jaremko Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
87 | Jaremko Ziemowit | Gdańsk | Bieg Brzdąca (2018-2014) | |||
88 | Strzała Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
89 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
90 | Baryła KArolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
91 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
92 | Potempa Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 80 Gdańsk | |
93 | Potempa Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
94 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
95 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
96 | Dymalski Mikołaj | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92 Gdańsk | |
97 | Dymalski Michał | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 92 Gdańsk | |
98 | Mejer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 80 Gdańsk | |
99 | Mikielska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Szasza Team | |
100 | Paczul Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Szkoła Podstawowa 67 |
Wyświetleń: 12403