Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie | |
2 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie | |
3 | Patelczyk Wojciech | Żukowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
4 | Patelczyk Jakub | Żukowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
5 | Brzeska Olga | Żukowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
6 | Wrosz Tymoteusz | Wejherowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Małe Trójmiasto Biega | |
7 | Szałaj Maria | Straszyn | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
8 | Piechowski Jakub | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP9 | |
9 | RUSOŃ BARTOSZ | RUMIA | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SP RUMIA SALEZJANKI | |
10 | Zawadzińska Maja | Radunica | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
11 | Zawadziński Oliwier | Radunica | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
12 | Mierzejewski-Dybek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
13 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP nr 4 Pruszcz Gdański | |
14 | KOWALIK OLIWIA | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SzP nr 4 Pruszcz Gdanski | |
15 | Tuźnik Filip | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim | |
16 | Walentynowicz Lena | Pruszcz gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Pruszcz biega | |
17 | Kołakowski Paweł | Piasty Wielkie | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
18 | Kołakowski Szymon | Piasty Wielkie | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
19 | Milewska Julia | Mosty | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
20 | Grabowska Gabriela | Malbork | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
21 | Grabowska Zuzanna | Malbork | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
22 | olejarz Jan | lodz | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
23 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
24 | Lewandowski Filip | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | SKLA Sopot | |
25 | Zwolińska Amelka | Kowale | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ZKPiG w Kolbudach | |
26 | Michańska Krolina | KOWALE | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
27 | Reichel Lena | Kościerzyna | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Kościerzyna | |
28 | Reichel Iga | Kościerzyna | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Kościerzyna | |
29 | Sowiński Antoni | Kartuzy | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
30 | Wróblewski Maksymilian | Juszkowo | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Zespół szkół w Rotmance | ||
31 | Szczerbińska Wiktoria | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
32 | Grobelny Filip | Juszkowo | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
33 | Czerwińska Izabela | Juszkowo | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
34 | Czerwińska Maja | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
35 | Wróblewski Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Zespół szkół w Rotmance | |
36 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
37 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
38 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
39 | Grzegorzek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
40 | Grzegorzek Gabriel | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
41 | Majewska Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
42 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
43 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
44 | Rokita Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKS Zorza Gdynia | |
45 | Kucharski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
46 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SGA Gdynia | |
47 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | SGA Gdynia | |
48 | Ślusałek Weronika | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | LKS Zorza Gdynia | |
49 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
50 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
51 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia | |
52 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
53 | Stefan-Birkowski Borys | gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | SP 28 Gdynia | |
54 | Stefan-Birkowski Fabian | gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
55 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Sp 47 Gdynia | |
56 | Krzemiński Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
57 | Łucka Kinga | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | LKS Zorza Gdynia | |
58 | LABUDDA DAMIAN | GDYNIA | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
59 | LABUDDA DOMINIKA | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 29 w Gdyni | |
60 | Plavinska Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
61 | Plavinska Aliya | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
62 | Prostak Oliwia | Gdańśk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | mks gdañsk | |
63 | Prostak Jakub | Gdańśk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
64 | Listwan Amelia | Gdańsk-Kokoszki | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | Kocur team | |
65 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Grupa Biegowa 65 | |
66 | Wisiorek Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | Wisiorki | |
67 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
68 | Zajączkowska Julianna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
69 | Zajączkowska Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
70 | Zaj Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | Przedszkole nr 57 Tęczowe | |
71 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
72 | Szarkowski Nataniel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
73 | Hennig Franciszek | Gdańsk | Bieg Brzdąca (2018-2014) | |||
74 | Hennig Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
75 | Federowicz Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
76 | Federowicz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | ||
77 | PALECKI OLGIERD | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
78 | Zdanko Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
79 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
80 | Szostak Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
81 | Szostak Gabriela | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
82 | Szostak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
83 | Jansa Jeżyna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
84 | Jansa Jaśmina | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
85 | Gołąb Leon | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
86 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
87 | MĄCZKOWSKI Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | KS Portowiec Gdańsk | |
88 | MĄCZKOWSKA Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | KS Portowiec Gdańsk | |
89 | MĄCZKOWSKI Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) | KS Portowiec Gdańsk | |
90 | Krzysiak Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | Stoczniowiec Gdańsk, | |
91 | Falba Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) | ||
92 | Mazurek Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
93 | Patyk Władysław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (2013-2012) | ||
94 | Patyk Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
95 | Patyk Zbigniewa | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
96 | Kamiński Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | ||
97 | Seklecka Matylda | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
98 | Rotman Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) | ||
99 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) | SP12 | |
100 | Bartków Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca (2018-2014) |
Wyświetleń: 12465