Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
2 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012)
3 Szczepańska Matylda Borcz Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Euopekjczyk
4 Skowronek Amelia Borkowo Bieg Malucha (2013-2012) SP Borkowo
5 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP Borkowo
6 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
7 Kotulak Jan Borkowo Bieg Malucha (2013-2012) SP Borkowo
8 Kotulak Paweł Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) SP Borkowo
9 Okoński Dominik Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Tik Tak Straszyn
10 Kulik Maksymylian Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
11 Kulik Antonina Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
12 Sikorska Zuzanna Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) mama w trojmiescie
13 Glowacka Kornelia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp92
14 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
15 Glowacki Mateusz Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
16 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
17 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
18 Ołdakowski Nikodem Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
19 Rzedzicka Alicja Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
20 Dąbrowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) FADO
21 Siwa Nikola Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
22 Szpek Tomasz Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
23 Siwa Albin Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
24 Michalik Tytus GDANSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) 4plusMOPS
25 Szpek Piotr Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
26 Michalik Lila GDANSK Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
27 Michalik Tola GDANSK Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
28 Arsoba Jan Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
29 Szczęsny Ignacy Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
30 Podolszynski Kamil Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
31 Czerniawska Zuzia Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
32 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
33 Pelczar FRANCISZEK Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Deaf junior
34 Pelczar WERONIKA Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Deaf junior
35 Strojna Karolina Gdansk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
36 Fede Oliwia Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) mama w trojmiescie
37 Krajewska HANNA GDANSK-OLIWA Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
38 Krajewski ADAM GDANSK-OLIWA Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
39 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek"
40 Jelnicki Jan GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012) przedszkole "Kubuś Puchatek"
41 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
42 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
43 Kuźniar Daria Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
44 Strusiński Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Szkoła Podstawowa nr 75 w Gdańsku
45 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
46 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
47 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
48 Brożyniak Tomasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
49 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
50 Piskała Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
51 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 12
52 HOFFMAN Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE
53 Szczepański Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Belta Team Gdańsk
54 Badowski Konrad Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
55 Grudzińska Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
56 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
57 Radawiec Bartosz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
58 Grudzińska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
59 Zajączkowska Laura Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
60 Badowska Laura Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
61 Wójciga KInga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
62 Tomaszewska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 70
63 Grudzińska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
64 Politowska Kaja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
65 Kruk Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
66 Zakrzewski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
67 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
68 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
69 Politowska Laura Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
70 Zakrzewska Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) ZSSIO SzP 75
71 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
72 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
73 Miszewski Antoni Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Grupa Biegowa 65
74 Witkowska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
75 Baczyńska Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lepszy Gdańsk
76 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
77 Kasprowicz Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
78 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
79 Szydłowski Paweł Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
80 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
81 Kamińska Maja gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
82 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
83 Falba Borys Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
84 Czekaj Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
85 Korycińska Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
86 Pawliczak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
87 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
88 Pawliczak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
89 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 12
90 Konop Aleksander Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
91 Prusak Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
92 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole 59 Promyczek
93 Kowiel Patryk Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KL Lechia Gdańsk
94 Spryszynski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
95 Seklecka Matylda Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
96 Walas Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
97 Żyła Ada Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
98 Chmielewska Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
99 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MUKOwaleczni
100 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Muszkieterki


Wyświetleń: 5867

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ