Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
2 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
3 Kuźniar Daria Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
4 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
5 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
6 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
7 Prostak Jakub Gdańśk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
8 Brożyniak Tomasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
9 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
10 Sikorski Tomasz Lubawa Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
11 Szczerba Wojciech Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
12 Sikorski Wojciech Lubawa Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
13 Badowski Konrad Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
14 Szczerba Agata Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
15 Glowacki Mateusz Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
16 Grudzińska Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
17 Zajączkowska Julianna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
18 Grudzińska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
19 Zajączkowska Laura Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
20 Badowska Laura Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
21 Słowik Tymon Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
22 Słowik Adam Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
23 Grudzińska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
24 Politowska Kaja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
25 Kruk Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
26 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
27 Politowska Laura Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
28 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
29 Komasara Natan Malbork Bieg Brzdąca (2018-2014)
30 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
31 Komasara Igor Malbork Bieg Malucha (2013-2012)
32 Witkowska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
33 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
34 Kasprowicz Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
35 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
36 Szydłowski Paweł Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
37 Kamińska Maja gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
38 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
39 Falba Borys Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
40 Ołdakowski Nikodem Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
41 Czekaj Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
42 Korycińska Małgorzata Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
43 Pawliczak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
44 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
45 Pawliczak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
46 Krajewska HANNA GDANSK-OLIWA Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
47 Konop Aleksander Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
48 Krajewski ADAM GDANSK-OLIWA Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
49 Spryszynski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
50 Seklecka Matylda Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
51 Walas Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
52 Żyła Ada Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
53 Brzeska Olga Żukowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
54 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
55 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
56 Sadowska Amelia Pruszcz Gdanski Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
57 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
58 Sadowska Justyna Pruszcz Gdanski Bieg Malucha (2013-2012)
59 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
60 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
61 Rewińska Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
62 Krzemiński Mikołaj Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
63 Stoltmann Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
64 Polak Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
65 Kuźmiński Eugeniusz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
66 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
67 Januszkieiwcz Tymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
68 Barańczuk Maks Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
69 Skrzypczak Natasza Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
70 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
71 Hennig Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
72 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
73 Hennig Franciszek Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
74 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
75 Wysokiński Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
76 Klimkiewicz Dawid Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
77 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
78 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
79 Siwa Nikola Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
80 Szpek Tomasz Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
81 Boniewski Oskar Żukowo Bieg Malucha (2013-2012)
82 Słupecka Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
83 Lewińska-Sujewicz Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
84 Siwa Albin Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
85 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
86 Wolak Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
87 Klimkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
88 Szpek Piotr Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
89 Słupecka Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
90 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
91 Świątek Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
92 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
93 Arsoba Jan Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
94 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
95 Falba Kuba Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
96 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
97 Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
98 Milewska Julia Mosty Bieg Brzdąca (2018-2014)
99 Lewandowska Sonia Lębork Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
100 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)


Wyświetleń: 5633

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ