Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kamma Kira Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
2 Aleksiejuk Maja Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
3 Aleksiejuk Piotr Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
4 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia
5 Arsoba Jan Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
6 BABIUCH ANTONI GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
7 BABIUCH SZYMON GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
8 BACH MATEUSZ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
9 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
10 Bachnik Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
11 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
12 Baczyńska Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lepszy Gdańsk
13 Badowska Laura Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
14 Badowski Konrad Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
15 Barańczuk Maks Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
16 Baryła Barbara Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
17 Baryła KArolina Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
18 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole 59 Promyczek
19 Białas Oliver Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Sp 47 Gdynia
20 Białowąs Maciek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lechia Gdańsk
21 Bieszk Amelia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) przedszkole Gwarny Dworek
22 Bieszk Ernest Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole Gwarny Dworek
23 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
24 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
25 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki
26 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 49 miś
27 Bòjko Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Szkola podstawowa 79
28 Boniewska Amelia Żukowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
29 Boniewski Oskar Żukowo Bieg Malucha (2013-2012)
30 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
31 Borowska Milenka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
32 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
33 Brózda Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
34 Brożyniak Tomasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
35 Brzeska Olga Żukowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
36 Błaszczyk Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 15 Gdańsk
37 charkiewicz Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
38 Chmielewska Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
39 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Muszkieterki
40 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012)
41 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
42 Ciesielczyk Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
43 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
44 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
45 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
46 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
47 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
48 Czekaj Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
49 Czerniawska Zuzia Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
50 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
51 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
52 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
53 Czuryło Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
54 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
55 Dąbrowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) FADO
56 Dancewicz Milena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 75
57 Dańczyszyn Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
58 Dębno-Artwińska Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
59 Dębno-Artwińska Pola Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
60 Dejnakowska Agata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gimnazjum. Nr 16
61 Dejnakowski Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
62 Dejnakowski Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
63 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Bursztynowy Kompas
64 DOMINIAK Natalia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
65 DOMINIAK PAWEŁ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
66 domurad mateusz gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) klub karate sonkei
67 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
68 Dwurznik Filip Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
69 Dwurznik Wiktoria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
70 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
71 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
72 Ewertowska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
73 Falba Borys Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
74 Falba Kuba Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
75 Fede Oliwia Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) mama w trojmiescie
76 Federowicz Lena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
77 Federowicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
78 Figel Krzyś Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 9 Pod Bukami Gdańsk
79 Fijoł Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole
80 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
81 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
82 glaza jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) runholism.pl
83 Glowacka Kornelia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp92
84 Glowacki Mateusz Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
85 Grabarczyk Gustaw Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
86 Grabarczyk Kazimierz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
87 Grobelny Filip Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012)
88 Grudzińska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
89 Grudzińska Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
90 Grudzińska Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
91 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
92 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe
93 Gumkowska Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
94 Gutowska Olga Starogard Gdanski Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
95 Gutowska Urszula Starogard Gdanski Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
96 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MUKOwaleczni
97 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
98 Helińska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 5 Gdańsk
99 Hennig Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
100 Hennig Franciszek Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)


Wyświetleń: 5646

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ