Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
302 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
303 Zawadziński Oliwier Radunica Bieg Brzdąca (2018-2014)
304 Zawadzińska Maja Radunica Bieg Brzdąca (2018-2014)
305 ZIELONKA-WYCZLIŃSKA Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
306 Woronin Maksymilian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
307 Księżopolski Dominik Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
308 Maciejewicz Andrzej G Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
309 Spryszynski Adam Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
310 Konop Aleksander Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
311 Konop Milena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
312 Klimkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
313 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
314 Klimkiewicz Dawid Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
315 Strzelecka Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
316 Rogiecka Adrianna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 86
317 Weprzędz Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
318 Weprzędz Adam Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Pozytywne Przedszkole nr 1
319 Kowiel Patryk Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KL Lechia Gdańsk
320 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
321 Januszkieiwcz Tymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
322 Januszkieiwcz Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 Gdańsk
323 Łucka Kinga Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKS Zorza Gdynia
324 Krzemiński Mikołaj Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014)
325 Barańczuk Maks Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
326 Białas Oliver Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Sp 47 Gdynia
327 Czerwińska Maja Juszkowo Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
328 Czerwińska Izabela Juszkowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
329 Dzikowska Adriana Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
330 Dzikowska Liliana Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
331 Kraszewski Mikołaj Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
332 Kraszewski Makary Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
333 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg Malucha (2013-2012)
334 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 28 Gdynia
335 Kruk Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
336 BACH MATEUSZ GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
337 Motyka Martyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
338 Motyka Weronika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 34
339 Zielińska Antonina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Dziesiątka
340 Fijoł Aleksandra Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole
341 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 19 w Gdyni
342 Bachnik Maria Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
343 Bachnik Antoni Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
344 Bachnik Stanisław Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
345 Kaszubowska Kinga Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
346 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
347 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
348 Grobelny Filip Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012)
349 Szczerbińska Wiktoria Juszkowo Bieg Malucha (2013-2012)
350 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg Brzdąca (2018-2014) Akademia Młodych Sportowców Gdynia
351 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa Nr 76
352 Bork Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
353 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
354 Chudzik Franciszek Banino Bieg Malucha (2013-2012)
355 Chudzik Maja Banino Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 6 Banino
356 Kowalczyk Rozalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Przedszkole nr 82
357 Czuryło Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
358 Czuryło Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
359 Zimny Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
360 Białowąs Maciek Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Lechia Gdańsk
361 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Gdyńska Akademia Siatkówki/SP 39 Gdynia
362 Świątek Hanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
363 Świątek Tomasz Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
364 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) MARED TEAM
365 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
366 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
367 Prusak Kacper Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) KS Portowiec Gdańsk
368 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp.48 Gdańsk
369 Winiecka Katarzyna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) AZS AWFiS Gdańsk, SP 76 Gdańsk
370 Witkowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 84 "Bursztynowy Domek"
371 Woźniak Szymon Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) T-MOBILE RUNNING TEAM
372 Woźniak Filip Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) T-MOBILE RUNNING TEAM
373 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
374 Blichiewicz Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Wisiorki
375 Mydlak Paweł Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Jaguar Gdańsk
376 Żuk Konrad Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
377 Czarkowski Maciej Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
378 Czarkowska Marta Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
379 Czarkowska Julia Gdansk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
380 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
381 Cieślińska Magdalena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) MUKOwaleczni
382 Grzesiuk Zofia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole nr 57 Tęczowe
383 Grzesiuk Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Szkoła Podstawowa 79
384 Żyła Ada Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
385 Berk Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole 59 Promyczek
386 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) LKS Zorza Gdynia
387 Kurkowski Ignacy Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) SP 27 GDAŃSK
388 Kurkowski Błażej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
389 Kurkowski Dominik Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
390 Runowska Laura Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Lepszy Gdańsk
391 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
392 Dancewicz Milena Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 75
393 Machnik Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 49 Gdańsk
394 Dekowska Joanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Bursztynowy Kompas
395 Dekowska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
396 Walas Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
397 KRÓL Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) biegamsobie.pl
398 Szutko Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
399 Zwara Julia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) UKS ŻABIANKA
400 Wysokiński Szymon Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)


Wyświetleń: 5387

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ