Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Kasprowicz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
302 | Barańczuk Maks | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
303 | Krzemiński Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
304 | Kwiatkowska Maja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | LKS Zorza Gdynia/ Szkoła nr 12 Gdynia | |
305 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Sp 47 Gdynia | |
306 | Słupecka Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
307 | Capuzzo Aurora | Gdańsk Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 | |
308 | Ariu Kevin | Gdańsk Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92 | |
309 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
310 | Czerwińska Izabela | Juszkowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
311 | Szczepańska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Edu Przedszkole | |
312 | Szczepański Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Belta Team Gdańsk | |
313 | Łukaszewski Filip | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
314 | Kraszewski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
315 | Kraszewski Makary | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
316 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku | |
317 | Stefan-Birkowski Fabian | gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
318 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 28 Gdynia | |
319 | BACH MATEUSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
320 | Gitner Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
321 | Motyka Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
322 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 76 | |
323 | Szmaglińska Lena | Kwidzyn | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
324 | Szmagliński Maksymilian | Kwidzyn | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
325 | Kruk Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
326 | Zielińska Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Dziesiątka | |
327 | Fijoł Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole | |
328 | Kowalski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 60 | |
329 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 19 w Gdyni | |
330 | Bachnik Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
331 | Bachnik Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
332 | Bachnik Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
333 | Kaszubowska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
334 | Zasada Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
335 | Przeździecka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Fantazja | |
336 | Grobelny Filip | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
337 | Szczerbińska Wiktoria | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
338 | Kozłowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole Trzynastka | |
339 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
340 | Drapella Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
341 | Drapella Piotrek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
342 | Drapella Wojtek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
343 | Drapella Staś | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
344 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
345 | KARWOWSKI JAN | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
346 | KARWOWSKA JAGODA | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
347 | Bork Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
348 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
349 | Chudzik Franciszek | Banino | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
350 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 6 Banino | |
351 | Kowalczyk Rozalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 82 | |
352 | Sierzputowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
353 | Sierzputowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
354 | Czuryło Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
355 | Czuryło Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
356 | Zimny Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
357 | Szostak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
358 | Szostak Gabriela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
359 | Szostak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
360 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
361 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Lechia Gdańsk | |
362 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia | |
363 | Redłowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | MARED TEAM | |
364 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
365 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
366 | Prusak Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | KS Portowiec Gdańsk | |
367 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
368 | Winiecka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk | |
369 | Witkowska Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek" | |
370 | Wolak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
371 | Woźniak Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | T-MOBILE RUNNING TEAM | |
372 | Woźniak Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | T-MOBILE RUNNING TEAM | |
373 | Gliński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
374 | Gliński Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
375 | Sedlaczek Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
376 | Piekart Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
377 | Cichocka Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
378 | Cichocki Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92 | |
379 | ŻÓŁKIEWICZ Sebastian | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 12 | |
380 | ŻÓŁKIEWICZ Patrycja | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 12 | |
381 | Dąbrowska Julia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | FADO | |
382 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Wisiorki | |
383 | Mydlak Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
384 | Żuk Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ZSSIO SzP 75 | |
385 | Federowicz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
386 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkola Podstawowa nr 92 | |
387 | Czarkowski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
388 | Czarkowska Marta | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
389 | Czarkowska Julia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
390 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
391 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
392 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
393 | Morawska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 12 | |
394 | Herbst-Okolowicz Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
395 | Dzikowska Adriana | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
396 | Dzikowska Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
397 | Kurkowski Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP 27 GDAŃSK | |
398 | Kurkowski Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
399 | Kurkowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
400 | Runowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Lepszy Gdańsk |
Wyświetleń: 12322