Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kucharski Tadeusz Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
2 Pieniążek Jakub Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKB im.Braci Petk Lębork
3 Pieniążek Michał Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKB im.Braci Petk Lębork
4 Joniec Angelika Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKB im.Braci Petk Lębork
5 Trelińska Ania Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKB im.Braci Petk Lębork
6 Gołąbowicz Oliwia Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKB im.Braci Petk Lębork
7 Szymborska Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Tri freak
8 Strusiński Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 75 w Gdańsku
9 Maniek Andrzej Bytom Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
10 Gumkowska Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) MMKS Gdańsk
11 Połczyński Ignacy Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SKS 52
12 Pajdak Karolina Pszczółki Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
13 Surdy Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
14 Wróblewski Maksymilian Juszkowo Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Zespół szkół w Rotmance
15 Mejer Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 80 Gdańsk
16 Rokita Maja Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKS Zorza Gdynia
17 Kaczmarek Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
18 Listwan Amelia Gdańsk-Kokoszki Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Kocur team
19 Falba Kuba Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
20 Szostak Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
21 RUSOŃ BARTOSZ RUMIA Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk
22 Kuncewicz Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 80 Gdańsk
23 Wierzbicki Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) UKS SZCZYPIORNIAK GDAŃSK
24 Lewandowski Filip Lębork Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SKLA Sopot
25 JAKUBEK GWIDON GDAŃSK Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) GOKF
26 Słupecka Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
27 Radkowiak Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gimnazjum nr 8
28 Prostak Jakub Gdańśk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
29 Piskała Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
30 ŻÓŁKIEWICZ Sebastian Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 12 Gdańsk
31 Księżopolski Dominik Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
32 Klimkiewicz Dawid Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
33 Kowiel Patryk Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KL Lechia Gdańsk
34 Łucka Kinga Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKS Zorza Gdynia
35 Białas Oliver Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Sp 47 Gdynia
36 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia
37 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
38 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
39 Prusak Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
40 Runowska Laura Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Lepszy Gdańsk
41 Wycichowski Tomasz Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)


Wyświetleń: 7547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ