Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kabak Tymek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
2 Helińska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
3 Sprengel Lena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
4 Sprengel Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
5 Skwiot Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) TUMBOteam / #GPnS
6 Wróblewski Kacper Juszkowo Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Zespół szkół w Rotmance
7 Wróblewski Maksymilian Juszkowo Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Zespół szkół w Rotmance
8 Kamma Kira Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
9 Goraj Aleksandra Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
10 Kuleczka Tytus Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
11 Kuleczka Marcel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
12 Wójciga Zofia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Jaguar Gdańsk
13 Wójciga Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Jaguar Gdańsk
14 Wójciga Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
15 Lewińska Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
16 Karwowska Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Karwowski team
17 Schulz Maks Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
18 Schulz Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
19 Kucharski Tadeusz Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
20 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MRKS Gdańsk
21 Antończuk Filip Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
22 Wojda Maksymilian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) MRKS Gdańsk
23 Szczerba Maja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Bajeczne Przedszkole
24 Szczerba Wiktor Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Bajeczne Przedszkole
25 Kamiński Kacper gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
26 Kamińska Maja gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
27 Klucznik Ania Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
28 Klucznik Asia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
29 Gumkowska Alicja Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) MMKS Gdańsk
30 ROLAK AGATA GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP Morska Gdańsk
31 Szymczak Stanisław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
32 Ignatiuk Dominic Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
33 Januszewski Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
34 Januszewska Helena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
35 Błaszczyk Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 15 Gdańsk
36 DZIERGOWSKi Oskar Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
37 Rokita Maja Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKS Zorza Gdynia
38 Szczęsny Ignacy Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
39 Walentynowicz Lena Pruszcz gdański Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Pruszcz biega
40 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
41 Korchut Wanda Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
42 Sękowski Marcel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
43 Kamiński Julian Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
44 Janicki Michał Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
45 Janicki Maciej Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
46 Dominiak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
47 Dominiak Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
48 Uberman Paulinka Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Olimpijczyk
49 Antoniewicz-Bartczak Dominik Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Sp 47 Gdańsk
50 Antoniewicz-Bartczak Wiktor GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 47 Gdańsk
51 Flis Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
52 Witek Kornel Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
53 Czerniawska Zuzanna Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
54 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
55 Bielecka Kalina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 19 Gdańsk
56 Krosnowska Ania Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Szkoła Podstawowa nr 24
57 Walesiak Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 71 Diamencik
58 Walesiak Jan Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 71 Diamencik
59 Walesiak Natalia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 71 Diamencik
60 Reichel Iga Kościerzyna Bieg Brzdąca (2018-2014) Kościerzyna
61 Reichel Lena Kościerzyna Bieg Malucha (2013-2012) Kościerzyna
62 Siwa Albin Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
63 Siwa Nikola Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
64 Gabała Laura Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
65 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
66 Gabała Jakub Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
67 Kruszyńska Izabela Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
68 Bednarek Helena Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 4 Gwarny Dworek
69 Sowiński Antoni Kartuzy Bieg Malucha (2013-2012)
70 Tomaszkiewicz Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
71 Tomaszkiewicz Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
72 Majewski Tomasz Gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
73 Majewski Krzysztof Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
74 Majewska Małgorzata Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
75 Nadkański Mateusz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
76 Barczak Adam Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
77 Barczak Michał Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole 39
78 Próchniewicz Nicole Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp19
79 Próchniewicz Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Sp19
80 Wiktorzak Kamil Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) LekkoatleciNamedal
81 Wiktorzak Igor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) LekkoatleciNamedal
82 Grzegorzek Gabriel Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
83 Grzegorzek Szymon Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
84 Kocon Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 92 Gdańsk
85 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
86 Piątek Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
87 Strojna Karolina Gdansk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
88 Okoński Grzegorz Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
89 Skierka Oliwier Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
90 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
91 Szałaj Maria Straszyn Bieg Brzdąca (2018-2014)
92 Kowalewski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Szkoła Morska
93 Kowalewski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Leonardo
94 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
95 Rohde Wojciech Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
96 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
97 Bójko Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Szkoła Podstawowa 79
98 Kordek Paweł Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 7
99 Kordek Robert Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 7
100 Gałęziowska Laura Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)


Wyświetleń: 3520

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ