Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAJEWSKI MICHAŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
2 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 47 Gdańsk | |
3 | Babiuch ANTONI | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
4 | Babiuch SZYMON | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
5 | Bachnik Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
6 | Baczyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
7 | Baryła Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
8 | Białowąs Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Lechia Gdańsk | |
9 | Bielecka Kalina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 19 Gdańsk | |
10 | Blichiewicz Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Wisiorki | |
11 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa 79 | |
12 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
13 | Brożyniak Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
14 | Chmielewska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Muszkieterki | |
15 | Chudzik Maja | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 6 Banino | |
16 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
17 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | MUKOwaleczni | |
18 | Czarkowska Marta | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
19 | Czarkowski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
20 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
21 | Czuryło Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
22 | Czuryło Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
23 | Dancewicz Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp 75 | |
24 | Dominiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
25 | Dzikowska Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
26 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
27 | Gawrysiak Aleksander | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
28 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
29 | Goraj Aleksandra | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien | |
30 | Grabarczyk Kazimierz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
31 | Grzesiuk Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa 79 | |
32 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Gumisie | |
33 | Helińska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
34 | Hennig Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
35 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Olimpijczyk | |
36 | Januszewska Helena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
37 | Januszkieiwcz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 Gdańsk | |
38 | Kaczmarek Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
39 | Kaleta Miłosz | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 19 Gdańsk | |
40 | Kamińska Maja | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
41 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
42 | Kocon Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 92 Gdańsk | |
43 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Minionki | |
44 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 80 Gdańsk | |
45 | Kowalczyk Rozalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 82 | |
46 | Kowalewski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Leonardo | |
47 | KOWALIK OLIWIA | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SzP nr 4 Pruszcz Gdanski | |
48 | Koziara Aleks | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
49 | Kołakowski Szymon | Piasty Wielkie | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
50 | Królik Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
51 | Kruk Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
52 | Krysiak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Attention Team | |
53 | Kubas Marek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
54 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
55 | Kulik Antonina | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
56 | Kulik Maksymilian | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
57 | Kurkowski Błażej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
58 | LABUDDA DAMIAN | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
59 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
60 | Lewińska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
61 | Machnik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 49 Gdańsk | |
62 | Maciejewicz Andrzej | G | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
63 | maciesza Damian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
64 | Maciesza Hania | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
65 | MĄCZKOWSKI Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | KS Portowiec Gdańsk | |
66 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
67 | Mejsner Ula | Gdańsk | Portugalia | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
68 | Miączyński Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 3 | |
69 | Mierzejewski-Dybek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
70 | Misiura Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | STO | |
71 | Morawska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 12 | |
72 | Motyka Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Przedszkole nr 34 | |
73 | Mydlak Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Jaguar Gdańsk | |
74 | Nafalska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Olimpijczyk | |
75 | Okrój Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Olimpijczyk | |
76 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
77 | Orzechowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
78 | Pawliczak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
79 | Pelczar FRANCISZEK | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Deaf junior | |
80 | Piątek Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
81 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP9 | |
82 | Plata Marcel | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
83 | Plavinska Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
84 | Post Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
85 | Próchniewicz Nicole | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Sp19 | |
86 | Prostak Oliwia | Gdańśk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | mks gdañsk | |
87 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
88 | Pyż Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | szkoła podstawowa 8 | |
89 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
90 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
91 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
92 | Rentfleisz Karolina | GDańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
93 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
94 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP Borkowo | |
95 | Skubich alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
96 | Skwiercz Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
97 | Skwiot Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | TUMBOteam / #GPnS | |
98 | Sprengel Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 27 GDAŃSK | |
99 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 28 Gdynia | |
100 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | UKS Dwójka Morena Gdańsk |
Wyświetleń: 12511