Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
2 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012)
3 Gumowska Lena Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Gumisie
4 Gumowska Laura Banino Bieg Brzdąca (2018-2014) Gumisie
5 Szczepańska Matylda Borcz Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Europejczyk
6 Skowronek Amelia Borkowo Bieg Malucha (2013-2012) SP Borkowo
7 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP Borkowo
8 Kulik Maksymilian Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
9 Kulik Antonina Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
10 Okoński Dominik Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole Tik Tak Straszyn
11 Kotulak Jan Borkowo Bieg Malucha (2013-2012) SP Borkowo
12 Kotulak Paweł Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014) SP Borkowo
13 Okoński Grzegorz Borkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
14 Gawrysiak Aleksander Borkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
15 Czerniak Julia Elbląg Bieg Malucha (2013-2012)
16 Maciejewicz Andrzej G Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
17 Brożyniak Tomasz Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
18 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
19 Czerniawski Filip Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
20 Czerniawska Zuzanna Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
21 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
22 Wiloch Jakub Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
23 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
24 Goraj Aleksandra Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa nr 85 Gdańsk Jasien
25 Plata Marcel Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
26 Szpek Tomasz Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
27 Szpek Piotr Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
28 Siwa Nikola Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
29 Siwa Albin Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
30 Bednarek Helena Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 4 Gwarny Dworek
31 Strojna Karolina Gdansk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
32 Misiura Oliwia Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO
33 Sierzputowski Adam Gdansk Bieg Malucha (2013-2012)
34 Sierzputowska Marta Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
35 Janicki Maciej Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
36 Pelczar FRANCISZEK Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Deaf junior
37 Pelczar WERONIKA Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Deaf junior
38 Sudoł Zofia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) UKS Dwójka Morena Gdańsk
39 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
40 Sudoł Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS Dwójka Morena Gdańsk
41 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
42 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34
43 Bachnik Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
44 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
45 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek"
46 Seklecka Matylda Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
47 Sprengel Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
48 Szczerba Wiktor Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Bajeczne Przedszkole
49 Sprengel Lena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
50 MĄCZKOWSKI Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) KS Portowiec Gdańsk
51 Janiak Bruno Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) "MISIACZKI" Przedszkole Kraina Tęczy
52 MĄCZKOWSKA Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) KS Portowiec Gdańsk
53 Krosnowska Ania Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Szkoła Podstawowa nr 24
54 MĄCZKOWSKI Nikodem Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) KS Portowiec Gdańsk
55 Błaszczyk Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 15 Gdańsk
56 Szczerba Maja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Bajeczne Przedszkole
57 Piskała Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
58 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
59 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
60 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP12
61 Kamiński Julian Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
62 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
63 Mejer Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) SP 80 Gdańsk
64 Tomaszkiewicz Agata Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
65 Mikielska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
66 Tomaszkiewicz Marta Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
67 Kuleczka Marcel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
68 Flis Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
69 Kuleczka Tytus Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
70 PALECKI OLGIERD GDAŃSK Bieg Brzdąca (2018-2014)
71 Bielecka Kalina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 19 Gdańsk
72 Krzysiak Maja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Stoczniowiec Gdańsk,
73 Sękowski Marcel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
74 Falba Kuba Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
75 Helińska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
76 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
77 Szwed Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Biegowy Świat
78 Korchut Wanda Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
79 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
80 Tomaszewska Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 70
81 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
82 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
83 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
84 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
85 Bójko Natalia Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Szkoła Podstawowa 79
86 Wojda Maksymilian Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) MRKS Gdańsk
87 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
88 Antończuk Filip Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
89 ULEŃSKA Hanna GDAŃSK Bieg Malucha (2013-2012) SÓWKI Z ZERÓWKI
90 Wojda Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MRKS Gdańsk
91 Gabała Jakub Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
92 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
93 Walas Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
94 Kowalewski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Leonardo
95 Pawliczak Aleksander Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
96 Rogacka Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Mały Skarb
97 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole 59 Promyczek
98 Myśliński Franek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
99 Gabała Laura Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
100 Kowiel Patryk Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KL Lechia Gdańsk


Wyświetleń: 5378

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ