Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piotrak Julia Pasłęk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Najlepsza Szkoła w Pasłęku
2 Ptasiński Szymon Lębork Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) LKB im.Braci Petk Lębork
3 Joniec Dominika Lębork Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) LKB im.Braci Petk Lębork
4 Roda Oskar Lębork Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) LKB im.Braci Petk Lębork
5 Labuda Łucja Maszewo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) LKB im.Braci Petk Lębork
6 Hermann Oliwia Szczenurze Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Ekoludek Szczenurze
7 Kamma Kira Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
8 Sudoł Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Dwójka Morena Gdańsk
9 Sobociński Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
10 Wójciga Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Jaguar Gdańsk
11 Buszman Wiktoria Szczenurze Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Ekoludek Szczenurze
12 Wolańska Aleksandra Szczenurze Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Ekoludek Szczenurze
13 Waleśkiewicz Natalia Szczenurze Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Ekoludek Szczenurze
14 Buśko Mateusz Szczenurze Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Ekoludek Szczenurze
15 Pajdak Krzysztof Pszczółki Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
16 Zakrzewski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sz.P. nr 75
17 Surdy Joanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp 43 Gdańsk
18 Wróblewski Kacper Juszkowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Zespół szkół w Rotmance
19 Żybort Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MMKS Gdańsk
20 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
21 Dominiak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
22 Kaczmarek Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
23 Owerczuk Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
24 Szwed Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Biegowy Świat
25 Jelnicki Franciszek GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 89
26 Wróblewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
27 KARWOWSKA JAGODA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MMKS Gdańsk
28 Siwa Albin Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
29 Kamiński Michał Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
30 Sprengel Lena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
31 Krzysiak Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Stoczniowiec Gdańsk,
32 MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) KS Portowiec Gdańsk
33 Szostak Gabriela Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
34 Gołaszewski Jacek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 48 Gdańsk
35 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
36 Brzeska Olga Żukowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
37 Szczepańska Matylda Borcz Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Europejczyk
38 Szczotka Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 86 Gdańsk
39 Pawliczak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
40 Pelczar WERONIKA Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Deaf junior
41 Paczkowski Tomasz Wejherowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
42 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MUKOwaleczni
43 Słupecka Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
44 ŻÓŁKIEWICZ Patrycja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 12 Gdańsk
45 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
46 Strzelecka Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
47 Zielińska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 92 Gdańsk
48 BACH MATEUSZ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
49 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
50 Świątek Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
51 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp.48 Gdańsk
52 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk
53 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
54 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
55 Kurkowski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
56 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
57 KRÓL Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) biegamsobie.pl
58 Zwara Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS ŻABIANKA
59 Stoltmann Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
60 Teska Patrycja Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SGA Gdynia


Wyświetleń: 4399

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ