Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 BABIUCH ANTONI GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
202 Kuraś Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) xRunners
203 Kuraś Patrycja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) xRunners
204 Milewska Julia Mosty Bieg Brzdąca (2018-2014)
205 Skrzypczak Natasza Gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
206 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
207 Leik Marta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
208 Mierzejewski-Dybek Michał Pruszcz Gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
209 Sojka Barbara Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
210 Grabarczyk Kazimierz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
211 Grabarczyk Gustaw Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
212 Sobociński Stanisław Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
213 Sobociński Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
214 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
215 Orzechowski Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
216 Płoska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
217 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk
218 Pawliczak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
219 Pawliczak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
220 Wisiorek Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Wisiorki
221 Kulik Antonina Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
222 Kulik Maksymylian Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
223 Pelczar WERONIKA Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Deaf junior
224 Pelczar FRANCISZEK Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Deaf junior
225 Szydłowska Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
226 Sierzputowska Marta Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 5 w gdańsku
227 Sierzputowski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 5 w gdańsku
228 Skwiercz Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
229 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
230 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
231 Sukniewicz Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
232 Sukniewicz Julia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
233 Sitarczuk Lena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 1 Gdańsk
234 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 1 Gdańsk
235 Nafalska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk
236 Komasara Igor Malbork Bieg Malucha (2013-2012)
237 Komasara Natan Malbork Bieg Brzdąca (2018-2014)
238 Wilczynska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkola podstawowa 79
239 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
240 Grudzińska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
241 Grudzińska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
242 Grudzińska Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
243 Paczkowski Tomasz Wejherowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Szkoła Podstawowa nr 5
244 Paczkowski Wojciech Wejherowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Leśna Kraina
245 Sanecka Łucja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
246 Baryła Barbara Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
247 Baryła KArolina Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
248 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
249 Czerniawska Zuzia Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
250 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MUKOwaleczni
251 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
252 Kamińska Maja gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
253 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
254 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
255 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 12
256 Wnuk Jędrzej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
257 JAKUBEK GWIDON GDAŃSK Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
258 Kotulak Paweł Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) SP Borkowo
259 Kotulak Jan Borkowo Bieg Malucha (2013-2012) SP Borkowo
260 Słupecka Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
261 Szpek Piotr Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
262 Słupecka Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
263 Szpek Tomasz Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
264 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
265 Radkowiak Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gimnazjum nr 8
266 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
267 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
268 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Muszkieterki
269 Chmielewska Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
270 Prusak Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
271 Tomaszewska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 70
272 Prostak Jakub Gdańśk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
273 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Lepszy Gdańsk
274 Brózda Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
275 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 49 miś
276 Bòjko Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Szkola podstawowa 79
277 Żulewska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) mks gdañsk
278 Miączyński Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 3
279 Piskała Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
280 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
281 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp.50 Gdańsk
282 Inglot Malwina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
283 Inglot Blanka Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
284 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
285 LABUDDA DOMINIKA GDYNIA Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 29 w Gdyni
286 LABUDDA DAMIAN GDYNIA Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 29 w Gdyni
287 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
288 Patelczyk Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012)
289 Patelczyk Wojciech Żukowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
290 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
291 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
292 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
293 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
294 Księżopolski Dominik Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
295 Maciejewicz Andrzej gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
296 Spryszynski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
297 Konop Aleksander Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
298 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
299 Klimkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
300 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)


Wyświetleń: 5723

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ