Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | LABUDDA DAMIAN | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
302 | LABUDDA DOMINIKA | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
303 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 49 miś | |
304 | Sierzputowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 5 w gdańsku | |
305 | Sierzputowska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 5 w gdańsku | |
306 | Łapiński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 66 | |
307 | Miękina Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 66 | |
308 | Kowalczyk Rozalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 82 | |
309 | Witkowska Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek" | |
310 | Rogiecka Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 86 | |
311 | Pis Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 86 Gdańsk | |
312 | Figel Krzyś | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk | |
313 | Okoński Dominik | Borkowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Przedszkole Tik Tak Straszyn | |
314 | HOFFMAN Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE | |
315 | glaza jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | runholism.pl | |
316 | Kubicka Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | runholism.pl | |
317 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SGA Gdynia | |
318 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SGA Gdynia | |
319 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SGA Gdynia | |
320 | Plavinskaya Aliya | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SGA Gdynia | |
321 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SKLA Sopot | |
322 | Wróblewska Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SKLA Sopot | |
323 | Połczyński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SKS 52 | |
324 | Sitarczuk Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 1 Gdańsk | |
325 | Sitarczuk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 1 Gdańsk | |
326 | Morawska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 12 | |
327 | ŻÓŁKIEWICZ Patrycja | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 12 | |
328 | ŻÓŁKIEWICZ Sebastian | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 12 | |
329 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 12 | |
330 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 12 | |
331 | Błaszczyk Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 15 Gdańsk | |
332 | Łapińska Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 | |
333 | DOMINIAK Natalia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
334 | DOMINIAK PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
335 | Sprengel Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
336 | Sprengel Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
337 | Dejnakowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
338 | Dejnakowski Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
339 | Rzedzicka Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
340 | Kamma Kira | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
341 | Strzelecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
342 | Kurkowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
343 | Kurkowski Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
344 | Kurkowski Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP 27 GDAŃSK | |
345 | Czarkowska Julia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
346 | Czarkowska Marta | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
347 | Czarkowski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
348 | Januszkieiwcz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 Gdańsk | |
349 | Baryła KArolina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 27 GDAŃSK | |
350 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
351 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 28 Gdynia | |
352 | Miączyński Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 3 | |
353 | Surdy Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Sp 43 Gdańsk | |
354 | Neumann Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Sp 45 Gdańsk | |
355 | Neumann Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 45 Gdańsk | |
356 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Sp 47 Gdynia | |
357 | Machnik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 49 Gdańsk | |
358 | Helińska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 5 Gdańsk | |
359 | Żołnierczyk Janek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 52 | |
360 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 6 Banino | |
361 | Tomaszewska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 70 | |
362 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 75 | |
363 | Mejer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 80 Gdańsk | |
364 | Kuncewicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP 80 Gdańsk | |
365 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
366 | Szczotka Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 86 Gdańsk | |
367 | Jelnicki Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 89 Gdańsk | |
368 | Michalska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
369 | Kocon Grzegorz | Gdańsk- Zaspa | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
370 | Zielińska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92 Gdańsk | |
371 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP 92/ biegowyswiat.pl | |
372 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP Borkowo | |
373 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP Borkowo | |
374 | Kotulak Jan | Borkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SP Borkowo | |
375 | Kotulak Paweł | Borkowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | SP Borkowo | |
376 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
377 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp.50 Gdańsk | |
378 | Walkowski Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Sp1 | |
379 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP9 SOPOT | |
380 | Glowacka Kornelia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp92 | |
381 | Weiland Dominika | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SSP Dobrzewino -Karczemki | |
382 | Misiura Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO | |
383 | Bòjko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Szkola podstawowa 79 | |
384 | Wilczynska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkola podstawowa 79 | |
385 | Lendzion Alexander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkola Podstawowa nr 42 | |
386 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa 79 | |
387 | Wróblewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 48 | |
388 | Paczkowski Tomasz | Wejherowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Szkoła Podstawowa nr 5 | |
389 | Strusiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Szkoła Podstawowa nr 75 w Gdańsku | |
390 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
391 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
392 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 84 | |
393 | Kaczmarek Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Szkoła Podstawowa nr 84 | |
394 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku | |
395 | Sudoł Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku | |
396 | Woźniak Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | T-MOBILE RUNNING TEAM | |
397 | Woźniak Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | T-MOBILE RUNNING TEAM | |
398 | Szczepańska Matylda | Borcz | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | UKS Euopekjczyk | |
399 | Sak Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Uks Mufine Gdańsk | |
400 | Wierzbicki Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | UKS SZCZYPIORNIAK GDAŃSK |
Wyświetleń: 11246